Футбол: Чемпіонат Чернівецької міської ДЮФЛ 2014/15 (календар, результат)

0

У чемпіонаті Чернівецької міської дитячо-юнацької футбольної ліги сезону-2014/15 беруть участь 24 команди.

І КОЛО

І тур

6 вересня (субота)

1

10.00

Дністер – Сторожинець

А

Ленківці

0 : 1

2

10.00

Дружба – Вернчанка

А

Ленківці

0 : 3

3

11.00

Буковина – Мамаївці

А

Ленківці

11 : 0

4

11.00

Аргон – Сторожинець

С

Ленківці

0 : 4

5

12.00

Сторожинець – Арсенал

В

Ленківці

0 : 7

6

12.00

Авангард – Форвард

С

Ленківці

0 : 0

7 вересня (неділя)

7

10.00

Спартак – ДЮСШ-4

А

Ленківці

3 : 0

8

10.00

Олімпія – Мальва

С

Ленківці

4 : 1

9

11.00

Карпати – Буковина-04

А

Ленківці

9 : 0

10

11.00

Мета – Кам’янка

В

Ленківці

11

12.00

Капітан – Кіцмань

В

Ленківці

9 : 1

12

12.00

Біла – Карапчів

А

Ленківці

1 : 3

ІІ тур

11 вересня (четвер)

13

15.00

Форвард – Олімпія

С

Ленківці

0 : 8

14

15.00

Аргон – Авангард

С

Ленківці

1 : 4

15

16.00

Карпати – Сторожинець

В

Ленківці

5 : 0

16

16.00

Буковина-04 – Кіцмань

В

Ленківці

1 : 1

17

17.00

Сторожинець – Мальва

С

Ленківці

0 : 4

18

17.00

Арсенал – Капітан

В

Ленківці

4 : 1

12 вересня (п’ятниця)

19

15.00

Спартак – Дружба

А

Ленківці

1 : 1

20

15.00

Мамаївці – Дністер

А

Ленківці

0 : 3

21

16.00

Веренчанка – Мета

А

Ленківці

3 : 1

22

16.00

Кам’янка – Буковина

А

Ленківці

0 : 11

23

17.00

Сторожинець – Біла

А

Ленківці

3 : 2

24

17.00

ДЮСШ-4 – Карапчів

А

Ленківці

2 : 1

ІІІ тур

14 вересня (неділя)

25

10.00

Мета – Спартак

А

Ленківці

4 : 0

26

10.00

Дружба – ДЮСШ-4

А

Ленківці

8 : 1

27

11.00

Буковина – Веренчанка

А

Ленківці

3 : 0

28

11.00

Біла – Мамаївці

А

Ленківці

0 : 5

29

12.00

Дністер – Кам’янка

А

Ленківці

+ : –

30

12.00

Карапчів – Сторожинець

А

Ленківці

0 : 0

18 вересня (четвер)

31

15.00

Авангард – Сторожинець

С

Ленківці

5 : 0

32

15.00

Мальва – Форвард

С

Ленківці

3 : 1

33

16.00

Сторожинець – Буковина-04

В

Ленківці

1 : 0

34

16.00

Олімпія – Аргон

С

Ленківці

5 : 0

35

17.00

Капітан – Карпати

В

Ленківці

0 : 1

36

17.00

Кіцмань – Арсенал

В

Ленківці

2 : 4

ІV тур

19 вересня (п’ятниця)

37

15.00

Спартак – Буковина

А

Ленківці

5 : 0

38

15.00

Дружба – Мета

А

Ленківці

3 : 1

39

16.00

Веренчанка – Дністер

А

Ленківці

1 : 0

40

16.00

ДЮСШ -4 – Сторожинець

А

Ленківці

5 : 0

41

17.00

Мамаївці – Карапчів

А

Ленківці

0 : 1

42

17.00

Кам’янка – Біла

А

Ленківці

2 : 4

21 вересня (неділя)

43

10.00

Авангард – Олімпія

С

Ленківці

1 : 5

44

10.00

Форвард – Сторожинець

С

Ленківці

0 : 2

45

11.00

Аргон – Мальва

С

Ленківці

0 : 5

46

11.00

Сторожинець – Капітан

В

Ленківці

0 : 2

47

12.00

Карпати – Кіцмань

В

Ленківці

3 : 0

48

12.00

Буковина-04 – Арсенал

В

Ленківці

0 : 7

 

Кубок ЧМДЮФЛ  1/8 фінала ( група «А»)

