Календар спортивних змагань Чернівецької області на 2012 р.

0

Тут можна знайти як місцеві змагання, так і змагання вищого рівня, в яких можуть брати участь представники Чернівецької області. Календар по ходу сезону може зазнавати незначних змін (про зміни повідомлятимемо додатково).

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації
Календарний план спортивних змагань на період від 01.01.2012 до 31.12.2012
 
Назва Строк початку/ закінчення Три-вал. Місце-провед. Орган.-учасники Кількість учасників Вид зма- гань
Спортсм. Трен. Суддів Ін. Всього
Олімпійські види спорту
баскетбол – жін.              
Чемпіонат України (вища, перша ліги)   (згідно календаря федерації) сезону 2011 – 2012 років 10.01.12
10.06.12
153 За пpизначенням спортивний клуб 14 2     16 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд дівчат 1996 р.н. (згідно календаря федерації) сезону 2011-2012 років 10.01.12
10.06.12
  за призначенням зб. області 14 2     16  
Кубок України (фінал) 27.03.12
30.03.12
4 За пpизначенням спортивний клуб 14 2     16 K
Відкритий обласний турнір березень 3 Чернівці зб. територій, ДЮСШ, ФСТ 90 16 18 1 131 К
Чемпіонат України (вища, перша ліги) сезону 2012 – 2013 рр. 15.10.12
30.12.12
77 за призначенням спортивний клуб 14 2     16 K
баскетбол – жін.   Всього заходів: 5            
баскетбол – чол.              
Чемпіонат України ( перша ліги) (згідно календаря федерацій) сезону 2011-2012 рр. 10.01.12
10.06.12
153 за призначенням спортклуби 40 4     44 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1996 р.н. сезону 2011-2012 років 10.02.12
10.06.12
  за призначенням зб. області 14 2     16 К
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1998 р.н. сезону 2011-2012 років 10.02.12
10.06.12
  за призначенням зб. області 14 2     16 K
Обласний турнір серед чоловічих та юнацьких команд “Пролісок” 30.03.12
01.04.12
3 Чернівці ДЮСШ, ФСТ, зб. територій 96 16 14 1 127 К
Чемпіонат області серед ДЮСШ квітень 4 Чернівці зб. ДЮСШ 72 12 14 1 99 K
Чемпіонат області серед чоловічих команд 19.10.12
21.10.12
3 Чернівці ФСТ, СК, зб. територій 72 12 14 1 99 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1996 р.н. сезону 2012-2013 років 20.09.12
30.12.12
  за призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1998 р.н. сезону 2012-2013 років 20.09.12
30.12.12
  за призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 2000 р.н. сезону 2012-2013 років 20.09.12
30.12.12
  за призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат України (перша ліги)(згідно календаря федерацій) сезону 2012-2013 рр. 15.10.12
30.12.12
77 за призначенням спортклуби 40 4     44 K
баскетбол – чол.   Всього заходів: 10            
бейсбол              
Чемпіонат України (вища ліга: дивізіон “А”, дивізіон “В”) 15.04.12
17.10.12
186 За пpизначенням зб. області 20 2     22 K
Відкритий Чемпіонат області серед чоловіків травень -липень   Новий Киселів за запрошенням 80 8 14 1 103 К
Відкритий Чемпіонат області серед юнаків 2000-2002 р.н. травень 3 Новий Киселів за запрошенням 80 8 14 1 103 К
Відкритий Чемпіонат області серед молодіжних команд U-21 квітень   Новий Киселів за запрошенням 80 8 14 1 103 К
Чемпіонат України серед юніорських команд У-18 18.05.12
22.05.12
5 Сімферополь зб. області            
Чемпіонат України серед молодіжних команд U-21 18.05.12
22.05.12
5 Кіровоград зб. області 20 2     22 K
Чемпіонат України серед кадетів 1997-99 р.н. і молодші 19.05.12
23.05.12
5 Рівне зб. області 20 2     22 К
Чемпіонат України серед юнаків 2000-2002 р.н. 10.06.12
13.06.12
5 за призначенням зб. області 20 2     22 K
Чемпіонат України серед школярів, “Літл ліга” 18.06.12
21.06.12
4 За пpизначенням зб. області 20 2     22 K
Чемпіонат України “Юніорська ліга” 23.06.12
26.06.12
4 Кіровоград зб. області 150 10 10 0 170 K
Супер фінал чемпіонату України, вища ліга 10.09.12
11.09.12
2 За пpизначенням зб. області 32 6 18 0 56 К
Відкритий Кубок області серед чоловічих команд вересень 3 Новий Киселів за запрошенням 80 8 14 1 103  
Кубок України 29.10.12
30.10.12
2 За пpизначенням зб. області 20 2     22 К
бейсбол   Всього заходів: 13            
                     
бокс              
Міжнародний турнір серед молоді “Пам”яті В. Аксьонова” 25.01.12
30.01.12
6 Донецьк зб. області 4 1     5 O/K
Міжнародний турнір серед юніорів 01.03.12
06.03.12
6 Умань зб. області           O
Чемпіонат області березень 2 Чернівці зб. територій 120 12 18 1 151 О
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків 07.03.12
15.03.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O/K
Чемпіонат області з боксу серед юнаків (школярі) лютий 2 Чернівці зб. ДЮСШ 100 10 18 1 129 О
Чемпіонат України  серед юнаків (школярі) 14.03.12
20.03.12
7 За пpизначенням зб. області 10 2     12 O/K
Міжнародний турнір серед молоді  “Пам’яті Старчака” 27.03.12
01.04.12
6 Львів зб. області 4 1     5 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед жінок (молодь, юніорки) 30.03.12
03.04.12
5 Нетішин зб. області 4 1     5 K
Чемпіонат області з боксу серед юніорів та молоді квітень 2 Чернівці зб. територій, ДЮСШ 120 12 18 1 151 О
Чемпіонат України з боксу серед юніорів 11.04.12
17.04.12
7 За пpизначенням зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України серед молоді 23.04.12
29.04.12
7 За пpизначенням зб. області 10 2     12 O/K
Абсолютний чемпіонат України з боксу серед чоловіків (попередні змагання) 30.04.12
06.05.12
7 За пpизначенням зб. області 6 2     8 O/K
Турнір сильніших серед боксерів юнаків 1997- 1998 р.н. 09.05.12
14.05.12
6 Коломия зб. області 8 2     10 O
Міжнародний турнір з боксу серед молоді класу “А”  “На призи В.Кличко” 06.06.12
12.06.12
7 Бердичів зб. області 6 2     8 O
Міжнародний турнір з боксу серед жінок-дорослих , молоді та юніорок 10.06.12
16.06.12
7 Ковель зб. області 8 2     10 O
Міжнародний турнір серед чоловіків “Пам”яті Кузнецова” 23.06.12
29.06.12
7 Кузнецовськ зб. області 6 2     8 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу “А” “Пам”яті М.Мазая” 04.07.12
10.07.12
7 Маріуполь зб. області 6 2     8 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків “Кубок Азовського моря” 22.08.12
28.08.12
7 Бердянськ зб. області 6 2     8 O
Абсолютний чемпіонат України з боксу серед чоловіків (півфінал) 22.08.12
28.08.12
7 Бердянськ зб. області 6 2     8 O
Міжнародний турнір з боксу серед жінок класу “А” “Кубок Миколаєва” 05.09.12
11.09.12
7 Миколаїв За запрошенням 6 2     8 O
Міжнародний турнір “Кубок Буковини” жовтень 2 Чернівці за запрошенням 80 8 22 1 111 О
Міжнародний турнір з боксу серед молоді “Пам”яті П.Р. Поповича” 04.10.12
09.10.12
6 Б Церква зб. області 6 2     8 O
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу “А” серед чоловіків “Пам”яті Бенедікто” 17.10.12
23.10.12
7 Сімферополь зб. області 6 2     8 O/K
Абсолютний чемпіонат України з боксу серед чоловіків (фінал) 17.10.12
23.10.12
7 Сімферополь зб. області 2 2     4 O
Всеукраїнський турнір сильніших боксерів юнаків – перехідний (школярі) 31.10.12
06.11.12
7 Керч зб. області 12 2     14 O
Всеукраїнський турнір сильніших боксерів-юніорів Балаклава 07.11.12
13.11.12
7 Севастополь зб. області 12 2     14 O/K
Кубок області листопад 3 Чернівці зб. територій 80 8 22 1 111 О
Кубок України з боксу серед жінок 08.11.12
13.11.12
6 За пpизначенням зб. області 2 1     3 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед молоді “Пам”яті Б.К. Андреєва”. 05.12.12
11.12.12
7 Харків зб. області 6 2     8 O
Міжнародний турнір з боксу серед юнаків 05.12.12
11.12.12
7 Артемівськ зб. області 6 2     8 O
Міжнародний турнір з боксу серед юнаків “На призи ЗМС А.Котельника” 12.12.12
18.12.12
7 Львів зб. області 10 2     12 O
Всеукраїнський турнір сильніших боксерів серед жінок – молодь та юніорки 14.12.12
18.12.12
5 Івано-Франківська зб. області 6 2     8 O/K
Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків “Олімпійська надія” 19.12.12
25.12.12
7 Чернівці зб. області 150 40 45 0 235 O
бокс   Всього заходів: 33            
                     
