«Буковина – 1» – переможці «Меморіалу Брєєва та Сочнєва»

0

3-4 січня у ЗОШ №27 відбувся 28-ий футзальний турнір присвячений пам’яті Миколи Брєєва та Павла Сочнєва.

На майданчику змагались гравці 2007-2008 років народження. Як зазначалось раніше, у турнірі взяло участь 8 команд.

За третє місце боролись два колективи, які тренують відомі у минулому футболісти – ДЮСШ №1 (тренер Дмитро Гордей) – Освіта» та ДЮСШ (тренер Василь Тофан). Перемогу все ж таки святкували підопічні Дмитра Гордея – 4:2.

У фінальному двобої зійшлись дві “Буковини”. «Буковина – 1» (тренер – Віталій Куниця) та «Буковина – 2» (тренер – Роман Гамаль) змагались за звання переможців турніру. Основного часу для визначення переможця не вистачило – 2:2. У серії пенальті удача посміхнулась підопічні Віталія Куниці (4:3), які і підняли кубок над головою.

Учасники турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять постійного учасника змагань інструктора – методиста ДЮСШ №1 Бориса Бітка, який минулого року пішов із життя.

Організатор турніру – тренер ДЮСШ №1 Віктор Кошура.

Кращі гравці турніру: 

ДЮСШ №1 – 06 – Максим Лукаш

«Колос-СЕПСА» – Кирило Плешко

«Спарта» – Артур Юрчишин

ДЮСШ (Коломия) – Олександр Пеца

ДЮСШ (Снятин) – Олександр Оробець

ДЮСШ №1 – Освіта – Максим Андрущак

«Буковина – 2» – Максим Чечоткін

«Буковина – 1» – Степан Шудровський 

Результати матчів: 

3 січня 

«Буковина – 1» – «Спарта» – 13:1

ДЮСШ №1 – Освіта – «Колос-СЕПСА» (Берегомет) – 6:3

ДЮСШ (Снятин) – ДЮСШ №1 – 06 – 3:0

«Буковина – 2» – ДЮСШ (Коломия) – 2:1

ДЮСШ №1 – 06 – «Буковина – 1» – 0:3

ДЮСШ (Коломия) – ДЮСШ №1 – Освіта – 3:4

«Спарта» – ДЮСШ (Снятин) – 3:5

«Колос-СЕПСА» – «Буковина – 2» – 2:9 

 

4 січня 

«Буковина – 1» – ДЮСШ (Снятин) – 3:0

ДЮСШ №1 – Освіта – «Буковина – 2» – 3:3

ДЮСШ №1 – 06 – «Спарта» – 3:2

ДЮСШ (Коломия) – «Колос – СЕПСА» – 4:1 

Матч за 7-8 місця: «Колос-СЕПСА» – ДЮСШ №1 – 06 – 3:9

Матч за 5-6 місця: ДЮСШ (Коломия) – «Спарта» – 7:1

Матч за 3-4 місця: ДЮСШ №1 – Освіта – ДЮСШ (Снятин) – 4:2

Фінал: «Буковина-1» – «Буковина – 2» – 2:2 (пенальті – 4:3) 

Остаточний розподіл місць: 

1. «Буковина – 1» (тренер – Віталій Куниця)

2. «Буковина – 2» (Роман Гамаль)

3. ДЮСШ – 1 – Освіта (Дмитро Гордей)

4. ДЮСШ Снятин (Василь Тофан)

5. ДЮСШ Коломия (Володимир Турянський)

6. «Спарта» (Іван Папазов)

7. «Колос – СЕПСА» (Анатолій Федоряк)

8. ДЮСШ №1 – 06 (Андрій Кошура) – поза конкурсом

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.