Міні-футбол: чемпіонат Чернівецької області 2019/20 результати усіх матчі (ТАБЛИЦІ, СТАТИСТИКА)

0

7 та 8 грудня на майданчику КСОП «Буковина»  відбулися перші матчі міні-футбольного чемпіонату Чернівецької області.

Результати матчів:

Група «А» 

«TOM. Studio» – «Патрульна поліція» – 2:3 (1:1)

Арбітри: Микола Столярчук, Василь Фурман.

«TOM. Studio»: Іван Магіс, Олег Молдован, Володимир Смола, Олександр Степанов, Олександр Тодорович, Олексій Бакалярик, Сергій Максимчук, Павло Бабій.

«Патрульна поліція»: Андрій Паламар, Олег Кіцен, Юрій Данелюк, Степан Тісногуз, Денис Коваль, Олександр Гуцул, Антон Місько, Василь Сорочан, Олександр Діденко.

Голи: Павло Бабій (13,32) – Олег Кіцен (7), Юрій Данелюк (28,38).

 

«Буковина U-19-Прем’єра» – «Алкодор» – 10:1 (4:1)

Арбітри: Василь Фурман, Микола Столярчук.

«Буковина U-19-Прем’єра»: Віталій Луцак, Артем Рябий, Денис Рябий, Богдан Соломян, Андрій Букатар, Маріо Урсу, Володимир Шородок, Данило Полівцев, Євген Квасниця. 

«Алкодор»: Юрій Гаврилюк, Микола Лікар, Дмитро Чикановський, Микола Продаус, Іван Сопівник, Василь Грекул, Денис Гуменюк, Іван Попович, Валерій Василюк, Юрій Руснак.

Голи: Євген Квасниця (2, 23, 36), Денис Рябий (5,37), Данило Полівцев (8,35), Артем Рябий (15), Маріо Урсу (27), Богдан Соломян (34) – Денис Гуменюк (11).

 

ФК «Грозинці» – ФК «Стальнівці» – 2:6 (0:0)

Арбітри: Денис Гуменюк, Микола Столярчук. 

ФК «Грозинці»: Ігор Коташ, Михайло Білик, Дмитро Унгурян, Андрій Шинкар, Роман Присяжнюк, Денис Мельничук, Анатолій ?

ФК «Стальнівці»: Олексій Чекан, Михайло Тринта, Іван Тринта, Василь Почтар, Олександр Почтар, Артем Почтар, Микола Григораш. 

Голи: Анатолій ? (24), Дмитро Унгурян (37) – Олександр Почтар (23,35), Олексій Чекан (25), Микола Григораш (26), Іван Тринта (34), Василь Почтар (36)

 

ФК «Мамаївці» – ФК «Оршівці» – 1:4 (1:2)

Арбітри: Василь Фурман, Микола Столярчук.

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Андрій Панчук, Олександр Клевчук, Павло Молотков, Олександр Філіпчук, Ігор Таневський, Юрій Михальчук, Володимир Грекул, Віталій Мироник, Олександр Митринюк, Ігор Никля, Сергій Молотков, Роман Гузак, Степан Шинкарук.

ФК «Оршівці»: Тарас Чевюк, Василь Савчук, Вадим Симака, Андрій Симака, Валентин Песаревський, Микола Віксич, Сергій Староста, Станіслав Вовчанюк, Юрій Савка, Валерій Кукуряк, Руслан Кибич, Давид Шутак. 

Голи: Андрій Панчук (16) – Давид Шутак (8), Вадим Симака (17), Валентин Песаревський (22), Станіслав Вовчанюк (24).

 

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «Буковина U-19 Прем¢єра» 1 1 0 0 10:1 3
2 «Стальнівці» 1 1 0 0 6:2 3
3 ФК «Оршівці» 1 1 0 0 4:1 3
4 «Патрульна поліція» 1 1 0 0 3:2 3
5 «TOM Studio» 1 0 0 1 2:3 0
6 ФК «Мамаївці» 1 0 0 1 1:4 0
7 ФК «Грозинці» 1 0 0 1 2:6 0
8 «Алкодор» 1 0 0 1 1:10 0

 

Група «В» 

«Вікторія-Моцарелла» – «ШкВал» – 5:1 (2:1)

Арбітри: Ігор Гітельман, Микола Столярчук. 

«Вікторія-Моцарелла»: Владислав Мельников, Микола Дрожжа, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Денис Хандій, Руслан Івашко, Євген Немтінов, Сергій Купріч, Сергій Раца, Тарас Тимощук, Микола Волока.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Петро Вайпан, Костянтин Малуш, Андрій Помпуш, Віталій Сорочан, Назар Томюк, Олександр Мазур, Микола Пекін.

Голи: Євген Немтінов (12,16,37), Руслан Івашко (23), Сергій Купріч (36) – Віталій Сорочан (17).

 

«Буковина-Моцарелла» – «Арена» – 3:9 (2:3)

Арбітри: Денис Гуменюк, Ігор Гітельман. 

