Футбол: Чемпіонат і Кубок Чернівців 2015 р. (календар, результати)

0

Для участі у Відкритому чемпіонаті та Кубку Чернівців з футболу сезону-2015 заявились 10 команд.

Календар ігор (1 коло)

Відкритого Чемпіонату та Кубку м. Чернівці з футболу

серед аматорів сезону 2015 р.

I тур (05-06 травня)

1 06.05                        17.30 «Мальва» ФК «Ленківці» – «Бульвар» – 3:0

2 06.05                        17.30 «Васловівці» ФК «Васловівці» – ФК «Університет» – 1:2

3 05.05                        17.30 «Садгора» ФК «Роша» – ФК «Біла-Урожай» – 2:5

4 05.05                        18.30 «Парк» ФК «Золота скеля» – ФК «АПЕКС» – 1:5

5 06.05                        17.30 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК«Дрім-Тім-Везувій» – 1:5

***

  II тур (12-13 травня)

12.05     18.30      «Садгора»     ФК «Роша»-ФК «Університет» – 0:9

12.05     18.00      «Біла»             ФК «Біла-Урожай» – ФК «Золота скеля» – 4:3

12.05     18.00      «Парк»           ФК «АПЕКС» – ФК «Фазенда» – 2:1

13.05     18.00      «Коровія»      ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Ленківці» – 2:2

13.05     18.00     «Гарт»  «Бульвар» – ФК «Васловівці» – 1:1

***

ІII тур (19-20 травня)

18.05      18.30      «Парк»          ФК «АПЕКС» – ФК «Біла-Урожай» – 2:2

19.05      18.00      «Парк»            ФК «Золота скеля»  – ФК «Університет» – 2:5

19.05      18.00      «Садгора»       ФК «Роша» – «Бульвар» – 3:1

20.05      18.00      «Васловівці»     ФК «Васловівці» – ФК «Дрім-Тім-Везувій» – 3:8

20.05     18.00     «Жучка»              ФК «Фазенда» – ФК «Ленківці» – 2:1

***

4 тур (2627 травня)

27.05       18.30        «Васловівці»       ФК «Васловівці»- ФК «Ленківці» – 0:1

27.05       18.30        «Коровія»             ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Роша» – 1:1

26.05       18.30        «Гарт»                  «Бульвар» – ФК «Золота скеля» – 3:1

27.05       18.30        «Гарт»                  ФК «Університет» – ФК «АПЕКС» – 6:2

26.05       18.30        «Біла»                   ФК «Біла-Урожай» – ФК «Фазенда» – перенос (дощ)

5 тур (02-03 червня)

21         04.06       18.30        «Біла»                ФК «Біла-Урожай» – ФК «Університет» – 0:3

22         02.06       18.30        «Парк»               ФК «АПЕКС» – «Бульвар» – 1:1

23         03.06       18.30        «Парк»               ФК «Золота скеля»  – ФК «Дрім-Тім-Везувій» – 1:5

24         02.06       18.30        «Садгора»        ФК «Роша» – ФК «Ленківці» – 2:2

25         03.06       18.30        «Жучка»           ФК «Фазенда» – ФК «Васловівці» – 1:1

6 тур (09-11 червня)

26          09.06            18.30    «Васловівці»      ФК «Васловівці» – ФК «Роша» – 2:1

28          09.06            18.30    «Коровія»        ФК «Дрім-Тім-Везувій» – ФК «АПЕКС» – 1:2

29          10.06            18.30     «Гарт»      «Бульвар» – ФК «Біла-Урожай» – 0:1

30          09.06            18.30    «Гарт»      ФК «Університет» – ФК «Фазенда» – 0:0

27           11.06     18.30     «Мальва»     ФК «Ленківці» – ФК «Золота скеля»

7 тур (16-17 червня)

18.06             19.00         «Гарт»             ФК «Університет» – «Бульвар» – 3:1

17.06             19.00         «Біла»              ФК «Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Біла-Урожай» – 2:1

16.06             19.00         «Парк»            ФК «АПЕКС» – ФК «Ленківці» – 1:2

17.06             19.00         «Парк»            ФК «Золота скеля»  – ФК «Васловівці» – 2:0

