Футбол: «Неполоківці» таки виграли чемпіонат області 2018

0

Інтрига у чемпіонаті Чернівецької області з футболу 2018 р. трималась до останнього туру, в якому і вирішилась доля «золота».

«Неполоківці» у попередньому матчі обіграли вдома лідера МСК «Кіцмань» і помінялись із земляками місцями у турнірній таблиці. Але крапку у боротьбі за чемпіонство ставити було рано, попри те, що у заключному турі нові лідери грали проти одного з аутсайдерів. Адже з «Драгуш воде» представники Неполоківців цього сезону тричі грали унічию (вдома у чемпіонаті і двічі у Кубку області). Але на фініші, як кажуть, прорвало – «Неполоківці» перемогли у Герці 4:1 і вперше в історії стали чемпіонами області. Вітаємо команду Руслана Гунчака з цим успіхом.

Цікаво, що доля третього місця вирішилась лише за додатковими показниками, за якими «Іванківці» пропустили вперед «Коровію» (Глибоцький район). Тож повністю кіцманського п’єдесталу не вийшло.