«Буковина-Моцарелла»: Анатолій Волощук, Роман Дячук, Вячеслав Шевчук, Сергій Корольов, Василь Скіпар, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Михайло Мангер, Богдан Мартищук.

«Арена»: Ростислав Храпко, Віталій Андоній, Михайло Гураль, Микола Газь, Дмитро Бараняк, Павло Олійник, Ігор Руснак, Вадим Мельничук (?). 

Голи: Михайло Мангер (11), Віталій Урсуляк (16), Владислав Андрієць (38) – Дмитро Бараняк (1,15,30,31), Михайло Гураль (10), Микола Газь (22), Вадим Мельничук (?, 25), Ігор Руснак (35,37).

 

«Корона» – ФК «Тереблече» – 2:5 (0:3)

Арбітри: Ігор Гітельман, Василь Фурман.

«Корона»: Дмитро Гмиря, Антон Червоний, Юрій Петрусяк, Артем Савчук, Кочергін, Олег Рой, Ілля Сенко.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Вадим Українець, Олександр Карапка, Олег Добровольський, Олександр Руснак, Руслан Рябий, Мансур Хачаруєв.

Голи: Артем Савчук (25), Ілля Сенко (38) – Микола Коваленко (8), Олександр Руснак (17), Олег Добровольський (18), Дмитро Дучак (25), Олександр Карапка (39).

 

«БукФам» – УСК «Довбуш» – 3:6 (0:4)

Арбітри: Денис Гуменюк, Ігор Гітельман. 

«БукФам»: Степан Кушнір, Андрій Буздуган, Віталій Буздуган, Олександр Пахольчук, Роман Бущик, Віктор Дядик, Любомир Волянюк, О. Гоменюк.

УСК «Довбуш»: Дмитро Дутка, Андрій Житарюк, Юрій Букатар, Максим Кісліцен, Дмитро Макаренко, Андрій Шишигін, Роман Мельник, Станіслав Колісник, Юрій Негрич, Степан Каленюк, Андрій Лесик, Богдан Унгурян, Олександр Юрійчук.

Голи: О. Гоменюк (29), Любомир Волянюк (37,38) – Дмитро Макаренко (1,22), Богдан Унгурян (8,19,27), Андрій Шишигін (15).

 

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «Арена» 1 1 0 0 9:3 3
2 «Вікторія – Моцарелла» 1 1 0 0 5:1 3
3 УСК «Довбуш» 1 1 0 0 6:3 3
4 ФК «Тереблече» 1 1 0 0 5:2 3
5 «БукФам» 1 0 0 1 3:6 0
6 «Корона» 1 0 0 1 2:5 0
7 «ШкВал» 1 0 0 1 1:5 0
8 «Буковина – Моцарелла» 1 0 0 1 3:9 0

 

Група «С» 

«Урожай» – «Рідківці» – 8:2 (4:0)

Арбітри: Василь Грушкевич, Денис Круглецький. 

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Віталій Гончар, Сергій Янчик, Сергій Рибак, Тарас Таріца, Юрій Головачук, Олег Керчу, Михайло Рябий, Ярослав Гаталяк, Олександр Дележа, Дмитро Давидний. 

«Рідківці»: Дмитро Грабко, Василь Кричун, Валерій Безплітник, Олег Демидовський, Георгій Никіфоряк, Михайло Лупул, Віктор Сорочан. 

Голи: Сергій Янчик (2), Олег Керчу (4,38), Юрій Головачук (8,30), Ярослав Гаталяк (16), Сергій Рибак (21), Віталій Гончар (31) – Олег Демидовський (24), Дмитро Грабко (40).

 

«Фазенда» – «Дорошівці» – 1:1 (1:0)

Арбітри: Денис Круглецький, Василь Грушкевич. 

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Павло Дудлей, Микола Коваль, Тарас Анжієвський, Андрій Фурега, Іван Бузек, Іван Паньків, Дмитро Ганзюк, Віталій Єлінчук, Максим Грінько, Дмитро Перчула. 

ФК «Дорошівці»: Денис Купчанко, Іван Павлик, Григорій Скибінський, Василь Павчук, Іван Негрич, Іван Бутук, Микола Пастухов. 

Голи: Микола Коваль (18) – Іван Бутук (30).

 

ФК «Добринівці» – «Дрім – Тім» – 6:2 (1:2)

Арбітри: Василь Грушкевич, Денис Круглецький. 

ФК «Добринівці»: Вадим Шостак, Дмитро Лях, Анатолій Сопонару, Павло Мотуз, Ігор Василович, Олександр Зварич, Валерій Звоздецький, Денис Ткач, Андрій Мостовий, Андрій Петрусяк, Василь Горевич. 

«Дрім-Тім»: Іван Павлюк, Мирослав Стецюк, Руслан Кувіла, Ігор Мігалатюк, Володимир Павлов, Леонід Львов, Микола Цепа, Анатолій Максимчук, Дмитро Гнатюк, Богдан Рачинський, Роман Нестеренко. 

