Помічником Віктора Мглинця у «Буковині» став екс-наставник «Ниви»

0

Тренерський штаб чернівецької «Буковини» поповнив екс-гравець чернівецької команди Богдан Самардак, який донедавна очолював тернопільську «Ниву». 

SamardakBogdan

Богдан Миколайович став помічником головного тренера нашої команди Віктора Мглинця. Буковинським уболівальникам Богдан Самардак запам’ятався за виступами у нашому колективі у 1995-1996 роках (40 матчів, 8 голів). У складі «Буковини» він став срібним призером першості України – 1995/1996 (перша ліга).

Довідка

Богдан САМАРДАК народився 25 березня 1963 року в с. Ваньковічи Самбірського району Львівської області. Займався футболом у Львівському спортінтернаті. У 1984 році дебютував у команді другої союзної ліги «Торпедо» (Луцьк), яку тоді тренував Мирон Маркевич. Під час служби в армії виступав за колектив Львівського вищого військово-політичного училища. Виступав також за професійні команди «Авангард» (Рівне), «Металург» (Запоріжжя), «Хемлон» (Гуменне, Словаччина), «Буковина» (Чернівці), «Нива» (Тернопіль) та «Полісся» (Житомир). Завершивши кар’єру гравця, тренував аматорські команди Рівненської області. У 2012 – 2014 роках входив у тренерський штаб тернопільської «Ниви». Донедавна був в.о. головного тренера «Ниви».

ФСК “Буковина”

На Петрівському ярмарку 2015 «Буковина» буде екзаменувати збірну області чи навпаки?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.