22 вересня (понеділок)

1

15.30

Мета – ДЮСШ-4

А

Ленківці

0 : 2

2

15.30

Веренчанка – Спартак

А

Ленківці

1 : 2

3

16.30

Буковина – Кам’янка

А

Ленківці

5 : 0

4

16.30

Карапчів – Дружба

А

Ленківці

2 : 2(1:2)

V тур

25 вересня (четвер)

49

15.00

Капітан – Буковина-04

В

Ленківці

4 : 1

50

15.00

Форвард – Аргон

С

Ленківці

1 : 1

51

16.00

Мальва – Авангард

С

Ленківці

0 : 3

52

16.00

Олімпія – Сторожинець

С

Ленківці

5 : 1

53

17.00

Кіцмань – Сторожинець

В

Ленківці

1 : 4

54

17.00

Арсенал – Карпати

В

Ленківці

0 : 0

26 жовтня (п’ятниця)

55

15.00

Мета – ДЮСШ-4

А

Ленківці

1 : 4

56

15.00

Дністер – Спартак

А

Ленківці

1 : 1

57

16.00

Буковина – Дружба

А

Ленківці

5 : 0

58

16.00

Біла – Веренчанка

А

Ленківці

0 : 3

59

17.00

Карапчів – Кам’янка

А

Ленківці

3 : 2

60

17.00

Сторожинець – Мамаївці

А

Ленківці

3 : 0

 

Турнірна таблиця ХVІІІ  відкритого чемпіонату ЧМДЮФЛ з футболу

сезону  2014-2015 р. серед юнацьких команд.

 

( станом на 29.09.14р.)

 

Г Р У П А    А ( 2003 р.н.)

Команда

І

В

Н

П

     М

О

1

«Буковина» ДЮСШ

6

6

0

0

39 : 1

18

2

ДЮСШ Сторожинець

5

3

2

0

8 : 3

11

3

ДЮСШ Веренчанка

5

3

1

1

9 : 4

10

4

«Освіта» Карапчів

5

3

1

1

9 : 6

9

5

«Спартак» ДЮСШ

5

2

2

1

9 : 7

8

6

«Дністер» ДЮСШ

6

2

2

2

5 : 6

8

7

«Дружба» ДЮСШ-1

5

2

1

2

13 : 10

7

8

ДЮСШ-4  м.Чернівці

5

2

1

2

8: 14

7

9

«Мета» ДЮСШ-1

5

1

0

4

4 : 15

3

10

«Цар-хліб» Мамаївці

5

1

0

4

6 : 19

3

11

«ФК Біла» Біла

5

0

1

4

3 : 14

1

12

ДЮСШ Кам’янка

5

0

1

4

2 : 16

1

 

 

Г Р У П А    В ( 2004 рр.н.)

Команда

І

В

Н

П

     М

О

1

«Арсенал» ДЮСШ

5

4

1

0

22 : 3

13

2

«Карпати» ДЮСШ

5

4

1

0

18 : 0

13

3

«Капітан» ДЮСШ

5

3

0

2

16 : 7

9

4

ДЮСШ Сторожинець

5

2

0

3

5 : 15

6

5

«Освіта» Кіцмань

5

0

1

4

5 : 21

1

6

«Буковина-04» ДЮСШ

5

0

1

4

2 : 22

1

 

 

Г Р У П А    С ( 2005 і молодші р.н.)

Команда

    І

В

Н

П

     М

О

1

«Олімпія» ДЮСШ

5

5

0

0

27 : 3

15

2

«Авангард» ДЮСШ

5

3

1

1

13 : 6

10

3

«Мальва» ДЮСШ

5

3

0

2

13 : 9

9

4

ДЮСШ Сторожинець

5

2

0

3

7 : 14

6

5

«Форвард» ДЮСШ

5

0

2

3

2 : 14

2

6

«Аргон» ДЮСШ

5

0

1

4

2 : 19

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VІ тур

2 жовтня (четвер)

61

15.00

Сторожинець – Аргон С

Ленківці

62

15.00

Мальва – Олімпія С

Ленківці

63

16.00

Форвард – Авангард С

Ленківці

64

16.00

Буковина-04 – Карпати

В

Ленківці

65

17.00

Арсенал – Сторожинець

В

Ленківці

66

17.00

Кіцмань – Капітан

В

Ленківці

3 жовтня (п’ятниця)

