Другий день – друга перемога! Турнір “Странджа 2020”

0

Буковинець Степан Грекул переміг кубинського спортсмена на турнірі “Странджа-2020”. Виграш боксер здобув внаслідок відмови суперника від бою. Отже, привітаємо спортсмена з черговою перемогою! Та спостерігаємо за ходом подій далі… Варто зазначити, що завтра наш боксер зустрінеться в поєдинку з американським спортсменом.

Турнір “Странджа-2020” продовжиться до 25-го січня. Всього участь у поєдинках сьогодні взяли 12 представників нашої збірної. Ну а поки, Степан крок за кроком виборює перемогу на змаганнях в Болгарії, то Чернівецька обласна федерація боксу на чолі з президентом Володимиром Загурським активно підтримує його у Чернівцях.  Додамо, що за підтримки федерації Степану виділяються кошти в якості зарплати, а також на фармакологію, харчування та екіпірування. Журналістам вдалося поспілкуватися з президентом Чернівецької обласної федерації боксу Володимиром Загурським та дізнатися дещо більше про підготовку спортсмена до турніру “Странджа-2020”:

“Мы всегда вкурсе тренировок Степана. Его тренируют опытные люди Ильдар Шарафутдинов и Иван Собко, также соблюдается рацион питания. Ему выделяются деньги на зарплату, стипендию, а также на фармакологию. Стоит заметить, что данный турнир является отборочным  на лицензионные поединки в Лондоне. Это турнир высокого уровня, тут американцы, кубинцы и много других талантливых боксёров.”

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.