Міні-футбольний чемпіонат області: хто потрапив в півфінал?

0

25 та 26 січня на майданчику стадіону «Буковина» відбулися матчі 1/8 та 1/4 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні –футболу.

Результати матчів 1/8 фіналу: 

  «TOM. Studio» – «ШкВал» – 1:0 (1:0)

Арбітри: Денис Круглецький, Іван Фурман.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Олег Молдован, Олександр Степанов, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Володимир Найко, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Андрій Гордей, Володимир Смола, Олексій Бакалярик.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Костянтин Малуш, Віталій Сорочан, Василь Гакман, Даніел Раулюк, Крістіан Гавка, Олександр Мазур, Андрій Помпуш.

Гол: Олександр Степанов (8).

 

«НДЕКЦ МВС» – «TOM. Studio-1» – 2:1 (0:0)

Арбітри: Іван Фурман, Василь Фурман.

«НДЕКЦ МВС»: Володимир Тодераш, Ігор Россоха, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Василь Луцик, Ілля Стрільчук, Олександр Темерівський, Іван Молофій, Ігор Стефанишин, Віталій Ткачук, Дмитро Давидний, Микола Таріца.

«TOM. Studio-1»: Юрій Гідора, Віктор Молдован, Денис Бульба, Богдан Гикавий, Андрій Лалак, Юрій Соломян, Валентин Пантя, Ігор Строіч, Михайло Павлюк.

Голи: Олександр Темерівський (35,37) – Андрій Лалак (40).

 

«Вікторія-Моцарелла» – ФК «Стальнівці» – 2:1 (1:1)

Арбітри: Ігор Гітельман, Денис Круглецький.

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Денис Хандій, Руслан Івашко, Сергій Раца, Сергій Купріч, Тарас Тимощук, Іван Лерко.

ФК «Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Артем Почтар, Василь Почтар, Максим Тринта, Іван Тринта, Михайло Тринта, Георгій Тринта.

Голи: Руслан Івашко (5), Денис Хандій (37) – Артем Почтар (17).

 

«Спарта» – «Весільний світ» – 0:2 (0:0)

Арбітри: Іван Фурман, Василь Фурман.

«Спарта»: Богдан Степаненко, Андрій Мельничук, Іван Папазов, Андрій Мотовилець, Артем Меркушов, Олександр Назарко, Микола Геник, Ілля Куруляк.

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Вадим Бута, Денис Раскруча, Валентин Маковійчук, Василь Нікифоряк, Микола Цепа, Сергій Чорний, Михайло Скорейко.

Голи: Вадим Бута (24), Валентин Маковійчук (37).

 

«Урожай» – «Заставна» – 2:0 (0:0)

Арбітри: Василь Фурман, Ігор Гітельман.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Сергій Рибак, Юрій Головачук, Олег Керчу, Тарас Таріца, Ярослав Гаталяк, Олександр Дележа.

«Заставна»: Вадим Добрянський, Володимир Футрик, Ілля Піцик, Юрій Масікевич, Віталій Давидюк, Денис Петрусяк, Олександр Баланецький, Михайло Парменов, Микола Фрунчак.

Голи: Олег Керчу (31), Василь Біблюк (39).

 

«Тереблече» – «Мамаївці» – 4:0 (1:0)

Арбітри: Ігор Гітельман, Іван Фурман.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Олександр Руснак, Олександр Карапка, Сергій Ільїн, Олег Добровольський, Вадим Українець, Руслан Рябий, Мансур Хачаруєв, Марян Косован.

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Володимир Грекул, Олександр Клевчук, Олександр Митринюк, Ігор Таневський, Павло Молотков, Олександр Філіпчук, Андрій Панчук, Юрій Михальчук, Віталій Мироник, Ігор Никля, Роман Гузак, Степан Шинкарук.

Голи: Дмитро Дучак (18,28), Микола Коваленко (35), Руслан Рябий (38).

 

«Іванківці» – «Дорошівці» – 3:2 (2:1)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Круглецький.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Максим Максимюк, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Савчук, Тарас Сивка, Олександр Крохмалюк, Роман Гуцул, Андрій Шишигін.

