Екс-гравець «Буковини» відповів Маркевичу щодо збірної Росії

0

Один із зіркових колишніх футболістів «Буковини» Ігор Заводчиков цікво публічно відреагував на слова екс-головного тренера збірної України Мирона Маркевича про те, чому він не дивиться на чемпіонаті світу 2018 матчі за участю росіян.

«”Я дивлюся чемпіонат світу. Мені важливо дивитися матчі, як фахівцю. Це футбол. Але матчі збірної Росії не дивлюся, жодного не бачив. Принципово. Та й немає там на що дивитися”, – сказав Маркевич.

Добре, що я не роблю кар’єру в журналістиці і не курую збірні з футболу в ФФУ. Це дає мені можливість дивитися ЧС 2018 без винятків і без оглядки на дурні заяви.
Погоджуся з тим, що збірна господарів не блищить інтелектуальною та віртуозною грою. Є згуртований колектив без зірок, що канули в Літа в результаті останнього ЧЄ. Є таке, хоча віднести це можна ще до ряду збірних.
Інша справа принциповість чиновника і “немає там на що дивитися”. А як визначити, якщо не дивишся? – можливо по картах Таро.
Однак, тоді можливо відомому тренеру більш симпатична збірна України, яка на останньому ЧЄ забила нуль і зайняла останнє місце в групі. Можливо, йому більше подобається збірна, яку він курує і яка не пройшла кваліфікацію на ЧС 2018.
За 27 років один єдиний, так, результативний, ЧС 2006 року і два ЧЄ, в одному з яких ми брали участь як господарі, а в останньому як хлопчики для биття.
Думаю, що патріотизм фахівця потрібно відточувати в результатах своїх підшефних або очолюваних ним команд. А відточувати язика – це не доля діючих фахівців. Залиште це політикам, у них на носі вибори…», цитує Ігоря Заводчикова SportBuk.com.

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.