боротьба вільна            
Міжнародний турнір О.Оніщука (юніори, юніорки) 1992-1994 рр.н. 01.03.12
05.03.12
5 Хмельницький зб. області 8 2     10 O
Чемпіонат області 10.03.12
11.03.12
2 Чернівці зб. територій 80 8 16 1 105 О
Чемпіонат України серед чоловіків 27.03.12
30.03.12
4 Запоріжжя зб. області 6 1     7 O/K
Всеукраїнський турнір , присвячений ветеранам “Боротьба Прикарпаття” (1995-1996 рр.н.) 01.04.12
05.04.12
5 Івано-Франківськ зб. області 12 2     14 O/K
Всеукраїнський турнір “Олімпійські надії” серед юнаків і дівчат (1995-1996 рр.н.) 01.04.12
03.04.12
3 Біла Церква зб. області 12 2     14 O
Універсіада України (чоловіки та жінки) 05.05.12
09.05.12
5 Івано-Франківськ зб. області 22 2     24 O/K
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1995-96 р.н.) 28.04.12
29.04.12
2 Чернівці зб. територій, ДЮСШ 90 10 16 1 117 О
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1995-96 р.н.) 17.05.12
21.05.12
5 За пpизначенням зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат області серед жінок травень 1 Чернівці зб. територій 40 6 12 1   О
Чемпіонат України серед жінок 02.06.12
03.06.12
2 Одеса зб. області 8 2     10 O/K
Всеукраїнський турнір присвячений пам”яті В.Кудрявцева (молодші юнаки та дівчата) 1997-1998 рр.н. 17.09.12
19.09.12
3 Чернівці зб. області 28 4     32 O
Міжнародний турнір серед юніорів та юнаків 1992-1994 рр.н. 05.10.12
10.10.12
6 Коломия зб. області 10 1     11 O
Міжнародний турнір “Тернове поле” (чоловіки та жінки) 21.10.12
23.10.12
3 Тернопіль зб. області 14 2     16 O
Чемпіонат області серед юнаків і дівчат 1997-1998 р.н. 29.09.12
30.09.12
2 Чернівці зб. територій, ДЮСШ 100 12 12 1   О
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 1997-1998 р.н. 21.10.12
24.10.12
4 За пpизначенням зб. області 14 2     16 O
Міжнародний турнір пам”яті Б.Сцибайло (1996-1997 рр.н.) 18.11.12
20.11.12
3 Тернопіль зб. області 10 2     12 O/K
Кубок області серед чоловіків,жінок, юніорів 03.11.12
04.11.12
2 Чернівці зб. територій 100 12 12 1   О
Кубок України серед чоловіків,жінок, юніорів 22.11.12
26.11.12
5 За пpизначенням зб. області 12 2     14 O/K
Всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 1996-1997 рр.н. 07.12.12
09.12.12
3 Хмельницький зб. області 12 2     14 O/K
боротьба вільна   Всього заходів: 19            
                     
важка атлетика              
Чемпіонат України серед юніорів до 20 років 22.03.12
26.03.12
5 Коломия зб. області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок 24.04.12
28.05.12
35 Хмельницький зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті герої Чорнобиля 15.05.12
19.05.12
5 Славутич зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років 12.06.12
16.06.12
5 Кременчук зб. області 6 1     7 O/K
важка атлетика   Всього заходів: 4            
                     
велоспорт ВМХ            
Весняний чемпіонат області (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) 28.04.12
29.04.12
2 Новоселиця ФСТ, території 60 4 16 1 81 О
Весняний чемпіонат України (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та I етап Кубку 10.04.12
13.04.12
4 Новоселиця зб. області 16 2     18 O
Весняний чемпіонат області (чоловіки, жінки) 26.05.12
27.05.12
2 Новоселиця ФСТ, території 60 4 16 1 81 О
Весняний чемпіонат України (чоловіки, жінки) та II етап Кубку України 17.05.12
20.05.12
4 Куп’янськ зб. області 16 2     18 O
Чемпіонат області (чоловіки, жінки) 30.06.12
01.07.12
2 Новоселиця ФСТ, території 30 3 12 1 46 О
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) та III етап Кубку України 08.07.12
11.07.12
4 Новоселиця зб. області 30 3     33 O
Чемпіонат області (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) 14.07.12
15.07.12
2 Новоселиця ФСТ, території 60 2 16 1 79 О
Чемпіонат України (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та IV етап Кубку України 20.07.12
23.07.12
4 Новоселиця зб. області 32 2     34 O
Чемпіонат області багатоденна гонка 04.08.12
05.08.12
2 Новоселиця ФСТ, території 40 4 16 1 61 О
Чемпіонат України багатоденна гонка 18.08.12
23.08.12
6 Куп’янськ зб. області 16 2     18 O
Меморіал О.Євдокимова та У етап Кубка України 27.08.12
30.08.12
4 Куп’янськ зб. області 16 2     18 O
Осінній Чемпіонат України (чоловіки, жінки) та VІ етап Кубку України 01.09.12
04.09.12
4 Куп’янськ зб. області 16 2     18 O
Осінній чемпіонат України (юніори, юнаки, дівчата ) та етап Кубку України 20.09.12
23.09.12
4 Новоселиця зб. області 30 2     32 О
Фінал Кубка України та меморіал Максимчука 25.09.12
28.09.12
4 Новоселиця зб. області 60 4       O
велоспорт ВМХ   Всього заходів: 14            
                     
велоспорт-маунтенбайк            
Зимовий чемпіонат області 25.02.12
26.02.12
2 Чернівці ФСТ, території 70 4 20 1 95 О
Зимовий чемпіонат України (підйом вгору , крос – кантрі на короткім крузі) 09.03.12
11.03.12
3 Ялта зб. області 14 2     16 O/K
Зимовий чемпіонат України (крос-кантрі, індивідуальна гонка) 23.03.12
25.03.12
3 Ялта зб. області 14 2     16 O
Чемпіонат України (паралельний слалом), Кубок України крос – кантрі (1 етап) та 1 етап Кубку України з 4х. 13.04.12
15.04.12
3 Одеса зб. області 14 2     16 O
Чемпіонат України (естафетна командна гонка), Кубок України (2 етап) 19.04.12
21.04.12
3 Харків зб. області 14 2     16 O
Чемпіонат України елімінатор 27.04.12
29.04.12
3 Донецьк зб. області 8 2     10  
Чемпіонат області 07.05.12
08.05.12
2 Чернівці ФСТ, території 70 4 20 1 95  
2 етап Кубка України з швидкісного спуску 10.05.12
12.05.12
3 Івано-Франківськ зб. області 6 1     7 O
Чемпіонат області з марафону 02.06.12
04.06.12
3 Чернівці ФСТ, території 50 4 20 1 75 О
Чемпіонат України з індивідуальна гонка на час, марафону,  та 4 – етап кубка України 20.06.12
23.06.12
4 Кіровоград зб. області 16 2     16 O
Чемпіонат України(крос – кантрі) 06.07.12
08.07.12
3 Суми зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України крос-кантрі 02.08.12
04.08.12
3 Ужгород зб. області 10 2     12  
Чемпіонат України у багатоденній гонці та гонці апхіл (серед усіх вікових категорій) та VI літні юнацькі спортивні ігри України 09.08.12
12.08.12
4 Чернівці зб. області 70 3     73 O
Чемпіонат України ( данхіл ) та 5 етап Кубку України 17.08.12
19.08.12
3 Івано-Франківськ зб. області 7 1     8 O
Чемпіонат України серед спортсменів до 23 років 14.09.12
16.09.12
3 Харків зб. області 7 1     8 О
Міжнародні змагання на призи ІСД та чемпіонат України (крос – кантрі на короткому крузі) 23.09.12
25.09.12
3 Донецька зб. області 10 2     12 O
Чемпіонат України (данхіл-спринт) та 6 етап Кубка України з крос-кантрі 04.10.12
06.10.12
3 Кам`янець-Подільський зб. області 16 2     18 O
Чемпіонат України (4х), фінал кубка України з крос – кантрі та фінал Кубка України з швидкісного спуску. 10.10.12
12.10.12
3 Чернівці зб. області 70 3     73 O
Всеукраїнські змагання “Меморіал І.І.Бандурського” (крос кантрі, гонка в гору, данхіл спринт) 24.10.12
26.10.12
3 Чернівці зб. області 70 3     73 O
Відкритий Чемпіонат області 29.12.12
30.12.12
2 Чернівці ФСТ, території 60 3 18 1 82 О
велоспорт-маунтенбайк   Всього заходів: 20            
велоспорт-шосе            
Відкритий чемпіонат України у гонці в гору,      І етап Кубку України (чоловіки, жінки) 30.03.12
01.04.12
3 Ялта зб. області 6 1     7 O/K
Відкритий чемпіонат України в гонці критеріум (жінки) та гонці критеріум І тур (юніорки, дівчата). ІІ етап Кубку України 13.04.12
14.04.12
2 Феодосія зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України у багатоденній гонці (чоловіки) та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата). 02.05.12
06.05.12
5 Б Церква зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат області парна гонка, гонка критеріум 12.05.12
13.05.12
2 за призначенням ФСТ, території 60 4 20 1 85 О/К
Відкритий чемпіонат України у парній гонці (чоловіки), гонка критеріум ІІ тур (чоловіки). 18.05.12
20.05.12
3 Бориспіль зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат області індивідуальна та групова гонка 02.06.12
03.06.12
2 за призначенням ФСТ, території 60 4 20 1 85 О/К
Чемпіонат України  (ветерани) 06.06.12
10.06.12
5 Біла Церква зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України в парній гонці (юніори, юнаки) та Всеукраїнські змагання 15.06.12
17.06.12
3 Рівне зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України у індивідуальній та груповій гонках (чоловіки, жінки) та Всеукраїнська Універсіада (чоловіки, жінки до 23 років) 21.06.12
24.06.12
4 за призначенням зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат області в командній гонці 01.09.12
02.09.12
2 Чернівці ФСТ, території 60 4 20 1 85 О/К
велоспорт-шосе   Всього заходів: 10            
                     
веслування на байдарках і каное          
Всеукраїнські змагання “Весняний приз” 23.03.12
25.03.12
5 Херсон зб. області 6 2     8 O/K
Кубок України  олімпійської чемпіонки                                         ім. Ю. Рябчинської 18.04.12
23.04.12
6 Дніпропетровськ зб. області 6 2     8 O/K
Відкрита обласна спартакіада школярів 28.04.12
29.04.12
2 Новодністровськ за запрошенням 60 4 14 1   О
Всеукраїнська спартакіада школярів 16.05.12
20.05.12
5 Дніпропетровськ зб. області 10 2     12  
Відкритий чемпіонат області серед юнаків та дівчат  1996-97, р.н. 26.05.12
27.05.12
2 Новодністровськ за запрошенням 60 4 14 1   О
Відкритий чемпіонат області серед юніорів 26.05.12
27.05.12
2 Новодністровськ за запрошенням 60 4 14 1   О
Чемпіонат України 31.05.12
03.06.12
4 Дніпропетровськ зб. області 10 2     12  
Чемпіонат України серед юніорів 03.06.12
06.06.12
4 Дніпропетровськ зб. області 8 2     10 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1996-97, 1998-99 р.н. 14.06.12
17.06.12
4 Ковель зб. області 8 2     10  
Чемпіонат України (марафон) 08.06.12
10.06.12
3 Вінницька зб. області 4 2     6 O/K
Всеукраїнські змагання “Стрімкі човни” 29.06.12
01.07.12
3 Львівська Споpтивні школи 10 2     12 O/K
Відкритий чемпіонат області 05.07.12
06.07.12
2 Новодністровськ за запрошенням 60 4 14 1   О
Чемпіонат України за програмою юнацьких олімпійських ігор 1997-1998р.рн. 12.07.12
15.07.12
4 Вінниця зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК фінал “Стрімкі човни” 26.07.12
29.07.12
4 Дніпропетровськ За запрошенням 6 2     8 O/K
Командний чемпіонат України серед областей 23.08.12
26.08.12
4 Полтава зб. області 12 2     14 O/K
Відкриті всеукраїнські змагання “Пам’ять” 07.09.12
09.09.12
3 Київ Споpтивні школи 8 2     10 O
Кубок Федерації 20.09.12
23.09.12
4 Полтавська зб. області 6 2     8 O/K
веслування на байдарках і каное   Всього заходів: 17            
                     
