Футбол: Чемпіонат і Кубок Чернівецької області 2015 р. (календар, результати)

0

Для участі у Чемпіонаті та Кубку Чернівецької області з футболу 2015 р. заявились 9 команд.

КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату та Кубку Чернівецької області з футболу

серед аматорів сезон 2015 року

I тур

02.05.  17.00       ФК «Волока» – ФК «Зарінок» – 0:0

02.05.  17.00       ФК «Мамаївці» – «Колос Чагор-Молодія» – 1:0

03.05.  15.00       ФК «Герца» – ФК «Буковина-2» – 0:2

01.05.  17.00       «Колос» – ФК «Путила» – 2:1

ФК «Маяк» – вихідний

***

1/8 фіналу Кубку області (перші матчі):

05.05.15 р. (вівторок) 17.00

ФК «Путила» – ФК «Зарінок»

ІІ тур

8              06.05.               17.00               «Колос»- ФК «Буковина-2» – 3:2

7              08.05.               17.00               «Колос Чагор-Молодія» – ФК «Герца» – 3:1

5              09.05.               17.00               ФК «Волока» – ФК «Маяк» – 2:0

6             09.05.    17.00     ФК «Зарінок» – ФК «Мамаївці» – 2:1

             ІІІ тур

12            13.05                17.00               ФК «Путила» – ФК «Буковина-2» – 1:2

9              15.05.               17.00               ФК «Мамаївці» – ФК «Маяк» – 0:3

10            16.05                17.00               ФК «Герца» – ФК «Зарінок» – 2:0

11            16.05                17.00               «Колос» – «Колос Чагор-Молодія» – 3:2

***

ФК «Волока» – вихідний

1/8 фіналу Кубку області (матчі відповіді) : 19.05.15 р.(вівторок) 17.00

ФК «Зарінок» – ФК «Путила»

ІV тур

23.05                17.00               ФК «Волока» – ФК «Мамаївці» – 7:0

22.05                17.00               ФК «Герца» – ФК «Маяк» – 0:0

23.05                17.00               ФК «Зарінок» – «Колос» – 5:1

22.05                17.00               «Колос-Чагор-Молодія» – ФК «Путила» – перенос

ФК «Буковина-2» – вихідний

26.05 (вівторок) – резервний день        

V тур

17            30.05                17.00               ФК «Герца» – ФК «Волока» – перенос

18            30.05                17.00               «Колос» – ФК «Маяк» – перенос

19            30.05                17.00               ФК «Путила» – ФК «Зарінок» – перенос

20            27.05                17.00               ФК «Буковина-2» – «Колос- Чагор-Молодія» – 3:1

ФК «Мамаївці» – вихідний

***

   1/4 фіналу Кубку області (перші матчі): 02.06.15 р.(вівторок) 17.00

ФК «Волока» – ФК «Мамаївці» – 3:1

«Колос» – ФК «Зарінок» – 0:0

ФК «Буковина-2» – «Колос Чагор-Молодія» – 0:5

ФК «Маяк» – ФК «Герца» – 3:0 

 VІ тур

21            06.06                18.00               ФК «Мамаївці» – ФК «Герца» – 1:0

22            06.06                18.00               ФК «Волока» – «Колос» – +:-

23            06.06                18.00               ФК «Путила» – ФК «Маяк» – 0:1

24            06.06                18.00               ФК «Зарінок» – ФК «Буковина-2» – 4:0

Мачт 4 туру

9.06                  17.00               «Колос-Чагор-Молодія» – ФК «Путила» – 3:2

27           10.06     18.00     ФК «Буковина-2» – ФК «Маяк» – 2:1  ФОТО  

25            13.06                18.00               «Колос» – ФК «Мамаївці» – 1:0

26            13.06                18.00               ФК «Путила» – ФК «Волока» – 0:7

28            13.06                18.00               «Колос Чагор-Молодія» – ФК «Зарінок» – 2:5 ФОТО

Голи: Євген Чорней (76), Андрій Шишигін (90+1) – Іван Столярчук (16), Віталій Гончар (44), Василь Луцик (77, 85), Микола Ганин (82)

Судді: Микола Шевчук (Хотин), Іван Ткач (Рокитне), Олександр Пустовий (Вижниця). Інспектор: Віктор Антимійчук (Чернівці).

ФК «Герца» – вихідний

***

1/4 фіналу Кубку області ( матчі відповіді) : 

17.06.   17.00       ФК «Мамаївці» – ФК «Волока»

16.06.   17.00      ФК «Зарінок» – «Колос»

17.06.   17.00       «Колос Чагор-Молодія» – ФК «Буковина-2»

16.06.   17.00       ФК «Герца» – ФК «Маяк»

 

8 тур

20.06                18.00               ФК «Герца» – «Колос» – 1:1

20.06                18.00               ФК «Мамаївці» – ФК «Путила» – 2:1

20.06                18.00               ФК «Волока» – ФК «Буковина-2» – 4:0

20.06                18.00               ФК «Маяк» – «Колос Чагор-Молодія» – 7:1

ФК «Зарінок» – вихідний

***

23.06.15 р. – резервний день      

9 тур

27.06                18.00               ФК «Путила» – ФК «Герца» – 1:1

27.06                18.00               ФК «Буковина-2» – ФК «Мамаївці» – 1:3

26.06                18.00               «Колос Чагор-Молодія» – ФК «Волока» – 3:6

27.06                18.00               ФК «Зарінок» – ФК «Маяк» – 1:2

«Колос» – вихідний

 

