Футбол: Чемпіонат області з футболу серед ветеранів (40+) 2016 р. (календар, результати)

0

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів віком 40 років і старших сезону-2016 заявилось 10 команд.

 

Кубок Чернівецької області з футболу  серед ветеранів (40+) планується розпочати 23.09.2016 р.

Календар ігор чемпіонату області з футболу серед ветеранів (40+)  2016 року

I тур  (03.06., п’ятниця)

03.06.  19.00   с.Бабино, Кельменецький р-н. «Металіст В» – «Митник-Чернівці» – 2:6

03.06.  19.00   с.Берегомет, Кіцманський р-н. «Берегомет» – «Зарінок-Роша» – 1:0

03.06.  19.00   м.Новоселиця. «Колос» – «Путила» – 5:1

 

резерв 19.00   смт.Глибока. «Глибока» – «Дрім-Тім»

резерв 19.00   м.Хотин. «Хотин» – «Садгора»

II тур  (10.06., п’ятниця)

10.06.  19.00   м.Хотин. «Хотин» – «Металіст В» – 1:5

10.06.  19.00   с-н «Мальва», м.Чернівці. «Митник-Чернівці» – «Берегомет» – 4:2

10.06.  19.00   с.В.Кучурів,Сторожинецький р-н. «Зарінок-Роша» – «Колос» – 3:2

10.06.  19.00   смт.Путила. «Путила» – «Глибока» – 3:4

10.06.  19.00   м.Садгора. «Садгора» – «Дрім-Тім» – 0:0

***

Команда І В Н П М О
 1. «Митник-Чернівці» (м.Чернівці) 2 2 0 0 10-4 6
2. «Колос» (м.Новоселиця) 2 1 0 1 7-4 3
3. «Глибока» (смт.Глибока) 1 1 0 0 4-3 3
4. «Металіст В» (смт.Кельменці) 2 1 0 1 7-7 3
5. «Зарінок-Роша» (м.Чернівці) 2 1 0 1 3-3 3
6. «Берегомет» (с.Берегомет) 2 1 0 1 3-4 3
7. «Дрім-Тім» (м.Чернівці) 1 0 1 0 0-0 1
8. «Садгора» (м.Чернівці) 1 0 1 0 0-0 1
9. «Хотин» (м.Хотин) 1 0 0 1 1-5 0
10. «Путила» (смт.Путила) 2 0 0 2 4-9 0

***

III тур  (17.06., п’ятниця)

17.06.  19.00   с.Берегомет, Кіцманський р-н        «Берегомет» – «Хотин»

17.06.  19.00   м.Новоселиця           «Колос» – «Митник-Чернівці»

17.06.  19.00   смт.Глибока  «Глибока» – «Зарінок-Роша»

17.06.  19.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Дрім-Тім» – «Путила»

17.06.  19.00   с.Бабино, Кельменецький р-н        «Металіст В» – «Садгора»

IV тур  (24.06., п’ятниця)

24.06.  19.00   с.Бабино, Кельменецький р-н        «Металіст В» – «Берегомет»

24.06.  19.00   м.Хотин         «Хотин» – «Колос»

24.06.  19.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Митник-Чернівці» – «Глибока»

24.06.  19.00   с.В.Кучурів,Сторожинецький р-н «Зарінок-Роша» – «Дрім-Тім»

24.06.  19.00   смт.Путила    «Путила»- «Садгора»

V тур  (01.07., п’ятниця)

01.07   19.00   м.Новоселиця           «Колос» – «Металіст В»

01.07   19.00   смт.Глибока  «Глибока» – «Хотин»

01.07   19.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Дрім-Тім» – «Митник-Чернівці»

01.07   19.00   смт.Путила    «Путила»- «Зарінок-Роша»

01.07   19.00   с.Берегомет, Кіцманський р-н        «Берегомет» – «Садгора»

VI тур  (26.08., п’ятниця)

26.08   19.00   с.Берегомет, Кіцманський р-н        «Берегомет» – «Колос»

26.08   19.00   с.Бабино, Кельменецький р-н        «Металіст В» – «Глибока»

26.08   19.00   м.Хотин         «Хотин» – «Дрім-Тім»

26.08   19.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Митник-Чернівці» – «Путила»

26.08   19.00   м.Садгора      «Садгора» – «Зарінок-Роша»

VII тур  (02.09., п’ятниця)

02.09.  18.30   смт.Глибока  «Глибока» – «Берегомет»

02.09.  18.30                          с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Дрім-Тім» – «Металіст В»

02.09.  18.30   смт.Путила    «Путила» – «Хотин»

02.09.  18.30   с.В.Кучурів,Сторожинецький р-н «Зарінок-Роша» – «Митник-Чернівці»

02.09.  18.30   м.Новоселиця           «Колос» – «Садгора»

VIII тур  (09.09., п’ятниця)

09.09.  18.00   м.Новоселиця           «Колос» – «Глибока»

09.09.  18.00   с.Берегомет, Кіцманський р-н        «Берегомет» – «Дрім-Тім»

09.09.  18.00   с.Бабино, Кельменецький р-н        «Металіст В» – «Путила»

09.09.  18.00   м.Хотин         «Хотин» – «Зарінок-Роша»

09.09.  18.00   м.Садгора      «Садгора» – «Митник-Чернівці»

IX тур  (16.09., п’ятниця)

16.09.  18.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Дрім-Тім» – «Колос»

16.09.  18.00   смт.Путила    «Путила» – «Берегомет»

16.09.  18.00   с.В.Кучурів,Сторожинецький р-н «Зарінок-Роша» – «Металіст В»

15.09.  18.00   с-н «Мальва»,м.Чернівці     «Митник-Чернівці» – «Хотин»

16.09.  18.00   смт.Глибока  «Глибока» – «Садгора»

***FFU-obl-logo-krugle-mini-1

Примітка : В календарі ігор чемпіонату Чернівецької області з футболу  серед ветеранів (40+) вказані базові дні та години проведення матчів. Дата та час проведення матчів може бути змінений за погодженням команд, але мінімум за п’ять днів до матчу.

***

Футбол: Чемпіонат області з футболу серед ветеранів (40+) 2015 р. (календар, результати)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.