Голи: Вадим Шостак (7), Дмитро Лях (22, 36,40), Олександр Зварич (29), Андрій Петрусяк (38) – Дмитро Гнатюк (9,10). 

 

«Весільний світ» – «НДЕКЦ МВС» – 2:2 (1:0)

Арбітри: Денис Круглецький, Василь Грушкевич. 

«Весільний світ»: Денис Раскрута, Сергій Чорний, Станіслав Іоніцой, Василь Нікифоряк, Вадим Бута, Сергій Бурлака, Ян Волаш, Юрій Остафійчук, Валентин Маковійчук, Ігор Гончар, Тарас Новаковський. 

«НДЕКЦ МВС»: Ігор Стефанишин, Володимир Тодераш, Ігор Россоха, Василь Луцик, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Ілля Стрільчук, Віталій Ткачук, Іван Молофій, Микола Таріца, Олександр Темерівський, Станіслав Третяк, Геннадій Куляк. 

Голи: Юрій Остафійчук (4), Сергій Бурлака (28) – Денис Зачиковський (31), Олександр Темерівський (31).

 

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «Урожай» 1 1 0 0 8:2 3
2 ФК «Добринівці» 1 1 0 0 6:2 3
3 «Весільний світ» 1 0 1 0 2:2 1
4 «НДЕКЦ МВС» 1 0 1 0 2:2 1
5 «Фазенда» 1 0 1 0 1:1 1
6 «Дорошівці» 1 0 1 0 1:1 1
7 «Дрім Тім» 1 0 0 1 2:6 0
8 «Рідківці» 1 0 0 1 2:8 0

 

Група «D» 

«Іванківці» – «Магала» – 4:0 (1:0)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей. 

ФК «Іванківці»: Костянтин Гуцул, Максим Максимюк, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Тарас Сивка, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Савчук, Олександр Крохмалюк, Сергій Чорней, Володимир Блауш, Юрій Антонюк, Едуард Сіменюк, Роман Гуцул. 

ФК «Магала»: Микола Тупкало, Анатолій Гостюк, Ярослав Ілащук, Віталій Ільїн, Іван Пержун, Дмитро Кроітор, Степан Маковійчук, Павло Верега, Андрій Буженіца, Василь Гостюк.

Голи: Тарас Сивка (17,27), Андрій Беженар (20), Валерій Кривинчук (30).

 

«TOM. Studio-1» – «Лідер» – 6:1 (3:0)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей. 

«TOM. Studio-1»: Юрій Гідора, Віктор Молдован, Богдан Гикавий, Денис Бульба, Андрій Лалак, Юрій Соломян, Сергій Павлович, Ігор Строїч, Михайло Павлюк. 

«Лідер»: Єгор Спірідонов, Сергій Ковтун, Василь Кочет, Олександр Чоботар, Володимир Жуківський, Віталій Чехов. 

Голи: Денис Бульба (6,26), Сергій Павлович (11,18), Андрій Лалак (29), Віктор Молдован (37) – Володимир Жуківський (31).

 

«Луківці» – «Веренчанка» – 4:8 (3:3)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей. 

ФК «Луківці»: Вадим Лободич, Юрій Букатар, Юрій Антонюк, Вадим Корсей, Криштанович, Іван Романюк, ? 

ФК «Веренчанка»: Володимир Цісовський, Юрій Федорюк, Дубковець, ?

Голи: Вадим Корсей (10, 24), Криштанович (14), Юрій Антонюк (18) – Володимир Цісовський (4,12,25), Артур ? (7,27), Юрій ? (23,31,39).

 

«Заставна» – «Спарта» – 2:6 (0:4)

Арбітри – Олександр Плахов, Андрій Телегей. 

ФК «Заставна»: Вадим Добрянський, Віталій Слободян, Микола Фрунчак, Олександр Баланецький, Михайло Парменов, Володимир Футрик, Денис Петрусяк, Кирило Янчик, Дмитро Бобик, Віталій Давидюк, Юрій Масікевич. 

«Спарта»: Андрій Мельничук, Богдан Степаненко, Сергій Париський, Іван Папазов, Роман Зароченцев, Андрій Мотовилець, Артем Меркушов, Ілля Куруляк, Артур Новотрясов, Олександр Доскалюк, Богдан Тодоріко, Михайло Боднар. 

Голи: Михайло Парменов (32), Володимир Футрик (36) – Артем Меркушов (5, 18, 28 – з пенальті), Іван Папазов (11), Андрій Мельничук (15), Роман Зароченцев (21).

 

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «TOM. Studio-1» 1 1 0 0 6:1 3
2 ФК «Веренчанка» 1 1 0 0 8:4 3
3 «Спарта» 1 1 0 0 6:2 3
4 «Іванківці» 1 1 0 0 4:0 3
5 ФК «Луківці» 1 0 0 1 4:8 0
6 «Заставна» 1 0 0 1 2:6 0
7 «Магала» 1 0 0 1 0:4 0
8 «Лідер» 1 0 0 1 1:6 0

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.