«Дорошівці»: Денис Купчанко, Григорій Скибінський, Михайло Лазоряк, Микола Пастухов, Іван Павлик, Іван Бутук, Василь Бойчук, Василь Павчук, Юрій Ковалик, Василь Скибінський, Іван Негрич.

Голи: Андрій Шишигін (8,28), Максим Ілюк (16) – Григорій Скибінський (12), Михайло Лазоряк (22).

 

ФК «Оршівці» – УСК «Довбуш» – 0:0 (пенальті – 2:0)

Арбітри: Денис Круглецький, Ігор Гітельман.

ФК «Оршівці»: Тарас Чевюк, Василь Савчук, Андрій Симака, Вадим Симака, Олександр Жумига, Валентин Песаревський, Станіслав Довганюк, Давид Шутак, Валерій Кукуряк, Руслан Кибич, Сергій Староста, Микола Віксич.

УСК «Довбуш»: Дмитро Дутка, Антон Батрак, Валентин Рудич, Юрій Негрич, Владислав Павлович, Максим Кісліцен, Дмитро Макаренко, Роман Мельник, Олександр Юрійчук.

Пенальті забили: Олександр Жумига, Давид Шутак.

Не забили: Антон Батрак, Дмитро Макаренко.

 

Результати матчів 1/4 фіналу:  

«TOM. Studio» – «НДЕКЦ МВС» – 2:3 (0:2) 

Арбітри: Олександр Плахов, Василь Фурман. 

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Андрій Гордей, Вадим Пислар, Олег Молдован, Володимир Найко, Олександр Тодорович, Олексій Бакалярик, Павло Бабій, Юрій Антонюк, Володимир Смола, Сергій Максимчук.

«НДЕКЦ МВС»: Володимир Тодераш, Ігор Россоха, Денис Зачиковський, Василь Луцик, Ігор Дончак, Іван Молофій, Ілля Стрільчук, Віталій Ткачук, Ігор Стефанишин, Микола Таріца, Дмитро Давидний, Олександр Темерівський. 

Голи: Андрій Гордей (35), Сергій Максимчук (40) – Денис Зачиковський (7), Олександр Темерівський (9), Василь Луцик (28).

 

«Вікторія – Моцарелла» – «Весільний світ» – 2:0 (1:0)

Арбітри: Василь Фурман, Олександр Плахов.

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Руслан Івашко, Денис Хандій, Сергій Купріч, Сергій Раца, Тарас Тимощук, Іван Лерко.

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Вадим Бута, Валентин Маковійчук, Микола Цепа, Василь Нікифоряк, Михайло Скорейко, Денис Раскруча.

Голи: Сергій Купріч (2), Денис Хандій (40). 

 

«Урожай» – ФК «Тереблече» – 3:0 (2:0)

Арбітри: Андрій Телегей, Микола Столярчук.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Тарас Таріца, Сергій Рибак, Юрій Головачук, Ярослав Гаталяк, Олег Керчу, Олександр Дележа.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Вадим Українець, Марян Косован, Руслан Рябий, Олег Добровольський, Іван Савчук.

Голи: Ярослав Гаталяк (16), Сергій Рибак (20), Олександр Дележа (32). 

 

«Іванківці» – ФК «Оршівці» – 2:0 (1:0)

Арбітри: Микола Столярчук, Андрій Телегей.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Савчук, Тарас Сивка, Олександр Крохмалюк, Роман Гуцул, Андрій Шишигін. 

«Оршівці»: Тарас Чевюк, Василь Савчук, Вадим Симака, Андрій Симака, Давид Шутак, Олександр Жумига, Валерій Кукуряк, Руслан Кибич, Сергій Староста, Микола Віксич. 

Голи: Максим Ілюк (12), Тарас Сивка (38). 

 

Півфінали

1 лютого

10:00. «НДЕКЦ МВС» – «Вікторія – Моцарелла»

11:00. «Урожай» – «Іванківці»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.