16.06             19.00         «Жучка»         ФК «Фазенда» – ФК «Роша» – 3:2

***

8 тур

23.06 18.30 «Садгора» ФК «Роша» – ФК «Золота скеля»  –  2:3

10.07 18.30 «Васловівці» ФК «Васловівці» – ФК «АПЕКС» – перенос

24.06  18.30 «Мальва»  ФК «Ленківці» – ФК «Біла-Урожай»  – 0:1

23.06  18.30 «Коровія»   ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Університет» –  2:2

23.06 18.30 «Гарт»  «Бульвар» – ФК «Фазенда» – 1:2

***

 

9 тур (29 червня)

41          29.06      19.00     «Парк»            ФК «АПЕКС» – ФК «Роша» – 7:0

42          29.06      19.00     «Біла»             ФК «Біла-Урожай» – ФК «Васловівці» – 7:2

43          29.06      19.00     «Гарт»            ФК «Університет» – ФК «Ленківці» – 3:3

44          29.06      19.00     «Коровія»      «Бульвар» – ФК «Дрім-Тім-Везувій» – 3:4

45          29.06      19.00     «Жучка»        ФК «Фазенда» – ФК «Золота скеля» – 0:1

***

Календар ігор (2 коло)

Відкритого Чемпіонату та кубку  м.Чернівці з футболу

серед аматорів сезону 2015 р.

 10 тур (02-03 липня)

46         02.07    19.00     «Мальва»                    «Бульвар» – ФК «Ленківці» – 0:3

47         02.07  19.00     «Гарт»                            ФК «Університет»  – ФК «Васловівці» – 1:0

49         02.07    19.00   «Парк»                         ФК «АПЕКС» – ФК «Золота скеля» – 5:0

03.07 19.00 «Біла»  ФК «Біла-Урожай» – ФК «Роша» – 3:0

03.07 19.00 «Коровія» ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Фазенда» – 3:1

***

7 липня – 1/8 фіналу кубку м.Чернівців з футболу сезону 2015 року:

31.07.     18.30       «Коровія»            ФК «Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Васловівці» – +:-

26.08.     18.30         «Гарт»                 «Бульвар» – ФК «Золота скеля»  – 1:1 (2:3)

  

Перенесені матчі : 4-й тур – «Біла-Урожай» – «Фазенда» –   26.08. 18.00  – 2:0

                                  6-й тур – «Ленківці» – «Золота скеля» –   10.07. 18.30 – 2:2

                                  8-й тур – ФК «Васловівці» – «АПЕКС» – 10.07. 18.30 – 2:3

                                11-й тур –   ФК «Ленківці» – ФК«Дрім-Тім-Везувій»

***

XI тур

перенос                                «Мальва»            ФК «Ленківці» – ФК «Дрім-Тім-Везувій»

02.09         18.00         «Васловівці»       ФК «Васловівці» – «Бульвар» – 4:0

03.09         18.00         «Гарт»                    ФК «Університет» – ФК «Роша» – 3:1

02.09         18.00         «Парк»                  ФК «Золота скеля»  – ФК «Біла-Урожай» – 2:3

02.09         18.00         «Жучка»              ФК «Фазенда» – ФК «АПЕКС» – 0:1

 

12 тур

08.09     18.00            «Біла»                 ФК «Біла-Урожай» – ФК «АПЕКС» – 1:3

09.09     18.00            «Гарт»                ФК «Університет» – ФК «Золота скеля» – 4:1

8.09       18.00            «Гарт»                «Бульвар» – ФК «Роша» – 1:1

7.09       18.00            «Коровія»          ФК «Дрім-Тім-Везувій» ФК «Васловівці» – 3:1

7.09       18.00            «Мальва»          ФК «Ленківці» – ФК «Фазенда» – 3:3

13 тур

14.09    ФК «Ленківці» – ФК «Васловівці» – 3:1

14.09    ФК «Роша» – ФК«Дрім-Тім-Везувій» – 1:4

14.09    ФК «Золота скеля» –  «Бульвар» – 2:0

ФК «АПЕКС» – ФК «Університет» – 1:0

 ***

16.09. 16:30.     ФК «Фазенда» – ФК «Біла-Урожай» – 1:3

***

1/ 4 фіналу Кубку Чернівців

15.09. 16.30   ФК «АПЕКС» – ФК «Університет» – 1:1 (пен. – 3:5)