волейбол – жін.            
Чемпіонат області жовтень 6 за призначенням зб. територій, спортивні клуби 168 24 28 3 223 К
Кубок України серед ветеранів 12.09.12
23.09.12
12 АР Крим зб. області 12 2     14 K
Чемпіонат України (1998-99) 03.10.12
09.10.12
7 За пpизначенням Області 168 24 35 0 227 K
волейбол – жін.   Всього заходів: 3            
                     
    волейбол – чол.            
Фінал чемпіонату України серед команд суперліги 27.04.12
30.04.12
4 За пpизначенням спортивний клуб 14 2     16 K
Кубок України серед ветеранів 12.09.12
23.09.12
12 АР Крим зб. області 12 2     14 K
Чемпіонат України (1997-98) 10.10.12
16.10.12
7 За пpизначенням зб. області 12 2     14 K
Чемпіонат області листопад 6 за призначенням зб. територій, спортивні клуби 168 24 28 3 223 К
Фінал Кубка України 23.12.12
25.12.12
3 За пpизначенням спортивний клуб 14 2     16 K
волейбол – чол.   Всього заходів: 5            
                     
гандбол – жін.              
Всеукраїнські дитячо – юнацькі спортивні ігри, ІІІ тур (дівчата 1997-1998 рр. н.) 10.02.12
16.02.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІІ тур (дівчата 1995-1996 рр. н.) 10.02.12
16.02.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат області на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 1999 р.н.) 18.02.12 19.02.12 2 Заставна зб. територій 42 6 10 1 59 К
Чемпіонат області на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 1998 р.н.) 25.02.12 26.02.12 2 Хотин зб. територій 42 6 10 1 59 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІV тур (дівчата 1995-1996 рр. н.) 15.03.12
21.03.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо – юнацькі спортивні ігри, ІVтур (дівчата 1997-1998 рр. н.) 15.03.12
21.03.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 1998 р.н.) 26.03.12
31.03.12
6 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (дівчата 1999 р.н.) 26.03.12
31.03.12
6 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Області дитячо-юнацькі спортивні ігри (дівчата 1998-1999 р.н.) 13.10.12 14.10.12 2 Заставна ДЮСШ 42 6 10 1 59 К
Області дитячо-юнацькі спортивні ігри (дівчата 1996-1997 р.н.) 27.10.12 28.10.12 2 Хотин ДЮСШ 42 6 10 1 59 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри,  І тур (дівчата 1998-1999  рр. н.) 24.11.12
30.11.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри,   І тур (дівчата 1996-1997 рр. н.) 24.11.12
30.11.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (дівчата 1998-1999 рр. н.) 21.12.12
27.12.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (дівчата 1996-1997 рр. н.) 21.12.12
27.12.12
7 За призначенням   14 2     16 K
гандбол – жін.   Всього заходів: 14            
                     
гандбол – чол.                
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри,  ІІІ тур (юнаки 1997-98 рр. н.) 10.02.12
16.02.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІІ тур (юнаки 1995-1996 рр. н.) 10.02.12
16.02.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат області на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 1999 р.н.) 03.03.12 04.03.12 2 Чернівці зб. територій 56 6 10 1 73 К
Відкритий Чемпіонат області серед молодіжних команд 09.03.12 11.03.12 2 Чернівці зб. територій 56 6 10 1 73 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІV тур (юнаки 1997-1998 рр. н.) 15.03.12
21.03.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІV тур (юнаки 1995-1996 р р. н.) 15.03.12
21.03.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат області на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 1998 р.н.) 17.03.12 18.03.12 2 Чернівці зб. територій 56 8 10 1 75 К
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 1999 р.н.) 26.03.12
31.03.12
6 За призначенням зб. області 14 2     16  
Чемпіонат України на призи клубу “Стрімкий м’яч” (юнаки 1998 р.н.) 26.03.12
31.03.12
6 За призначенням зб. області 14 2     16  
Чемпіонат області серед дорослих 28.09.12 30.09.12 3 Чернівці зб. територій 84 12 12 1 109 К
Області дитячо-юнацькі спортивні ігри (юнаки 1996-1997 р.н.) 06.10.12 07.10.12 2 Чернівці ДЮСШ 56 8 10 1 75 К
Області дитячо-юнацькі спортивні ігри (юнаки 1998-1999 р.н.) 03.11.12 04.11.12 2 Чернівці ДЮСШ 56 8 10 1 75 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, І тур (юнаки 1996-1996 рр. н.) 24.11.12
30.11.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, І тур (юнаки 1998-1999 рр. н.) 24.11.12
30.11.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (юнаки 1998-1999 рр. н.) 21.12.12
27.12.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (юнаки 1996-1997 рр. н.) 21.12.12
27.12.12
7 За призначенням зб. області 14 2     16 K
гандбол – чол.   Всього заходів: 16            
                     
гімнастика художня            
Кубок області січень 2 Чернівці ДЮСШ 120 10 18 1 149 О
Кубок України 10.02.12
14.02.12
4 Харків зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області серед юніорів. 29.09.12
30.09.12
2 Чернівці ДЮСШ 120 10 18 1 149 О
Чемпіонат України серед юніорів. 25.10.12
30.10.12
6 За пpизначенням зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед спортивних клубів 24.11.12
28.11.12
5 За пpизначенням зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області в групових вправах 10.11.12
11.11.12
2 Чернівці ДЮСШ 120 10 18 1 149 О
Чемпіонат України в групових вправах 01.12.12
05.12.12
5 За пpизначенням зб. області 12 2     14 O/K
гімнастика художня   Всього заходів: 7            
                     
      дзюдо              
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат  до 17 років 04.02.12
04.02.12
1 Чернівці зб. територій 100 10 16 1 127 О
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат  до 17 років 08.02.12
11.02.12
4 Ужгород зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 20 років 01.03.12
03.03.12
3 Київ зб. області 6 2     8 O/K
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат  до 15 років 24.03.12
24.03.12
1 Чернівці зб. територій 100 10 16 1 127 О
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат  до 15 років 09.04.12
12.04.12
4 Одеса зб. області 12 2     14 O/K
Відкритий чемпіонат області на призи Д.Г. Тубеншлака 20.04.12
22.04.12
3 Чернівці за запрошенням 200 20 30 2 252 О/К
Відкритий Кубок України 31.05.12
02.06.12
4 Суми зб. області 6 2     8 O/K
Чемпіонат України серед молоді до 23 років 21.09.12
23.09.12
3 Черкаси зб. області 6 2     8 О/К
Чемпіонат України 17.10.12
20.10.12
4 Севастополь зб. області 4 1     5 О/К
Міжнародний турнір “Кубок Закарпаття” 05.10.12
10.10.12
6 Ужгород зб. області 6 2     8 О/К
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 16 років 06.10.12
07.10.12
2 Чернівці зб. територій 160 10 16 1 187 О
Всеукраїнський турнір Кубок федерації дзюдо серед спортсменів 1994-96 р.н. 12.10.12
14.10.12
3 Київ зб. області 6 2     8 О/К
Абсолютний чемпіонат України. Міжнародний турнір на призи Ю.М. Зусера 27.10.12
28.10.12
2 Донецьк зб. області 8 2     10 О/К
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років 28.11.12
01.12.12
4 Чернівці зб. області 24 2     26 O/K
дзюдо   Всього заходів: 14            
                     
кінний спорт              
Зимовий Чемпіонат України з подолання перешкод 11.02.12
13.02.12
3 Жашків Споpтивний клуб           O
Зимовий Чемпіонат України з виїздки 25.02.12
27.02.12
3 Жашків Споpтивний клуб           O
Зимовий Чемпіонат України з виїздки (юнаки,юніори) 25.03.12
27.03.12
3 Жашків Споpтивний клуб           O
Зимовий Чемпіонат України з виїздки (юнаки,юніори) 25.03.12
27.03.12
3 Жашків Споpтивний клуб           O
Етап чемпіонату України з пробігів (Бурульча) 22.04.12
25.04.12
4 АР Крим Споpтивний клуб           O
Етап Кубка Дарлінга. 23.04.12
24.04.12
2 За пpизначенням Споpтивний клуб           O
Етап чемпіонату України з пробігів 03.06.12
05.06.12
3 Харківська Споpтивний клуб           O
Етап Кубка Президента  ФКСУ з конкуру 16.06.12
19.06.12
4 За пpизначенням Споpтивний клуб           O
Етап Кубка Президента  ФКСУ з конкуру 29.06.12
02.07.12
4 За пpизначенням Споpтивний клуб           O
Чемпіонат України серед молодих коней з подолання перешкод 29.06.12
02.07.12
4 За пpизначенням Споpтивний клуб           O
Чемпіонат України з подолання перешкод 14.07.12
17.07.12
4 Жашків кінно-сп.шк. Споpтивний клуб           O/K
Чемпіонат України з виїздки (Магнат) 20.07.12
23.07.12
4 Київська Споpтивний клуб           O/K
Чемпіонат  України серед дорослих та юніорів 21.07.12
24.07.12
4 Жашків Споpтивний клуб           O/K
Етап Чемпіонату України з пробігів 03.08.12
07.08.12
5 Жашків Споpтивний клуб           O
Етап чемпіонату України з пробігів 01.09.12
05.09.12
5 Харківська Споpтивний клуб           O
Чемпіонат України  серед молодих коней з виїздки  (Магнат) 06.09.12
09.09.12
4 Київська Споpтивний клуб           O
Чемпіонат України  серед   ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та спортивних клубів (Патриотівка) 12.09.12
15.09.12
4 Сумська Споpтивний клуб           O
Кубок України 28.09.12
01.10.12
4 Жашків Споpтивний клуб           O
Фінал чемпіонату України з кінних пробігів (Лубське) 07.10.12
09.10.12
3 Київська Споpтивний клуб           O
кінний спорт   Всього заходів: 19            
                     
