Опитування: Визначаємо лідерів топ-10 2012 та кращого футболіста Буковини

3

Кращих спортсменів Буковини за підсумками минулого сезону традиційно визначать і вболівальники.

Фахівці своє слово вже сказали і визначили топ-10 з олімпійських та не олімпійських видів спорту за 2012 рік. На яких місцях розташувалися спортсмени за «сухими» результатами та підсумками опитування серед фахівців, ми тут «світити» не будемо, аби не «тиснути» на вболівальників. Ознайомившись з десятками кращих (в алфавітному порядку), враховуючи вказані найспішніші виступи в олімпійському сезоні-2012 та ваші симпатії, ви маєте можливість підтримати своїх улюбленців в Інтернет-голосуванні (нижче, можна обрати до 5-ти спортсменів!) та SMS-голосуванні (за одного спортсмена з одного номеру можна проголосувати 1 раз).

Лідери топ-10 з олімпійських та неолімпійських видів спорту отримають під час шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту» (28 березня 2013 р. в «Юності «Буковини», початок – о 16:30) презенти від наших партнерів – туркомплексу «Сонячна долина», туркомплексу «Мигово» та Центру розваг «Панорама-Чернівці».

Отож, визначайтесь, голосуйте самі і залучайте до голосування друзів та знайомих!

Проголосувати можна до 27 березня включно!

Увага! Для участі в Інтернет-голосуванні (нижче) вам необхідно пройти просту процедуру реєстрації на порталі (врахуйте, що система віддає перевагу логінам, набраним латинськими/англійськими літерами).

Окремо визначаємо також кращого футболіста-аматора Буковини за 2012 р. (аналогічно – Інтетнет- і SMS-голосування).

***

Для участі в SMS-голосуванні необхідно надіслати SMS на короткий номер 5109 з текстом «1067 Х», де Х – прізвище претендента (зараховується 1 голос з одного номеру на користь одного претендента чи претендентки).

* Послуга надається для повнолітніх абонентів усіх національних GSM Операторів. Вартість повідомлення –  на короткий номер 5109 становить 1,00 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга надана при технічній підтримці контент-провайдера ТОВ «Агрегатор Мобільного Контенту». Тел. підтримки (044) 4610081.

***

Лідери SMS-голосування (олімпійські види спорту) станом на 27.03.13 (включно)

Тесленко Олександр (бокс) – 83

Лупу Наталія (легка атлетика) – 42

Приходько Віктор (легка атлетика) – 20

Семенова Ірина (стрільба з лука) – 16

Дорохова Тетяна (стрільба з лука) – 15

Січенікова Лідія (стрільба з лука) – 7

Лабовський Микола (легка атлетика) – 7

Цихоцька Руслана (легка атлетика) – 7

Лідери SMS-голосування (неолімпійські види спорту) станом на 27.03.13 (включно)

Ільїн Костянтин (богатирське багатоборство) – 23

Чижевський Юрій (панкратіон) – 10…

 

У футбольній номінації лідирує Ігор Бойчук (ФК «Банилів», ФК «Університет»).

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

***

***

***

опитування кращі спортсмени Буковини, опитування кращий футболіст Буковини, опитування кращий спортсмен Буковини, опитування спорт, кращі спортсмени Буковини, десятка кращих спортсменів Буковини, десятка кращих спортсменів Чернівецької області, топ-10 Чернівецької області, топ-10 Буковини, топ-10 Буковина, топ-10 Чернівецька область, кращі спортсмени року на Буковині, спортсмени року на Буковині, десятка кращих спортсменів Чернівецької області, топ 10 2012, шоу-програма Зірки естради – зіркам спорту, Зірки естради – зіркам спорту, нагородження кращих спортсменів року на Буковині, нагородження кращих спортсменів року, новини спорту, спорт новини, новини буковинського спорту, новини спорт Буковина, новини чернівецького спорту, новини спорт Чернівці, Буковинський спортивний портал sportbuk.com, буковинський спорт Мазурашу, спорт Чернівці Мазурашу, буковинський спорт sportbuk.com

3 Комментарии
  1. Георгій Мазурашу говорит

    Вчора (26.03) так і не дійшли руки порахувати SMS. Зробив це зараз. За добу не так багато голосували (видно, економлять:), бо все-таки SMS коштує 1 грн.). Хоча в останній день все-таки спостерігалась і певна активність вболівальників окремих спортсменів. Так, фанати Ільїна вивели його в лідери в SMS-голосуванні. Але в Інтернет-частині опитування впевнено лідирує Чижевський. Тож “розсудять” їх набрані протягом сезону очки та місце за підсумками опитування серед фахівців. І сьогодні ще є хвилин 49 на те, щоби поголосувати:)

  2. Георгій Мазурашу говорит

    Судячи з усього, є вболівальники, які уважно стежать за результатами голосування;) Не встиг я розмістити дані станом на 23:05, як незабаром шанувальники Віктора Приходька додали 3 SMS-голоси і вивели його на 3 місце у цій частині голосування. Думаю, молодому і перспективному спортсмену це теж буде приємно;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.