“Буковинське дербі” завершилось нічиєю

0

Доля звела дві буковинські команди в матчі першого туру Другої ліги України з футзалу (3 група). «Лідер» та «Дністер» зіграли на майданчику команди з Новодністровська.

Рахунок був відкритий вже на 5 хвилині. Гол у свій актив заніс гравець «Лідера» Валентин Маковійчук. Але радість тривала не довго, адже вже за 3 хвилини чернівецька команда пропустила двічі. «Лідерці» “дотиснули” своїх опонентів на останній хвилині матчу. Віталій Чебан зрівняв рахунок. Фінальний результат – 2:2.

Склад «Лідера»: Павло Хмара, Антон Червоний, Павло Бабій, Олександр Карапка, Віталій Абрамяк, Валентин Маковійчук, Віталій Чебан, Олег Херняк, Віталій Чехов, Сергій Кознюк.

Інший матч у групі 3 завершився з рахунком – 5:4. «Вінниця» переграла «Sun Vita».