легка атлетика            
Зимовий чемпіонат області 14.01.12
15.01.12
2 Чернівці зб. територій 150 15 24 1 190 О
Кубок України у приміщенні. Кубок України з багатоборств. 26.01.12
28.01.12
3 Запоріжжя зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат України серед серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р.н. та молодші). 29.01.12
01.02.12
4 Запоріжжя зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат України серед юніорів. 07.02.12
09.02.12
3 Суми зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат України. 15.02.12
19.02.12
5 Суми зб. області 18 2     20 O/K
Чемпіонат  України серед ветеранів. 02.03.12
04.03.12
3 Київ зб. області 6       6 O/K
Чемпіонат України серед СДЮШОР, ДЮСШ 1997 р.н. та молодше. 26.03.12
29.03.12
4 Ялта Споpтивні школи 14 2     16 O/K
Чемпіонат  області з кросу 03.03.12
03.03.12
1 Чернівці зб. територій 120 12 20 1 153 О/К
Чемпіонат  України з кросу 29.03.12
31.03.12
3 Цюрупинськ зб. області 14 2     16 O/K
Кубок України серед юнаків та дівчат 1995 р.н. та молодше. IV спортивні ігри школярів області 07.04.12
08.04.12
4 Ялта зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат  України серед ветеранів з метань. 27.04.12
29.04.12
3 Київ зб. області 4       4 O/K
Чемпіонат області з напівмарафону. 14.04.12
14.04.12
1 Чернівці зб. територій 40 6 14 1 61 О
Кубок України серед юнаків 24.04.12
27.04.12
4 Ялта зб. області 14 2     16  
IV спортивні ігри школярів України 07.05.12  10.05.12   Ялта зб. області 18 2     20  
Чемпіонат України з напівмарафону. 28.04.12
29.04.12
2 Дніпропетровськ зб. області 4 1     5 K
50-ті міжнародні змагання “Кубок Дружби”. 07.05.12
09.05.12
3 Ужгород Області 12 2     14 O
Чемпіонат  області серед ветеранів з бігу по шосе на 10 км. травень 1 Чернівці окремі спортсмени 10   6 1 17 О
Кубок України з марафонського бігу. “Оболонь-марафон Зазим’є”. 18.05.12
19.05.12
2 Київська зб. області 2 1     3 O/K
Кубок України І етап, Кубок України та чемпіонат України з багатоборств. Чемпіонат України  серед юніорів з бігу на 10 км 26.05.12
29.05.12
4 Ялта зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області серед дорослих та юніорів 19.05.12
20.05.12
2 Чернівці зб. територій 120 12 24 1 157 О
Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. і молодше. 30.05.12
02.06.12
4 Ялта зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді  та юніорів зі спортивної ходьби на 20 км. 08.06.12
09.06.12
2 Суми зб. області 18 2     20 O
Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. 11.06.12
15.06.12
5 Ялта зб. області           O/K
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 1995 та молодше 23.06.12 24.06.12 2 Чернівці зб. територій 120 12 24 1 157 О
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР 1997-98 р.н., 1999-2000 р.н. 18.06.12
23.06.12
6 Біла Церква Споpтивні школи 24 4     28 O/K
Кубок України серед юніорів 1993 р.н. та молодше. 19.06.12
22.06.12
4 Вінниця зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1995 р.н. та молодше. 01.07.12
04.07.12
4 Вінниця зб. області 14 2     16 O/K
Міжнародна факельна естафета “Всесвітній біг заради гармонії”. 06.07.12
29.07.12
24 Київ За запрошенням 10         O/K
Кубок України, фінал. 17.07.12
19.07.12
3 Харків зб. області 16 2     18 O/K
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів, присвячені Дню Незалежності України, з бігу на 4 та 10 км. 17.08.12
18.08.12
2 Севастополь За запрошенням 4 1     5 O
Чемпіонат України. Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів “Зустріч друзів” з бігу на 10 км. 24.08.12
25.08.12
2 Слов’янськ зб. області 4 1     5 O/K
Всеукраїнські змагання “Золота осінь”, 1995 р.н. і молодше. 12.09.12
14.09.12
3 Ялта зб. області 16 2     18 O/K
“Слов’янський марафон” за участю зарубіжних спортсменів. 14.09.12
15.09.12
2 Черкаси За запрошенням 5 1     6 O/K
Всеукраїнські змагання “Хрещата миля”. 21.09.12
22.09.12
2 Київ за запрошенням 4 1     5 O/K
Чемпіонат України серед  ДЮСШ, СДЮШОР (1997 р.н. та молодші). 25.09.12
28.09.12
4 Ялта Споpтивні школи 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед  ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р.н. та молодші). 25.09.12
28.09.12
4 Ялта Споpтивні школи 12 2     14 O/K
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів “Буковинська миля”. 06.10.12
07.10.12
2 Чернівці За запрошенням 50 10 20 1 81 O/K
Чемпіонат області з  бігу по  шосе 10 км. 04.08.12 04.08.12 1 Чернівці зб. територій 40 6 14 1 61 О
Чемпіонат України з бігу по шосе 10 км 24.08.12 25.08.12 2 Слов’янськ зб. області 6 1     7 O/K
Київський марафон 13.10.12
14.10.12
2 Київ За запрошенням 2 1     3 O/K
Чемпіонат області з кросу 06.10.12
06.10.12
1 Чернівці зб. територій 140 10 24 1 175 О/К
Чемпіонат України з кросу 25.10.12
27.10.12
3 Біла Церква зб. області 16 2     18 О/К
легка атлетика   Всього заходів: 42            
                     
стрільба із лука                
Чемпіонат області в приміщенні 03.01.12
06.01.12
4 Чернівці ФСТ,ДЮСШ 80 4     84 О
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів 08.01.12
14.01.12
5 Черкаси зб. області 20 2     22 O/K
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків  1995-96 та 1997 р.н. та молодших 15.01.12
18.01.12
4 Черкаси зб. області 20 2     22 O/K
Всеукраїнські змагання на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана 09.02.12
12.02.12
4 Харків зб. області 6 1     7 O/K
Всеукраїнські змагання зимовий Кубок Буковини 21.02.12
25.02.12
4 Чернівці зб. області 60 6     66  
Всеукраїнські змагання  серед сильніших спортсменів 15.03.12
18.03.12
4 Львів зб. області 10 2     12 O
Чемпіонат області 02.04.12
05.04.12
4 Чернівці ФСТ, ДЮСШ 90 6 20 1 117 О
Чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮСШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ 17.04.12
22.04.12
6 Нова Каховка зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат України серед юнаків 1995 р.н. та молодші 23.04.12
28.04.12
6 Нова Каховка зб. області 16 2     18  
Відкриті міжнародні змагання “Олімпійські надії” 02.05.12
06.05.12
5 Львів зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат України серед молоді 07.06.12
10.06.12
4 Львів зб. області 16 2     18 O/K
Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Б.Т. Кокота 20.06.12
24.06.12
5 Львів зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України  серед дорослих 01.08.12
06.08.12
6 Нова Каховка зб. області 16 2     18 O/K
Відкриті міжнародні змагання  “Кубок мера м. Харкова” 22.08.12
26.08.12
5 Харків зб. області 8 1     9 O/K
Відкриті міжнародні змагання  “Кубок Буковини” 06.09.12
09.09.12
4 Чернівці зб. області 60 6     66 O/K
Всеукраїнське міжнародне змагання “Золота Осінь” 11.09.12
16.09.12
6 Львів зб. області 22 4     26 O/K
Кубок області 20.09.12
23.09.12
4 Чернівці ФСТ 90 6 20 1 117 О
Кубок  України 03.10.12
07.10.12
5 Нова Каховка зб. області 16 2     18 O/K
Всеукраїнські змагання ” Кубок Донбасу” 22.11.12
25.11.12
4 Донецьк зб. області 6 1     7 O/K
Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ  М.Г. Грищенка 29.11.12
02.12.12
4 Київ зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України в приміщенні 05.12.12
12.12.12
8 Львів зб. області 18 2     20 O/K
стрільба із лука   Всього змагань: 21            
                     
теніс              
Зимовий чемпіонат області лютий 3 Чернівці окремі спортсмени 40 5 10 1 56 О
Зимовий чемпіонат України (до 14 р.) 05.03.12
13.03.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Зимовий  чемпіонат  України  ( до 12 р.) 12.03.12
20.03.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Зимовий чемпіонат України (до 16 р.) 19.03.12
27.03.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат  області травень 3 Чернівці окремі спортсмени 40 5 10 1 56 О
Чемпіонат  України (до 14 р.) 28.05.12
05.06.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 K
Чемпіонат  України (до 12 р.) 14.06.12
22.06.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 K
Чемпіонат  України (до 16 р.) 25.06.12
03.07.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат України (до 18 р.) 23.07.12
31.07.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Кубок області серпень 3 Чернівці окремі спортсмени 40 5 10 1 56 О
Кубок України 21.08.12
28.08.12
8 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат України 17.09.12
25.09.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Зимовий  чемпіонат  України до 18 років 22.10.12
30.10.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O/K
Зимовий  чемпіонат  України 29.10.12
06.11.12
9 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O/K
теніс   Всього заходів: 14            
                     
теніс настільний            
Турнір найсильніших юнаків та дівчат 2000р.н. 09.02.12
11.02.12
3 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1997р.н.,попередні змагання 17.02.12
19.02.12
3 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Міжнародний турнір Лірс Опен” 22.02.12
26.02.12
6 Жовква зб. області 8 2     10 О
Чемпіонат  України 29.02.12
05.03.12
6 Жовква зб. області 4 1     5 O/K
Чемпіонат  України серед ветеранів 08.03.12
11.03.12
4 За пpизначенням зб. області 4       4 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1994 р.н.,попередні змагання 11.03.12
13.03.12
3 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1997 р.н.,фінальні змагання 18.03.12
23.03.12
6 Чернівці зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед юніорів фінальні змагання 04.04.12
08.04.12
5 за призначенням зб. області 4 1     5 О/К
Міжнародний турнір “Кубок Карпат” 19.04.12
22.04.12
4 Івано-Франківськ зб. області 8 2     10 О
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1994 р.н.,фінальні змагання 06.04.12
10.04.12
5 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Турнір найсильніших юнаків та дівчат 1997 р.н. 21.04.12
23.04.12
3 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O
Турнір найсильніших юнаків та дівчат 1994р.н. 10.05.12
12.05.12
3 За пpизначенням зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат  України “Прудкий м”яч” серед юнаків і дівчат (кадети) 2000 р.н. 29.05.12
10.06.12
13 АР Крим зб. області 8 2     10 O
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1998 р.н.,попередні змагання 13.09.12
15.09.12
3 За пpизначенням зб. області 6 2     8 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1998 р.н.,фінальні змагання 16.10.12
20.10.12
5 За пpизначенням зб. області 6 2     8 O/K
Чемпіонат області 17.11.12
18.11.12
2 Чернівці зб. територій 120 12 20 1 153 О
Кубок України 13.12.12
16.12.12
4 Донецьк зб. області 4 1     5 О/К
теніс настільний   Всього заходів: 17            
                     