1/2 фіналу Кубку області (перші матчі)

30.06. 18:00 ФК “Маяк” – “Колос-Чагор-Молодія” – 1:1

01.07. 18:00 ФК “Волока” – ФК “Зарінок” – 1:0

5 тур (перенесений)

03.07.          18.00          ФК «Путила» – ФК «Зарінок» – 1:0

04.07.          18.00          ФК «Волока» – ФК «Герца» – 4:2

04.07.          18.00          «Колос» – ФК «Маяк» – 2:0

***

1/2 фіналу Кубку області (матчі відповіді):

15.08. 17:00 ФК “Зарінок” – ФК “Волока” – 4:2

15.08. 17:00 “Колос-Чагор-Молодія” – ФК “Маяк” – 0:4

 

Фінал Кубку області 

22.08.15, 17:00, стадіон «Буковина»

«Зарінок» (Тисовець) – «Маяк» (Великий Кучурів) – 1:2 (Ігор Мігалатюк, 37 – Юрій Косован, 63, Тарас Коренга, 90)

 

10 тур

37            22.09                18.00               ФК «Зарінок» – ФК «Волока»

38            29.08                18.00               «Колос Чагор-Молодія»- ФК «Мамаївці» – 1:4

39            29.08                18.00               ФК «Буковина-2»- ФК «Герца» – 1:2

40            29.08                18.00               ФК «Путила»- «Колос» – 1:2

ФК «Маяк» – вихідний

XІ тур

41            05.09                18.00               ФК «Маяк» – ФК «Волока» – 1:2

42            05.09                18.00               ФК «Мамаївці» – ФК «Зарінок» – 1:2

43            05.09                18.00               ФК «Герца» – «Колос Чагор-Молодія» – 4:1

44            05.09                18.00               ФК «Буковина-2»- «Колос» – 0:1

ФК «Путила» – вихідний

             XІІ тур

12.09                17.00               ФК «Маяк»- ФК «Мамаївці» – 5:0

12.09                17.00               ФК «Зарінок»- ФК «Герца» – перенос

11.09                17.00               «Колос Чагор-Молодія»- «Колос» – 0:4

15.09                17.00               ФК «Буковина-2»- ФК «Путила» – 2:1

ФК «Волока» – вихідний

                     XІІІ тур

19.09                16.00               ФК «Мамаївці» – ФК «Волока» – 0:4

19.09                16.00               ФК «Маяк» – ФК «Герца» – 1:0

19.09                16.00               «Колос» – ФК «Зарінок» – 1:3

19.09                16.00               ФК «Путила» – «Колос Чагор-Молодія» – 2:0

***

22.09 (вівторок) – резервний день

16.00  –    ФК «Зарінок» – ФК «Волока» – 0:6

 14 тур

22.09                16.00               «Колос- Чагор-Молодія» – ФК «Буковина-2» – 1:4

26.09                16.00               ФК «Волока» – ФК «Герца»

26.09                16.00               ФК «Маяк» – «Колос» – 5:0

26.09                16.00               ФК «Зарінок» – ФК «Путила» – ?3:2

ФК «Мамаївці» – вихідний

      XV тур

03.10                15.00               ФК «Герца»- ФК «Мамаївці» – 3:1

03.10                15.00               «Колос»- ФК «Волока» – 0:4

03.10                15.00               ФК «Маяк» – ФК «Путила»- 4:0

03.10                15.00               ФК «Буковина-2»- ФК «Зарінок» – 0:4

«Колос – Чагор-Молодія» – вихідний

 

16 тур

61            10.10                15.00               ФК «Мамаївці»- «Колос» – 3:1

62            10.10                15.00               ФК «Волока»- ФК «Путила» – +:-

63            10.10                15.00               ФК «Маяк»- ФК «Буковина-2» – 3:1

64            10.10                15.00               ФК «Зарінок»- «Колос Чагор-Молодія» – +:-

ФК «Герца» – вихідний

13.10.15 р. – резервний день      

17 тур

65            17.10                15.00               «Колос»- ФК «Герца» – 1:1

66            17.10                15.00               ФК «Путила»- ФК «Мамаївці» – +:-

67            17.10                15.00               ФК «Буковина-2»- ФК «Волока» – 0:6

68            17.10                15.00               «Колос Чагор-Молодія» – ФК «Маяк» – 2:6

ФК «Зарінок» – вихідний

***

18  тур

?24.10              15.00               ФК «Герца» – ФК «Путила» – +:-

?24.10              15.00               ФК «Мамаївці»- ФК «Буковина-2» – +:-

23.10                15.00               ФК «Волока»- «Колос Чагор-Молодія» – +:-

24.10                15.00               ФК «Маяк»- ФК «Зарінок» – 3:1

«Колос» – вихідний

***

Команда І В Н П М О
1. ФК «Волока» 16 15 1 0 52-6 46
2. ФК «Маяк» 16 11 1 4 42-14 34
3. ФК «Зарінок» 16 10 1 5 37-22 31
4. «Колос» 16 8 2 6 23-28 26
5. ФК «Мамаївці» 16 7 0 9 17-31 21
6. ФК «Герца» 16 5 4 7 17-24 19
7. ФК «Буковина-2» 16 6 0 10 20-35 18
8. ФК «Путила» 16 3 1 12 13-30 10
9. «Колос – Чагор-Молодія» 16 2 0 14 19-48 6

***

FFU-obl-logo-krugle-mini

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.