67

15.00

Спартак – Біла

А

Ленківці

68

15.00

ДЮСШ-4 – Мамаївіці

А

Ленківці

69

16.00

Дружба – Дністер

А

Ленківці

70

16.00

Мета – Буковина

А

Ленківці

71

17.00

Веренчанка – Карапчів

А

Ленківці

72

17.00

Кам’янка – Сторожинець

А

Ленківці

Кубок ЧМДЮФЛ  1/4 фінала ( групи «А,В,С»)

6 жовтня (понеділок)

5

14.30

Олімпія – Аргон

С

Ленківці

6

14.30

Мальва – Форвард

С

Ленківці

7

15.30

Арсенал – Буковина-04

В

Ленківці

8

15.30

Кіцмань – Карпати

В

Ленківці

9

16.30

А

Ленківці

10

16.30

Сторожинець – Мамаївці

А

Ленківці

11

17.30

Дністер – Біла

А

Ленківці

12

17.30

А

Ленківці

VІІ тур

10 жовтня (п’ятниця)

73

15.30

Біла – Дружба А

Ленківці

74

15.30

Дністер – Мета А

Ленківці

75

16.30

Буковина – ДЮСШ-4 А

Ленківці

76

16.30

Карапчів – Спартак А

Ленківці

12 жовтня (неділя)

77

10.00

Авангард – Аргон

С

Ленківці

78

10.00

Мальва – Сторожинець

С

Ленківці

79

11.00

Олімпія – Форвард

С

Ленківці

80

11.00

Кіцмань – Буковина-04

В

Ленківці

81

12.00

Сторожинець – Карпати

В

Ленківці

82

12.00

Капітан – Арсенал

В

Ленківці

83

13.00

Сторожинець – Веренчанка

А

Ленківці

84

13.00

Мамаївці – Кам’янка

А

Ленківці

VІІІ тур

17 жовтня (п’ятниця)

85

15.00

Мета – Біла

А

Ленківці

86

15.00

Буковина – Дністер

А

Ленківці

87

16.00

Спартак – Сторожинець

А

Ленківці

88

16.00

Веренчанка – Мамаївці

А

Ленківці

89

17.00

ДЮСШ-4 – Кам’янка

А

Ленківці

90

17.00

Дружба – Карапчів

А

Ленківці

19 жовтня (неділя)

91

10.00

Форвард – Мальва

С

Ленківці

92

10.00

Аргон – Олімпія

С

Ленківці

93

11.00

Сторожинець – Авангард

С

Ленківці

94

11.00

Карпати – Капітан

В

Ленківці

95

12.00

Буковина-04 – Сторожинець

В

Ленківці

96

12.00

Арсенал – Кіцмань

В

Ленківці

ІХ тур

24 жовтня (п’ятниця)

97

15.00

Дністер – ДЮСШ-4

А

Ленківці

98

15.00

Мамаївці – Спартак

А

Ленківці

99

16.00

Біла – Буковина

А

Ленківці

100

16.00

Сторожинець – Дружба

А

Ленківці

101

17.00

Карапчів – Мета

А

Ленківці

102

17.00

Кам’янка – Веренчанка

А

Ленківці

Х тур

26 жовтня (неділя)

103

10.00

Дружба – Мамаївці

А

Ленківці

104

10.00

Дністер – Біла

А

Ленківці

105

11.00

Буковина – Карапчів

А

Ленківці

106

11.00

Мета – Сторожинець

А

Ленківці

107

12.00

Спартак – Кам’янка

А

Ленківці

108

12.00

ДЮСШ-4 – Веренчанка

А

Ленківці

ХІ тур

31 жовтня (п’ятниця)

109

15.00

Біла – ДЮСШ-4

А

Ленківці

110

15.00

Мамаївці – Мета

А

Ленківці

111

16.00

Сторожинець – Буковина

А

Ленківці

112

16.00

Кам’янка – Дружба

А

Ленківці

113

17.00

Веренчанка – Спартак

А

Ленківці

114

17.00

Карапчів – Дністер

А

Ленківці

 

ІІ КОЛО

ІХ тур (Групи «В,С»)

9 квітня (четвер)

115

15.00

Сторожинець – Форвард

С

Ленківці

116

15.00

Мальва – Аргон

С

Ленківці

117

16.00

Олімпія – Авангард

С

Ленківці

118

16.00

Арсенал – Буковина-04

В

Ленківці

119

17.00

Кіцмань – Карпати

В

Ленківці

120

17.00

Капітан – Сторожинець

В

Ленківці

ХІІ тур (Групи «А»)