тхеквондо  (ВТФ)            
Чемпіонат України  серед юніорів 22.03.12
25.03.12
4 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Відкритий Чемпіонат області квітень 2 Чернівці за запрошенням 60 6 16 1 83 О
Чемпіонат України 19.04.12
22.04.12
4 Харківська зб. області 8 2     10 O/K
Чемпіонат України  серед юнаків 17.05.12
20.05.12
4 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат   України серед кадетів 02.06.12
05.06.12
4 Хмельницька зб. області 6 1     7 O/K
Відкритий Чемпіонат  області серед олімпійських вагових категорій червень 2 Чернівці за запрошенням 60 6 16 1 83 О
Чемпіонат  України серед олімпійських вагових категорій 21.06.12
24.06.12
4 АР Крим зб. області 10 2     12 O/K
Відкритий Чемпіонат області серед молоді вересень   Чернівці за запрошенням 60 6 16 1 83 О
Чемпіонат України серед молоді 04.10.12
07.10.12
4 Дніпропетровська зб. області 8 2     10 O/K
тхеквондо  (ВТФ)   Всього заходів: 9            
                     
футбол              
Міжнародний турнір з міні-футболу пам’яті М. Брєєва 03.01.12
05.01.12
3 Чернівці за запрошенням 120 24     144 К
Турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті В. Максимчука 20.01.12
20.02.12
30 Чернівці за запрошенням 160 32     192 К
Чемпіонат України з футболу серед ветеранів 35+ 01.03.12
30.09.12
214 за призначенням зб. області 25 2     27 K
Першість України серед команд І ліги ІІ коло березень червень 90 за призначеннм спортивні клуби 25 2     27 К
Зимові всеукраїнські змагання серед жінок з футболу 02.03.12
08.03.12
7 За пpизначенням зб. області 25 2     27 K
Чемпіонат обласної дитячо-юнацької футбольної ліги ІІ коло квітень травень   за призначенням окремі команди 288 32     320 К
Чемпіонат області з футболу серед аматорських команд І коло квітень червень   за призначенням аматорські команди 450 32 3   482 К
Кубок області квітень червень   за призначенням аматорські команди 450 32 3   482 К
Всеукраїнські змагання серед дітей та підлітків “Футбольні зірочки 2012” (І-ІІІ етап) 01.04.12
31.05.12
61 За пpизначенням Споpтивні клуби           K
Чемпіонат України ДЮФЛУ (ІІ коло) 10.04.12
28.06.12
80 За пpизначенням зб. області           K
Всеукраїнський день футболу 28.04.12
29.04.12
2 За пpизначенням масові змагання           K
ХІ літня Універсіада України (чоловіки) 27.05.12
31.05.12
5 Київська зб. області           K
Першість України серед дівочих команд 01.06.12
30.06.12
30 За пpизначенням зб. області 25 2     27 K
Обласні попередні змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” квітень травень 3 за призначенням зб. територій 896 128     1024 К
Обласні фінальні змагання на призи клубу “Шкіряний м’яч” травень 3 за призначенням зб. територій 224 32     256 К
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (попередніі змагання ) травень червень   за призначенням зб. територій 56 8     62 К
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (фінальні змагання ) 01.06.12
30.09.12
30 За пpизначенням зб. області 56 8     62 K
Чемпіонат України з футболу серед ветеранів 45+ 01.06.12
30.10.12
152 Київ зб. області 25 2     27 K
Міжнародний меморіальний турнір з футболу пам’яті тренера ФК “Буковина” О.Павленка 06.06.12
09.06.12
4 Чернівці за запрошенням 288 32     320 К
Чемпіонат України ДЮФЛУ (фінал) 21.06.12
28.06.12
8 За пpизначенням зб. області 100 8     108 K
Всеукраїнські змагання “Діти – олімпійська надія України” 25.06.12
30.06.12
6 За пpизначенням зб. області           K
Чемпіонат України з футболу серед команд аматорів квітень жовтень   за призначенням спортивні клуби 25 2     27 К
Першість України серед команд І ліги І коло липень  листопад   за призначеннм спортивні клуби 25 2     27 К
Чемпіонат області з футболу серед аматорських команд ІІ коло серпень листопад   за призначенням аматорські команди 450 32 3   482 К
Кубок України серед ветеранів 35+ 01.08.12
30.09.12
61 за призначенням зб. області 25 2     27 K
ХІ міжнародний юнацький турнір “Чотири регіони для Європи” серпень 7 Німеччина зб. області 18 2   4 24 К
Міжнародний турнір “Грай у футбол заради миру!” 24.08.12
28.08.12
5 За пpизначенням за запрошенням 20 2     22 K
Кубок України серед ветеранів 40+ 01.09.12
30.10.12
60 Україна зб. області 25 2     27 K
Суперкубок України пам”яті М.М. Баки серед ветеранів 35+ 04.09.12
06.09.12
3 Україна зб. області 25 2     27 K
Чемпіонат обласної дитячо-юнацької футбольної ліги ІІ коло вересень жовтень 60 за призначенням окремі команди 288 32     320 К
Супер Кубок області листопад 1 за призначенням за запрошенням 50 4     54 К
футбол   Всього змагань: 31            
                     
хокей на траві – чол.            
Зимовий чемпіонат України серед юнаків 1998-1999 р.н. 03.02.12
08.02.12
4 Вінниця зб. області 14 2     16 K
Зимовий чемпіонат України серед юнаків 2000-2001 р.н. 08.03.12
13.03.12
4 Вінниця зб. області 14 2     16 K
Чемпіонат України (4 тур) 11.04.12
16.04.12
6 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України серед юнаків 1998-1999 р.н. 04.05.12
09.05.12
4 Вінниця зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат України, 5 тур 09.05.12
14.05.12
6 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України серед юнаків  2001-2002 р.н. 13.05.12
16.05.12
5 Чернівці зб. області 28 4     32 К
Міжнародний турнір юнаки 2001-2002 р.н. 17.05.12
20.05.12
4 Чернівці зб. області 96 16 14 1 127 К
Чемпіонат України ,6 тур 23.05.12
28.05.12
6 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України , фінал 06.06.12
10.06.12
5 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України серед юнаків  2000-2001 р.н. 15.06.12
19.06.12
5 Черкаси зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат України (плей-оф) 25.06.12
27.06.12
3 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Кубок України 30.08.12
02.09.12
4 Вінниця зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат України серед юнаків 1997-1998 р.н. 15.10.12
18.10.12
4 Вінниця зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат України (1 тур) 19.09.12
23.09.12
5 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України серед юнаків 1999-2000,  р.н. 26.09.12
29.09.12
4 Черкаси зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат України (2 тур) 03.10.12
07.10.12
5 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України (3 тур) 24.10.12
28.10.12
5 Вінниця зб. області 18 2     20 K
Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002  р.н. 28.10.12
31.10.12
4 Вінниця зб. області 16 2     18 K
хокей на траві – чол.   Всього заходів: 18            
Зимові види спорту
хокей з шайбою              
Першість України серед аматорських команд 01.01.12
31.12.12
  за призначенням спортивний клуб 25 2     27 К
Відкритий чемпіонат області грудень 6 Чернівці за запрошенням 125 10 10 1 146 К
фігурне катання на ковзанах            
Відкритий чемпіонат області січень 2 Чернівці за запрошенням 60 10 12 1 83 О
Міжнародний турнір лютий 3 Чернівці за запрошенням 90 14 12 1 117 О
Міжнародний турнір жовтень 3 Чернівці за запрошенням 90 14 12 1 117 О
                     
Неолімпійські види спорту
                     
аквабайк              
Чемпіонат України 26.02.12
28.02.12
3 Київ спортивні клуби           O/K
Клубний Чемпіонат України 17.06.12
19.06.12
3 Київ спортивні клуби           O/K
Кубок  України 28.07.12
30.07.12
3 Севастополь спортивні клуби           O/K
Особистий Чемпіонат України 20.12.12
22.12.12
3 Київ спортивні клуби           O/K
аквабайк   Всього заходів: 4            
                     
більярдний спорт            
Чемпіонат області  серед чоловіків та жінок (Комбінована Піраміда) січень 3 Чернівці спортивні клуби            
Чемпіонат України  серед чоловіків та жінок (Комбінована Піраміда) 26.01.12
29.01.12
4 Рівне спортивні клуби           O/K
Кубок України – етап серед чоловіків та жінок “Вільна Піраміда” 16.02.12
19.02.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
Кубок України – етап серед чоловіків та жінок “Вільна Піраміда” 15.03.12
18.03.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок “Вільна піраміда” квітень 3 Чернівці спортивні клуби            
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Вільна піраміда” 19.04.12
22.04.12
4 Кривий Ріг спортивні клуби           O/K
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат “Комбінована піраміда” 03.05.12
06.05.12
4 Луганськ спортивні клуби           O/K
Командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Піраміда” 07.06.12
10.06.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат “Піраміда” 21.06.12
24.06.12
4 Одеська спортивні клуби           O/K
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок “Динамічна Піраміда” серпень 3 Чернівці спортивні клуби            
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок “Динамічна Піраміда” 09.08.12
12.08.12
4 Житомирська спортивні клуби           O/K
Чемпіонат України серед юніорів та дівчат “Вільна Піраміда” 06.09.12
09.09.12
4 Хмельницький спортивні клуби           O/K
Кубок України – етап серед чоловіків та жінок “Вільна Піраміда” 27.09.12
30.09.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
Чемпіонат України серед  юніорів, юнаків та дівчат “Динамічна Піраміда” 11.10.12
14.10.12
4 Євпаторія спортивні клуби           O/K
Кубок області листопад 3 Чернівці спортивні клуби            
Кубок України серед чоловіків та жінок “Вільна Піраміда” 06.12.12
09.12.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
Чемпіонат України з звання абсолютного чемпіона України 2012 серед чоловіків, жінок та юніорів “Пул”, “Піраміда” 20.12.12
23.12.12
4 Київ спортивні клуби           O/K
більярдний спорт   Всього заходів: 17            
                     
