У Чернівцях відкрили перший в Україні Вітапаркур (фото)

0

У суботу, 27.08.16, у чернівецькому парку «Жовтневий» відкрили перший Буковинський Вітапаркур, якому поки що немає аналогів і в Україні.

 

Перші тренажери з інформаційними стендами у рамках проекту «vitaparcours» (фітнес-маршрут) з’явились у «Жовтневому» два роки тому – завдяки ініціативі та зусиллям чернівецького жіночого клубу «Сороптиміст» (Маріанна Крилова та Емма Чернявська), яку підтримали багаторічний керівник управління зовнішніх зносин облдержадміністрації Сергій Курінний (чоловік Маріанни Крилової), керівництво парку, друзі проекту з Швейцарії (Емма Бруньйолі, Йозеф Бехлер, Віра Штіффлер) та Німеччини (Таня Шліє).

І ось тепер «сороптимістки» здійснили свою мрію і у «Жовтневому» вже офіційно відкрито Перший Буковинський Вітапаркур.

Символічну стрічку перерізали мер Чернівців Олексій Каспрук, гостя з Швейцарії Емма Бруньйолі та юні чернівчани, який до почесного процесу імпровізовано залучив Олексій Павлович.

У рамках урочистості були відзначені і деякі ініціатори та партнери проекту. А Маріанну Крилову виокремили особливо – як іменинницю (подвійну, виходить, оскільки тепер 27 серпня і день народження омріяного Вітапаркуру). Мер Олексій Каспрук вручив Маріанні подарунковий годинник з напівжартівливим побажанням, щоби наступний Вітапаркур облаштували вже швидкими темпами.

Перший Буковинський Вітапаркур, як повідомляють ініціатори, був профінансований клубом Soroptimist International міста Беллінцола (Швейцарія), за співфінансування жіночих клубів Soroptimist International Чернівців (Україна) тап Глюкштадт (Німеччина). Жіночий клуб «Soroptimist» (Чернівці), у свою чергу, висловлює щиру подяку за допомогу та підтримку проекту міському голові Олексію Каспруку, заступнику мера Олександру Паскарю, раднику міського голови Володимиру Пулинцю, депутату міської ради Василю Максимюку, директору КП «Парк Жовтневий» Сергію Столяру, колективу парку та членам Наглядової ради КП «Парк Жовтневий». Крім названих вище друзів з Швейцарії та Німеччини, ініціатори також дякують за підтримку і дпомогу Оресту КЕриворучко, Святославу Дяконюку, Георгію Мазурашу, САергію Мединському, Миколі Строканю, Дмитру Макаренку, керівнику ПАТ «Імпульс» Ігорю Міняйлу та начальнику цеху обробки металу Дмитру Гнатюку, ВПХУ №5 м. Чернівці (директор – Василь Андрусяк), майстрам та учням училища, колективу та керівнику ТОВ «Поліраф-Сервіс» Геннадію Нейланду, лісничому Садгірського лісництва ДП «Чернівецький лісгосп» Івану Дроботу, помічнику лісничого Михайлу Базарському та всім іншим, які так чи інакше долучились до відкриття першого Вітапаркуру. До слова, у Швейцарії таких Вітапаркурів 502! Так що є куди розвиватися Чернівцям і Україні в плані розширення фізкультурно-оздоровчої інфраструктури;)

У колективній зарядці та «екскурсійній апробації» відкритого Вітапаркуру активну участь взяли і мер Олексій Каспрук та інші гості дійства. А вели ознайомче заняття титулований панкратіонист і інструктор «Sport Life» Юрій Черкалюк та чарівна Надія Возняк (тренер з фітнесу).

Ну, а потім був і святковий торт, спеціально виготовлений до цієї події.

На тренажерах по маршруту Першого Буковинського Вітапаркуру можуть займатися безкоштовно всі охочі. А «контрольні» заняття, можливо, відбуватимуться по суботах, як вже було, коли чернівчан лише знайомили з першими кроками та перспективами Вітапракуру у столиці Буковини (детальнішу інформацію про це та волонтерів, які візьмуться на себе координаційні функції, розмістимо згодом).

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (натиснути на фото, галерея доповнюється):

160827-Bukovynean-Vitaparkur-Chernivtsi-3-GM-sportbuk.com (124)-Brunyoli-Kaspruk-mini

***

Детальніше про вітапаркур у Чернівцях читайте тут:

Фото: Оздоровчий флешмоб в «Жовтневому» доповнив… швейцарський вітапаркур

***

Відео: «Спорт-тайм» від 21.07.14 (МТБ, оздоровчий флешмоб і вітапаркур, Мала Олімпіада в «Юності», ювілей Смеречанського)

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.