10 квітня (п’ятниця)

121

15.00

Спартак – ДЮСШ-4

А

Ленківці

122

15.00

Буковина – Мамаївці

А

Ленківці

123

16.00

Дружба – Веренчанка

А

Ленківці

124

16.00

Мета – Кам’янка

А

Ленківці

125

17.00

Дністер – Сторожинець

А

Ленківці

126

17.00

Біла – Карапчів

А

Ленківці

Х тур (Групи «В,С»)

16 квітня (четвер)

127

15.00

Буковина-04 – Капітан

В

Ленківці

128

15.00

Авангард – Мальва

С

Ленківці

129

16.00

Аргон – Форвард

С

Ленківці

130

16.00

Сторожинець – Олімпія

С

Ленківці

131

17.00

Сторожинець – Кіцмань

В

Ленківці

132

17.00

Карпати – Мальва

В

Ленківці

ХІІІ тур (Групи «А»)

17 квітня (п’ятниця)

133

15.00

Спартак – Дружба

А

Ленківці

134

15.00

Мамаївці – Дністер

А

Ленківці

135

16.00

Кам’янка – Буковина

А

Ленківці

136

16.00

Веренчанка – Мета

А

Ленківці

137

17.00

ДЮСШ-4 – Карапчів

А

Ленківці

138

17.00

Сторожинець – Біла

А

Ленківці

ХІV тур (Групи «А»)

19 квітня (неділя)

139

145

10.00

Мета – Спартак

А

Ленківці

140

146

10.00

Дружба – ДЮСШ-4

А

Ленківці

141

147

11.00

Буковина – Веренчанка

А

Ленківці

142

148

11.00

Біла – Мамаївці

А

Ленківці

143

149

12.00

Дністер – Кам’янка

А

Ленківці

144

150

12.00

Карапчів – Сторожинець

А

Ленківці

ХІ тур (Групи «В,С»)

23 квітня (четвер)

145

139

15.00

Аргон – Сторожинець

С

Ленківці

146

140

15.00

Мальва – Олімпія

С

Ленківці

147

141

16.00

Авангард – Форвард

С

Ленківці

148

142

16.00

Карпати – Буковина-04

В

Ленківці

149

143

17.00

Сторожинець – Арсенал

В

Ленківці

150

144

17.00

Капітан – Кіцмань

В

Ленківці

 

 

 

 

ХV тур (Групи «А»)

24 квітня (п’ятниця)

151

15.00

Спартак – Буковина

А

Ленківці

152

15.00

Дружба – Мета

А

Ленківці

153

16.00

Кам’янка – Біла

А

Ленківці

154

16.00

Веренчанка – Дністер

А

Ленківці

155

17.00

ДЮСШ-4 –Сторожинець

А

Ленківці

156

17.00

Мамаївіці – Карапчів

А

Ленківці

ХІІ тур (Групи «В,С»)

30 квітня (четвер)

157

15.00

Аргон – Авангард

С

Ленківці

158

15.00

Олімпія – Форвард

С

Ленківці

159

16.00

Сторожинець – Мальва

С

Ленківці

160

18.00

Буковина-04 – Кіцмань

В

Ленківці

161

17.00

Карпати – Сторожинець

В

Ленківці

162

17.00

Арсенал – Капітан

В

Ленківці

ХVІ тур (Групи «А»)

1 травня (п’ятниця)

163

10.00

Мета – ДЮСШ-4

А

Ленківці

164

10.00

Дністер – Спартак

А

Ленківці

165

11.00

Буковина – Дружба

А

Ленківці

166

11.00

Біла – Веренчанка

А

Ленківці

167

12.00

Карапчів – Кам’янка

А

Ленківці

168

12.00

Сторожинець – Мамаївці

А

Ленківці

ХІІІ тур (Групи «В,С»)

7 травня (четвер)

169

15.00

Мальва – Форвард

С

Ленківці

170

15.00

Олімпія – Аргон

С

Ленківці

171

16.00

Кіцмань – Арсенал

С

Ленківці

172

16.00

Сторожинець – Буковина-04

В

Ленківці

173

17.00

Авангард – Сторожинець

В

Ленківці

174

17.00

Капітан – Карпати

В

Ленківці

ХVІІ тур (Групи «А»)

8 травня (п’ятниця)