21.09. 16.30   ФК «Фазенда» –  ФК«Дрім-Тім-Везувій» – 2:4

22.09. 16.30   ФК «Золота скеля» –  ФК «Біла-Урожай» – 1:2

21.09. 16.30   ФК «Роша» – ФК «Ленківці» – 0:2

***

XIV тур (09 жовтня)

21.09    «Бульвар» – ФК «АПЕКС» – 1:1

 

66 9.10               ФК «Університет» – ФК «Біла-Урожай»

68 9.10               ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Золота скеля» – 4:2

69 8.10               ФК «Ленківці» – ФК «Роша» – ?2:1

70 9.10               ФК «Васловівці» – ФК «Фазенда» – 1:3

 

 

29-30 вересня –  1/2 фіналу кубку м. Чернівці з футболу сезону 2015 року.

04 жовтня – фінал кубку м.Чернівці з футболу сезону 2015 року.

 

16 тур (20 жовтня)

76         «Бульвар» – ФК «Університет» – 0:1

77         ФК«Дрім-Тім-Везувій» – ФК «Біла-Урожай» – 2:1

78         ФК «Ленківці» – ФК «АПЕКС» – 2:2

79         ФК «Васловівці» – ФК «Золота скеля» – 5:4

80         ФК «Роша» – ФК «Фазенда» – -:+

***

17 тур

81 24.10 13:00 ФК «Золота скеля» – ФК «Роша» – 9:1

82 24.10 13:00 ФК «АПЕКС» – ФК «Васловівці» – 2:2

83 24.10 15:30 ФК «Біла-Урожай» – ФК «Ленківці» – 1:2

84 23.10 15:30 ФК «Університет» – ФК«Дрім-Тім-Везувій» – 0:1

85 23.10 15:30 ФК «Фазенда» – «Бульвар»  – 2:0

***

18 тур

86 30.09 (зіграно раніше) ФК «Роша» – ФК «АПЕКС» – 0:3

87 30.10 15:00 ФК «Васловівці» – ФК «Біла-Урожай» – 2:4

88 30.10 15:00 ФК «Ленківці» – ФК «Університет» – 0:2

89 30.10 15:00 ФК «Дрім-Тім-Везувій» – «Бульвар» – 7:4

90 30.10 15:00 ФК «Золота скеля» ФК «Фазенда» – 1:3

***

Перенесені матчі: 11 тур : 02.11. 14.00. ФК «Ленківці» – ФК«Дрім-Тім-Везувій» – 1:4

14 тур : 02.11.  14.00. ФК «Університет» – ФК «Біла-Урожай» – 1:2

15 тур

71 5.11 ФК «Роша» – ФК «Васловівці» – -:+

72 5.11 ФК «Золота скеля» –  ФК «Ленківці» – 1:6

73 4.11 ФК «АПЕКС» – ФК «Дрім-Тім-Везувій» – 1:4

74 6.11 ФК «Біла-Урожай» – «Бульвар» – 3:2

75 6.11 ФК «Фазенда» – ФК «Університет» – 2:0

***

  Команда І В Н П М О
 1. «Дрім-Тім-Везувій» 18 14 3 1 62-28 45
2. ФК «Біла-Урожай» 18 12 1 5 43-28 37
3. ФК «Університет» 18 11 3 4 45-19 36
4. «АПЕКС» 18 10 5 3 44-26 35
5. ФК «Ленківці» 18 8 6 4 37-27 30
6. ФК «Фазенда» 18 8 3 7 25-28 27
7. ФК «Золота скеля» 18 5 1 12 34-57 16
8. ФК «Васловівці» 18 4 3 11 28-44 15
9. «Бульвар» 18 1 4 13 20-42 7
10. ФК «Роша» 18 1 3 14 17-56 6

 

***

FFU-Chernivtsi-logo-3-copy-zhovt-mini-2

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.