богатирське багатоборство          
Чемпіонат України 23.05.12
25.05.12
3 Київ зб. області 3       3 O
Кубок України  – 1-й етап 11.06.12
13.06.12
3 м. Севастополь зб. області 3       3 O/K
Кубок України  – 2-й етап 21.06.12
23.06.12
3 Львівська зб. області 3       3 O/K
Кубок України  – 3-й етап 18.08.12
20.08.12
3 Запорізька зб. області 3       3 O/K
Відкритий Чемпіонат області жовтень 2 Чернівці за запрошенням 20 10 15 1 46 О
Кубок України  – фінал 21.10.12
23.10.12
3 Київ зб. області 2       2 O/K
богатирське багатоборство   Всього заходів: 6            
                     
бойове самбо            
Кубок  України  серед дорослих 10.03.12
11.03.12
2 За пpизначенням Області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України серед серед молоді 1992-1994рр.н. 14.04.12
15.04.12
2 За пpизначенням Області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України серед юнаків 1997-1998рр.н., 1999-2000 рр.н. та юніорів 1995-1996 рр.н. 12.05.12
12.05.12
1 За пpизначенням Області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України 03.10.12
04.10.12
2 За пpизначенням Області 4 1     5 O/K
бойове самбо   Всього заходів:4            
                     
боротьба самбо            
Чемпіонат України з боротьби самбо (спортивне) серед юнаків та дівчат 1994-95 років народження пам’яті І.Богуна 27.01.12
29.01.12
3 Київ зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України з самбо серед чоловіків і жінок (спортивне, бойове) 02.03.12
04.03.12
3 Сімферополь зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України серед юніорів  1992-1993 рр.н. 26.03.12
29.03.12
4 Севастополь зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України – етап. Міжнародний турнір пам’яті студентів та викладачів загинувших у В.В.В. 13.05.12
15.05.12
3 Донецьк зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат області травень 1 Новоселиця зб. територій 80 4 16 1 101 О
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н. 27.05.12
30.05.12
4 Феодосія зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України зі спортивного самбо серед ветеранів  пам’яті М.Баки 05.06.12
07.06.12
3 Феодосія зб. області 4       4 O/K
Кубок області вересень 1 Новоселиця зб. територій 80 4 16 1 101 О
Фіна Кубок України серед чоловіків та жінок 25.09.12
27.09.12
3 Київ зб. області 4 1     5 O/K
Кубок України -3 етап. Відкритий всеукраїнський турнір пам”яті кошового отамана І.Сірка присвячений Дню Незалежності України 24.11.12
26.11.12
3 Нікополь зб. області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України зі спортивного самбо серед чоловік та жінок 1987-88 р.н. пам’яті останнього кошового отамана П.Калнишевського. 21.12.12
23.12.12
3 Київ зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України серед чоловіків1987-1988р.н. пам”яті  гетьмана війська запорізького Б.Хмельницького з боротьби самбо( бойове) 22.12.12
24.12.12
3 Київ зб. області 8 1     9 O/K
боротьба самбо   Всього заходів:12            
                     
гирьовий спорт            
Чемпіонат  України серед ветеранів (поштовх довгим циклом) 02.03.12
05.03.12
4 Гадяч зб. області 4       4 O/K
Чемпіонат  України серед чоловіків, юніорів (поштовх довгим циклом) 02.03.12
05.03.12
4 Гадяч зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед юнаків (двоборство) і дівчат (ривок) 1994-1996 р.н. 16.03.12
19.03.12
4 Нікополь зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед студентів 16.03.12
19.03.12
4 Нікополь зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат  області серед чоловіків, юніорів (поштовх довгим циклом) 10.03.12
11.03.12
2 Сторожинець зб. територій 100 10 14 1 125 О/К
Кубок України серед чоловіків (довгий цикл) та жінок (ривок)  (етап) 18.03.12
20.03.12
3 Житомир зб. області           O/K
Чемпіонат України серед ветеранів (чоловіки – двоборство, жiнки – ривок) 07.05.12
10.05.12
4 АР Крим зб. області           O/K
Чемпіонат області  серед юнiорiв і дівчат 1989 –  1992 р.н. (двоборство). 14.05.12
15.05.12
2 Сторожинець зб. територій 100 10 14 1 125 О/К
Чемпіонат України серед юнiорiв і дівчат 1989 –  1992 р.н. (двоборство). 13.09.12
17.09.12
5 Севастополь зб. області           O/K
Кубок області 17.11.12
18.12.12
2 Сторожинець зб. територій 100 10 14 1 125 О/К
Фінал Кубку України (фінал) 30.11.12
03.12.12
4 Харків зб. області           O/K
гирьовий спорт   Всього заходів: 11            
                     
голубиний  спорт            
Відкритий Чемпіонат України -1 й етап 01.06.12
14.06.12
14 Одеса Споpтивні клуби           O
Чемпіонат області липень 2 за призначенням спортивні клуби           О
Відкритий Чемпіонат України – 2-й етап 01.08.12
14.08.12
14 Черкаси Споpтивні клуби           O
голубиний  спорт Всього заходів:3              
                     
карате (версія SKIF)            
Відкритий Чемпіонат області травень 2 Чернівці за запрошенням 100 10 20 1 131 O/K
Чемпіонат України 18.05.12
21.05.12
4 Київ зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України серед молоді 13.09.12
18.09.12
6 Київ зб. області 8 2     10 O/K
Кубок України, фінал 12.10.12
15.10.12
4 Київ зб. області 10 2     12 O/K
карате (версія SKIF)   Всього заходів: 4            
                     
карате (версія WKF)            
Чемпіонат України 17.03.12
18.03.12
2 Сімферополь зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат області 06.04.12
07.04.12
2 Чернівці спортивні клуби 150 15 25 1 191 O/K
Чемпіонат України серед студентів 14.04.12
15.04.12
2 Дніпропетровськ зб. області 16 2     18 O/K
Міжнародний турнір “ЧЕРНІВЦІ ОПЕН” 28.04.12
29.04.12
2 Чернівці зб. області 40 4     44 O/K
Міжнародний турнір “КИЇВ ОПЕН” 19.05.12
20.05.12
2 Київ зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області 20.10.12
20.10.12
1 Чернівці спортивні клуби 150 15 25 1 191 O/K
Всеукраїнські змагання серед дітей, кадетів, юніорів 01.12.12
02.12.12
2 Львів зб. області 30 2     32 O/K
Обласний турнір 15.12.12
15.12.12
1 Чернівці спортивні клуби 100 5 20 1 126 O/K
карате (версія WKF)   Всього заходів: 8            
                     
карате (всестильове)            
Чемпіонат України серед молоді  (WSKF) 09.02.12
14.02.12
6 Київ зб. області 10 2     12 O/K
Міжнародний турнір, ЧЄ 05.05.12
10.05.12
6 Чернівці зб. області 24 2     26 O
Відкритий Чемпіонат області жовтень 2 Чернівці за запрошенням 100 10 20 1 131 О/К
Чемпіонат України  (WSKF) 28.10.12
31.10.12
4 Київ зб. області 12 2     14 O/K
Фінал Кубка України  (WSKF) 16.12.12
19.12.12
4 Сімферополь зб. області 10 2     12 O/K
карате (всестильове)   Всього заходів: 5            
                     
кікбоксинг WAKO            
Чемпіонат України  серед  юніорів та юнаків 01.03.12
30.03.12
30 За пpизначенням зб. області 12 1     13 O/K
Чемпіонат України з кікбоксінгу . 1-частина. Розділи:Фул-контакт,Лоу-кік, К-1, музичні форми 01.05.12
30.05.12
30 За пpизначенням зб. області 12 1     13 O/K
Чемпіонат області Лоу – кік,  К-1 06.05.2012 1 Чернівці зб. клубів 80 4 20 1 105 О/К
Кубок області 29.09.12 30.09.12 2 Чернівці зб. клубів 80 4 20 1 105 О/К
Кубок України 1 частина у розділах фул,лоу,К-1 01.11.12
30.11.12
30 За пpизначенням зб. області 10 1     11 O/K
кікбоксинг WAKO   Всього заходів: 5            
                     
мотоциклетний спорт            
Відкритий чемпіонат області з мотокросу 25.02.12
26.02.12
2 Чернівці спортивні клуби           О/К
Чемпіонат України з мотокросу серед юніорів 24.03.12
25.03.12
2 Чернівці спортивні клуби           О/К
Кубок України з мотокросу 07.04.12
08.04.12
2 Киселів спортивні клуби           О/К
Кубок України з мотокросу 20.04.12
21.04.12
2 Михальча спортивні клуби           О/К
Кубок України з мотокросу 19.05.12
20.05.12
2 Берегомет спортивні клуби           О/К
Кубок України з мотокросу серед аматорів 23.06.12
24.06.12
2 Берегомет спортивні клуби           О/К
Чемпіонат України з кантрі-кросу 14.07.12
15.07.12
2 Бояни спортивні клуби           О/К
Кубок України з  мотокросу серед аматорів 13.10.12
14.10.12
2 Бояни спортивні клуби           О/К
Чемпіонат України з ендуро 30.06.12
01.07.12
2 Вижниця спортивні клуби           О/К
Чемпіонат України з ендуро 15.09.12
16.09.12
2 Сторожинець спортивні клуби           О/К
мотоциклетний спорт   Всього заходів:10            
                     
панкратіон              
Кубок України – етап (агон) 20.01.12
22.01.12
3 За пpизначенням зб. області 250 12 37 25 324 O
Кубок України – етап 10.02.12
12.02.12
3 Сумська зб. області           O
Чемпіонат області  серед юнаків віком 2000 -2001, 1998-1999, 1996-1997 рр.н. 03.03.12
04.03.12
2 Чернівці спортивні клуби 180 10 26 1 217 О
Чемпіонат України  серед юнаків віком 2000 -2001, 1998-1999, 1996-1997 рр.н. 17.03.12
19.03.12
3 Чернівецька зб. області 60 4     64 O/K
Чемпіонат України серед юнаків віком 1994-1995 р.н. 14.04.12
16.04.12
3 Хмельницька зб. області 15 2     17 O/K
Всеукраїнські змагання 14.04.12
16.04.12
3 Хмельницька зб. області 12 2     14 O/K
Кубок області травень 2 Чернівці спортивні клуби 180 10 26 1 217 О
Фінал Кубку України 12.05.12
14.05.12
3 Донецька зб. області 28 2     30 O/K
Чемпіонат України 24.11.12
26.11.12
3 Кіровоград зб. області 20 2     22 O/K
панкратіон   Всього заходів: 9            
                     