175

15.00

Спартак – Біла

А

Ленківці

176

15.00

Дружба – Дністер

А

Ленківці

177

16.00

ДЮСШ-4 – Мамаївіці

А

Ленківці

178

16.00

Мета – Буковина

А

Ленківці

179

17.00

Веренчанка – Карапчів

А

Ленківці

180

17.00

Кам’янка – Сторожинець

А

Ленківці

Кубок ЧМДЮФЛ  півфінал ( групи «А,В,С»)

11 травня (понеділок)

13

15.00

С

Ленківці

14

15.00

Сторожинець – Авангард

С

Ленківці

15

16.00

Капітан – Сторожинець

В

Ленківці

16

16.00

В

Ленківці

17

17.00

А

Ленківці

18

17.00

А

Ленківці

 

ХІV тур (Групи «В,С»)

14 травня (четвер)

181

15.00

Форвард – Сторожинець

С

Ленківці

182

15.00

Аргон – Мальва

С

Ленківці

183

16.00

Авангард – Олімпія

С

Ленківці

184

16.00

Сторожинець – Капітан

В

Ленківці

185

17.00

Карпати – Кіцмань

В

Ленківці

186

17.00

Буковина-04 – Арсенал

В

Ленківці

ХVІІІ тур (Групи «А»)

15 травня (п’ятниця)

187

15.00

Біла – Дружба

А

Ленківці

188

15.00

Дністер – Мета

А

Ленківці

189

16.00

Буковина – ДЮСШ-4

А

Ленківці

190

16.00

Карапчів – Спартак

А

Ленківці

191

17.00

Сторожинець – Веренчанка

А

Ленківці

192

17.00

Мамаївці – Кам’янка

А

Ленківці

ХІХ тур (Групи «А»)

17 травня (неділя)

193

10.00

Мета – Біла

А

Ленківці

194

10.00

Буковина – Дністер

А

Ленківці

195

11.00

Спартак – Сторожинець

А

Ленківці

196

11.00

Веренчанка – Мамаївці

А

Ленківці

197

12.00

ДЮСШ-4 – Кам’янка

А

Ленківці

198

12.00

Дружба – Карапчів

А

Ленківці

ХV тур (Групи «В,С»)

21 травня (четвер)

199

15.00

Капітан – Буковина-04

В

Ленківці

200

15.00

Форвард – Аргон

С

Ленківці

201

16.00

Мальва – Авангард

С

Ленківці

202

16.00

Кіцмань – Сторожинець

В

Ленківці

203

17.00

Олімпія – Сторожинець

С

Ленківці

204

17.00

Мальва – Карпати

В

Ленківці

ХХ тур (Групи «А»)

22 травня (п’ятниця)

205

15.00

Дністер – ДЮСШ-4

А

Ленківці

206

15.00

Мамаївці – Спартак

А

Ленківці

207

16.00

Біла – Буковина

А

Ленківці

208

16.00

Сторожинець – Дружба

А

Ленківці

209

17.00

Карапчів – Мета

А

Ленківці

210

17.00

Кам’янка – Веренчанка

А

Ленківці

Кубок ЧМДЮФЛ  ФІНАЛ  ( групи «А,В,С»)

25 травня (понеділок)

19

15.30

С

Мальва

20

15.30

В

Мальва

21

16.30

А

Мальва

ХХІ тур (Групи «А»)

29 травня (п’ятниця)

211

15.00

Дружба – Мамаївці

А

Ленківці

212

15.00

Дністер – Біла

А

Ленківці

213

16.00

Буковина – Карапчів

А

Ленківці

214

16.00

Мета – Сторожинець

А

Ленківці

215

17.00

Спартак – Кам’янка

А

Ленківці

216

17.00

ДЮСШ-4 – Веренчанка

А

Ленківці

ХХІІ тур (Групи «А»)

31 травня (неділя)

217

10.00

Біла – ДЮСШ-4

А

Ленківці

218

10.00

Мамаївці – Мета

А

Ленківці

219

11.00

Сторожинець – Буковина

А

Ленківці

220

11.00

Кам’янка – Дружба

А

Ленківці

221

12.00

Веренчанка – Спартак

А

Ленківці

222

12.00

Карапчів – Дністер

А

Ленківці

04 – 07 .06. 2015р.

ХVІІІ міжнародний турнір пам’яті О.Г. Павленка

(Юнаки 2002 р.н.)

СУПЕРКУБОК ЧМДЮФЛ

10 червня (середа)

1

А

2

В

3

С

 

 

Головний суддя змагань                                  О. Чорний

***

2010-DynamoHm-Bukovyna-myach

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.