Перестрілка завадила буковинському фіналу на Чемпіонаті України зі стрільби

0

Зійтися у фіналі на Чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні 2014 р. в Сумах чернівецьким олімпійкам Лідії Січеніковій та Тетяні Дороховій не дозволила поразку останньої у «перестрілці» в поєдинку з майбутньою чемпіонкою Юлією Щепак з Сум.

Тетяна Дорохова (3.06.85, «Динамо», ШВСМ, тренер – Андрій Дорохов) поступилась сумчанці у чвертьфіналі –

Олег Осипенко і Лідія Січенікова

5:6 (28:29, 29:28, 28:30, 30:30, 28:28, 10:10*). А у фіналі Юлія Щепак зуміла в напруженій боротьбі дотиснути і Лідію Січенікову (Чернівці, 03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс»).

Лише у фіналі програла і чернівецька юніорка Вікторія Олексюк.

Буковинські чоловіки в індивідуальній боротьбі «розсипались» вже у першому раунді плей-оф. «Легше» може бути Олексію Хащевому, якого здолав майбутній переможець Маркіян Івашко (Львів).

Вдалим можна вважати виступ юніорів з Чернівців. Хоч до медалей вони не дотягнули, натомість вони «окупували» всю другу четвірку (включаючи Михайла Островського, біля якого тепер в протоколах фігурує і Львівська область). У чвертьфіналі Олексій Кутовой програв майбутньому переможцю Малику зі Львова, Влад Черкез – майбутньому срібному призеру Куцому з Сум, а Євген Зелінський – майбутрньому бронзовому призеру Комару з Рівненщини. Колективну перевагу буковинці продемонстрували в командному виді програми, де вибороли перше та третє місця.

Жіноча збірна Буковини у командному виді дійшла до фіналу, де поступилась львів’янкам.

У загальнокомандному перша команда Чернівецької області посіла 5 місце серед 15-ти команд з 11-ти територій.

25-29 січня, Суми

Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів

Жінки

Фінал. Юлія Щепак (Черкаська) – Лідія Січенікова (Чернівецька) – 6:5 (29:30, 29:29, 29:30, 30:27, 30:29)

3. Катерина Палеха (Львівська)

5. Тетяна Дорохова (Чернівецька)… 17. Юлія Череп…

Чоловіки

1. Маркіян Івашко (Львівська). 2. Георгій Іваницький (Львівська). 3. Віктор Рубан (Харківська)… 17. Валентин Собко (Чернівецька), Михайло Косташ, Сергій Чорний, Олексій Хащевой.

Юніори

1. Михайло Малик (Львівська). 2. Валентин Куций (Сумська). 3. Антон Комар (Рівненська)… 5. Євген Зелінський (Чернівецька), Михайло Островський (Львівська – Чернівецька), Олексій Кутовой, Влад Черкез. 9. Нікіта Кирюхін… 17. Ігор Омельченко, Іван Кожокар.

Юніорки

Фінал

Вероніка Літовцева (Сумська) – Вікторія Олексюк (Чернівецька) – 6:2

3. Соломія Гнип (Львівська)… 17. Надія Перекута, Олена Кукурузяк,

Командний вид (жінки)

Фінал. Львівська – Чернівецька (Лідія Січенікова, Тетяна Дорохова, Юлія Череп) – 229:221. 3. Львівська-1.

Командний вид (юніори)

Фінал. Чернівецька (Євген Зелінський, Влад Черкез, Ігор Омельченко) – Львівська-1 – 230:227. За 3 місце. Чернівецька-2 (Нікіта Кирюхін, Олесій Кутовий, Іван Кожокарь) – Львівська-2 – 223:222.