пауерліфтинг            
Чемпіонат області (жінки, чоловіки) 21.01.12  22.01.12 2 Чернівці зб. територій 90 9 18 1 118 О
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) 22.02.12
27.02.12
8 Маріуполь зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України з жиму лежачи (жінки та чоловіки, юніорки та юніори, дівчата та юнаки) 12.03.12
15.03.12
4 Севастополь зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат 29.03.12
04.04.12
7 К.-Подільський зб. області 16 2     18 O/K
Кубок області (без екіпірування)(жінки, чоловіки) 14.04.12 15.04.12 2   зб. територій 90 9 18 1 118 О
Кубок України (без екепірування) (жінки, чоловіки) 13.05.12 16.05.12 4 Керч зб. області 10 2     12 О/К
Кубок області з жиму лежачи ( без використання екіпіювання) (чоловіки, жінки) 12.11.12 13.11.12 2   зб. територій 90 9 18 1 118 О
Кубок України з жиму лежачи (без використання екіпіровки) 07.12.12
09.12.12
3 Кременчук зб. області 10 2     12 O/K
Кубок області 20.10.12 21.10.12 2   зб. територій 90 9 18 1 118 О
Кубок України 20.11.12
24.11.12
5 Коломия зб. області 16 2     18 O/K
Чемпіонат України серед ВУЗів 20.11.12 24.11.12 5 Коломия зб. області 10 2     12  
Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ та ШВСМ 24.11.12
28.11.12
5 Коломия зб. області 14 2     16 O/K
пауерліфтинг   Всього заходів: 12            
                     
    пейнтбол              
Чемпіонат  України 11.06.12
14.06.12
4 Київ Україна 280 0 20 0 300 K
Кубок  України 01.10.12
04.10.12
4 Київ Україна 280 0 20 0 300 K
пейнтбол   Всього заходів: 2            
                     
пожежно-прикладний спорт            
Чемпіонат України у закритих приміщеннях з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків 01.02.12
31.03.12
60 Полтава зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України у закритих приміщеннях з пожежно-прикладного спорту серед юнаків 01.03.12
31.03.12
31 Чернівці зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту серед дорослих травень 2 Чернівці зб. територій 120 12 28 1 161 О/К
Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих 01.06.12
30.06.12
30 Суми зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат області серед юнаків червень 2 Чернівці зб. територій 120 12 28 1 161 О/К
Чемпіонат України серед юнаків 01.06.12
31.07.12
61 Львів зб. області 14 2     16 O/K
Кубок  України 01.08.12
31.08.12
31 Житомир зб. області 12 2     14 O/K
пожежно-прикладний спорт   Всього заходів: 7            
                     
                     
риболовний спорт            
Чемпіонат України з ловлі риби (зимова ловля) 20.02.12
23.02.12
4 Харківська спортклуби 14 2     16 O/K
Кубок України з лову риби на мормишку 01.03.12
04.03.12
4 Тернопіль За запрошенням 14 2     16 O/K
Чемпіонат області травень 2 за призначенням за запрошенням 50       50 О
Чемпіонат України з ловлі риби спінінгом 20.05.12
30.05.12
11 Херсонська спортклуби 14 2     16 O/K
Кубок України з  лову риби поплавковою вудкою 23.09.12
26.09.12
4 Донецька спортклуби 12 2     14 O/K
риболовний спорт   Всього заходів: 4            
                     
рукопашний бій            
Відкритий Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 02.03.12
03.03.12
2 Чернівці зб. клубів 90 10 20 1 121 О
Відкритий чемпіонат області серед чоловіків та жінок 23.03.12
25.03.12
3 Чернівці зб. клубів 90 10 20 1 121 О
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (легкий та дозований контакт) 07.03.12
25.03.12
19 Миколаївська зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України 05.05.12
20.05.12
16 Дніпропетровська зб. області 10 2     12 O/K
Відкритий Кубок області 06.10.12
07.10.12
2 Чернівці зб. клубів 100 10 20 1 131 О
Кубок України серед  чоловіків 01.12.12
20.12.12
20 Київ зб. області 14 2     14 O/K
рукопашний бій Всього заходів:6            
                     
скелелазіння              
Кубок України 1 етап (боулдерінг),  “Кубок Поділля” 27.01.12
29.01.12
3 Вінниця МДЮСШ Споpтивні клуби           O
Кубок України, 1-й етап (трудність, швидкість) присвячений пам’яті В. Захарова 10.02.12
12.02.12
3 Харків Споpтивні клуби           O
Кубок України (боулдерінг), 2-й етап 17.02.12
19.02.12
3 Кам`янець-Подільський Споpтивні клуби           O
Кубок України  3 етап (боулдерінг.) 02.03.12
04.03.12
3 Дніпропетровськ Споpтивні клуби           O
Кубок України  4 етап (боулдерінг.) 16.03.12
18.03.12
3 Львів Споpтивні клуби           O
Чемпіонат України (швидкість на еталонній стіні)) 23.03.12
25.03.12
3 Одеса Області           O/K
Чемпіонат України серед юнаків, дівчат. юніорів, юніорок 17.05.12
20.05.12
4 Харків Області,ФСТ           O/K
Чемпіонат області травень 3 за призначенням Споpтивні клуби            
Чемпіонат України серед юніорів,юніорок, юнаків та дівчаті 17.05.12
20.05.12
4 Одеська Області,ФСТ           O/K
Кубок України, 2-й етап (трудність, швидкість) 06.10.12
07.10.12
2 Харків Споpтивні клуби           O
Фінал Кубка України (боулдерінг) 12.10.12
14.10.12
3 Кривий Ріг Споpтивні клуби           O/K
Фінал Кубка України (трудність, швидкість) 19.10.12
21.10.12
3 Севастополь Споpтивні клуби           O/K
скелелазіння   Всього заходів:12            
                     
спорт з собаками            
Кубок України з фрістайлу “Великий Ринг” 24.02.12
25.02.12
2 Білгород-Дністровський Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з фрістайлу “Великий Ринг” 23.03.12
24.03.12
2 Маріуполь Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з Аджиліті (етап) 30.03.12
01.04.12
3 Білгород-Дністровський Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з фрістайлу “Великий Ринг” 06.04.12
07.04.12
2 Харків Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з Аджиліті 13.04.12
14.04.12
2 Павлоград Споpтивні клуби           O/K
Фінал Кубка України з фрістайлу “Великий Ринг” 01.05.12
02.05.12
2 Одеса Споpтивні клуби           O/K
Чемпіонат області травень 2 Чернівці за запрошенням            
Чемпіонат України з кані-кросу 09.06.12
10.06.12
2 Донецьк Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з Аджиліті 22.06.12
23.06.12
2 Донецьк Споpтивні клуби           O/K
Кубок України з Аджиліті 20.07.12
21.07.12
2 Харків Споpтивні клуби           O/K
Чемпіонат України з  фрістайлу  “Великий Ринг” 15.09.12
16.09.12
2 Маріуполь Споpтивні клуби           O/K
Кубок області вересень 2 Чернівці за запрошенням            
Фінал Кубка України з Аджиліті 07.10.12
08.10.12
2 Маріуполь Споpтивні клуби           O/K
спорт з собаками   Всього змагань: 13            
                 
спортивне орієнтування            
СОЛ: Зимовий чемпіонат області.  Чемпіонат області серед юніорів та юнаків. 28.01.12 29.01.12 2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОЛ: Зимовий чемпіонат області. Естафети 12.02.12 12.02.12 1 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОЛ: Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Кубок України (3-4 етапи, фінал). 20.02.12
27.02.12
8 Сумська зб. області 14 1     15 O/K
СОЛ: Чемпіонат України серед ветеранів. 20.02.12
27.02.12
8 Сумська зб. області 6 1     7 O/K
СОБ Чемпіонат області (надкоротка, марафон) 24.03.12
25.03.12
2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОБ Чемпіонат області серед юніорів та юнаків (Підсніжник 2012) 31.03.12
01.04.12
2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОБ: Чемпіонат України (надкоротка, нічне, марафон), Кубок України (1-3 етапи). 05.04.12
09.04.12
5 Харківська зб. області 10 1     11 O/K
СОР. Чемпіонат області (6 годин) квітень 1 за призначенням зб. територій 90 10 18 1 119 О/К
СОБ. Командний чемпіонат області. 28.04.12 29.04.12 2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОБ: Чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Чемпіонат України з естафет на середній дистанції. Кубок України (4-6 етапи). 19.04.12
23.04.12
5 АР Крим зб. області 12 2     14 O/K
СОБ: ІV спортивні ігри школярів України 2012 19.04.12
23.04.12
5 АР Крим зб. області 10 2     12 O/K
СОБ: Чемпіонат України серед ветеранів. 04.05.12
10.05.12
7 Київ зб. області 6 1     7 O/K
СОБ: Командний чемпіонат України. Чемпіонат України з естафет на довгих дистанціях. Кубок України (7-9 етапи). 04.05.12
10.05.12
7 Київ зб. області 10 1     11 O/K
СОР: Чемпіонат України (12 годин). Кубок України (2 етап). 01.06.12
04.06.12
4 Черкаська зб. області 8 1     9 K
СОР: Чемпіонат України серед ветеранів. 01.06.12
04.06.12
4 Черкаська зб. області 6 1     7 K
СОР: Чемпіонат України (24 години). Кубок України (3 етап). 06.07.12
09.07.12
4 Чернівецька зб. області 20 2     22 K
СОБ: Чемпіонат України. Кубок України (етапи) 22.08.12
27.08.12
6 Черкаська зб. області 10 1     11 O/K
СОБ. Чемпіонат області (багатоборства) 07.09.12
08.09.12
2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
СОБ: Чемпіонат України (спринт, естафети). Кубок України (10 етап). 13.09.12
17.09.12
5 Світловодськ зб. області 12 2     14 O/K
СОБ: Чемпіонат України (багатоборство). Кубок України (11-13 етапи, фінал). 20.09.12
24.09.12
5 Чернівецька зб. області 24 2     26 O/K
СОБ: Кубок України серед ветеранів (фінал). 20.09.12
24.09.12
5 Чернівецька зб. області 14 2     16 O/K
СОР: Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (12/6 годин). Кубок України (4 етап, фінал). 21.09.12
24.09.12
4 Київська зб. області 14 2     16 K
СОБ: Відкриті Всеукраїнські змагання “Кубок Оніщука”. 18.10.12
22.10.12
5 Київ зб. області 10 1     11 O/K
СОБ Чемпіонат області естафети жовтень 2 за призначенням зб. територій 120 10 18 1 149 О/К
спортивне орієнтування   Всього заходів:24            
                     
спортивний туризм            
Всеукраїнські змагання з гірських туристських походів І-ІІІ к.с. (суддівство звітів) 01.02.12
10.02.12
10 Запорізька спортклуби            
Кубок України зі спортивного туризму (лижний) 02.02.12
06.02.12
5 Чернівецька зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області серед юніорів зі спортивного туризму (лижний) лютий 2 за призначенням спортклуби 90 10 20 1 121 О
Чемпіонат України серед юніорів зі спортивного туризму (лижний) 16.02.12
20.02.12
5 Сумська зб. області 12 2     14 O/K
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (гірського) на сніжно-скельних дистанціях 23.02.12
27.02.12
5 Львівська зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України зі спортивного туризму (лижний) 01.03.12
05.03.12
5 Івано-Франківська зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед учнівської та студентської молоді зі  спортивного туризму зі спортивних туристських походів (суддівство звітів) 09.03.12
15.03.12
7 Київ спортклуби            
Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (суддівство звітів за 2011 рік) 12.03.12
22.03.12
11 Київ спортклуби            
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (водний), “Карпатські ралі” 30.03.12
02.04.12
4 Івано-Франківська зб. області 18 2     20 O/K
Кубок області зі спортивного туризму (пішохідний) квітень 2 за призначенням спортклуби 90 6 16 1 113 О
Кубок України зі спортивного туризму (пішохідний) 19.04.12
23.04.12
5 Вінницька зб. області 12 2     14 K
Всеукраїнські змагання “Стежками героїв” зі спортивного туризму (пішохідний) 27.04.12
04.06.12
39 Івано-Франківська зб. області 12 2     14 K
Чемпіонат України зі спортивного туризму (водний) 27.04.12
02.05.12
6 Івано-Франківська зб. області 16 2     18 K
Чемпіонат  України зі спортивного туризму (гірського) 27.04.12
02.05.12
6 Житомирська зб. області 10 2     12 O/K
Кубок України зі спортивного туризму (велосипедний) 24.05.12
28.05.12
5 Сумська зб. області 14 2     16 O/K
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (водний), “Срібна регета Побужжя” 08.06.12
11.06.12
4 Миколаївська зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат України серед юніорів зі спортивного туризму  (пішохідний) 13.07.12
18.07.12
6 Кіровоградська зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області зі спортивного туризму (велосипедний) липень 2 за призначенням спортклуби 60 6 16 1 83 О
Чемпіонат України зі спортивного туризму (велосипедний) 01.08.12
06.08.12
6 Полтавська зб. області 12 2     14 O/K
Кубок України зі спортивного туризму (водний), “Південний Буг” 07.09.12
10.09.12
4 Вінницька зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області зі спортивного туризму (водний) вересень 2 за призначенням спортклуби 60 6 16 1 83 О
Чемпіонат України серед юніорів зі спортивного туризму  (водний) 18.09.12
24.09.12
7 Чернівецька зб. області 22 2     24 O/K
Чемпіонат України зі спортивного туризму  (пішохідний) 19.09.12
24.09.12
6 Київська зб. області 10 2     12 O/K
Кубок України серед працівників освіти і науки зі спортивного туризму  (пішохідний, велосипедний, водний) 26.09.12
01.10.12
6 АР Крим зб. області 14 2     16 O/K
Всеукраїнські юнацькі змагання зі спортивного туризму “Осінній рейд” 28.09.12
01.10.12
4 Львівська зб. області 14 2     16 O/K
Чемпіонат України зі спортивних туристських походів  (пішохідний, очний) 01.10.12
10.10.12
10 Івано-Франківська зб. області 12 2     14 O/K
Чемпіонат області зі спортивного туризму (гірський) жовтень 2 за призначенням спортклуби 60 6 16 1 83 О
Кубок України зі спортивного туризму (гірський), “Кубок Хортиці-2011” 11.10.12
15.10.12
5 Запорізька зб. області 10 2     12 O/K
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (гірський) у приміщенні 16.11.12
19.11.12
4 Полтавська зб. області 8 2     10 O/K
спортивний туризм   Всього заходів: 29            
                     
спортивні танці            
Чемпіонат України формейшн (латина) 25.02.12
26.02.12
2 Київ зб. області 8 1     9 O/K
Відкриті міжнародні змагання “Bukovyna Cup” 03.03.12
04.03.12
2 Чернівці зб. області 20 2     22 O/K
Кубок Європи EDSF 03.03.12
04.03.12
2 Чернівці зб. області 20 2     22 O/K
Відкриті всеукраїнські змагання “Каштани Києва” 10.03.12
11.03.12
2 Київ зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України серед класів  Е, D, C, B, A, M 17.03.12
18.03.12
2 Донецька зб. області 10 2     12 O/K
Чемпіонат України серед ювеналів 1, 2, юніорів 1, 2, молоді 1, 2, дорослих та професіоналів (стандарт,латина), професіоналів (секвей) 24.03.12
25.03.12
2 Київ зб. області 14 2     16 O/K
Відкритий Чемпіонат області квітень 2 Чернівці зп запрошенням 120 12 25 1 158 О/К
Чемпіонат України  (10 танців) 27.04.12
29.04.12
3 Харків зб. області 6 2     8 O/K
Кубок України зі спортивного танцю 19.05.12
20.05.12
2 Тернопіль зб. області 6 2     8 O/K
Чемпіонат України формейшн (стандарт) 15.09.12
16.09.12
2 Одеса зб. області 6 2     8 O/K
Відкриті всеукраїнські змагання “Золота осінь” 06.10.12
07.10.12
2 Київ спортивні клуби           O/K
Кубок Європи EDSF, Міжнародні змагання WDC AL “Bukovyna cup” 13.10.12
14.10.12
2 Чернівці зб. області 70 10 50 0 130 O/K
Відкритий чемпіонат Західної України 20.10.12
21.10.12
2 Львів спортивні клуби           O/K
Кубок України (10 танців) 27.10.12
28.10.12
2 Харків зб. області 6 2     8 O/K
Відкритий Кубок області жовтень 2 Чернівці за запрошенням 120 12 25 1 158 О/К
Чемпіонат України серед дорослих (секвей, латина) 03.11.12
04.11.12
2 Южне зб. області 6 2     8 O/K
Відкриті міжнародні змагання “Kyiv Open” 24.11.12
25.11.12
2 Київ спортивні клуби           O/K
спортивні танці   Всього заходів: 17            
                     
стрільба з блочного лука            
Всеукраїнські змагання на Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана 21.01.12
24.01.12
4 Харків зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків 1994 р.н. та молодші 12.02.12
14.02.12
3 Київ зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед ШВСМ, УОР та ФСТ 13.04.12
18.04.12
6 Нова Каховка зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед дорослих 12.05.12
17.05.12
6 Нова Каховка зб. області 6 1     7 O/K
Міжнародні змагання на Кубок “Харківського міського голови” 26.05.12
29.05.12
4 Харків зб. області 6 1     7 O/K
Всеукраїнські змагання на Кубок Кокота 22.06.12
26.06.12
5 Львів зб. області 6 1     7 O/K
Міжнародні змагання на Кубок Буковини 02.09.12
05.09.12
4 Чернівці зб. області 12 2     14 O/K
Міжнародні змагання “Золота осінь” 11.09.12
17.09.12
7 Львів зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України 02.10.12
06.10.12
5 Нова Каховка зб. області 6 1     7 O/K
Всеукраїнські змагання на Кубок Грищенка 26.11.12
29.11.12
4 Київ зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України в приміщенні 02.12.12
06.12.12
5 Одеса зб. області 6 1     7 O/K
стрільба з блочного лука   Всього заходів: 11            
                     
стрітбол              
Чемпіонат області серед чоловічих команд 05.05.12
07.05.12
2 Чернівці за запрошенням 40 10 12 1 63 К
Чемпіонат України серед чоловічих команд – 1 етап 01.05.12
31.07.12
92 На місцях зб. області 8 2     10 K
Кубок України серед чоловічих команд 01.05.12
30.09.12
153 За пpизначенням зб. області 8 2     10 K
Чемпіонат України серед чоловічих команд – 2 етап (фінал) 01.07.12
31.08.12
62 Київ зб. області 8 2     10 K
Чемпіонат області серед юнацьких команд 05.10.12
06.15.12
2 Чернівці за запрошенням 40 10 12 1 63 К
Всеукраїнський турнір серед юнаків 1997-1998 років народження “Баскетбольний рух за здоров`я нації” 01.11.12
30.12.12
60 Київ зб. області 8 2     10 K
Всеукраїнський турнір серед дівчат 1997-1998 років народження “Баскетбольний рух за здоров`я нації” 01.11.12
30.12.12
60 Київ зб. області 8 2     10 K
стрітбол   Всього заходів:7            
                     
    таеквондо (ІТФ)            
Чемпіонат України серед дорослих 01.04.12
30.04.12
30 АР Крим зб. області 4 1     5 O/K
Чемпіонат України серед  юніорів 01.04.12
30.04.12
30 АР Крим зб. області 4 1     5 O/K
Кубок України – фінал 01.11.12
30.11.12
30 Дніпропетровська зб. області 4 1     5 O/K
таеквондо (ІТФ)   Всього заходів: 3            
                     
танцювальний спорт            
Чемпіонат України юніори 2 (латина) та Кубок України серед дорослих (стандарт, латина) та молоді (латина) 25.02.12
28.02.12
4 Донецьк зб. області 8 1     9 O
Чемпіонат України  серед ювеналів 2  (стандарт) та Кубок України серед юніорів 2 (10 танців) 11.03.12
14.03.12
4 Київ зб. області 8 1     9 O
Чемпіонат України серед юніорів ІІ, молоді (10 танців) 19.03.12
21.03.12
3 Харків Укpаїна 6 1     7 O
Чемпіонат України серед юніорів 1 (латина) та Кубок України серед професіоналів (стандарт, латина) та дорослих (10 танців) 25.03.12
28.03.12
4 Київська зб. області 8 1     9 O
Всеукраїнські змагання серед ювеналів І (латина) 08.04.12
11.04.12
4 Львів Споpтивні клуби 10 1     11 O
Чемпіонат України серед юніорів 1 (10 танців) та Кубок України серед молоді  (стандарт) 15.04.12
18.04.12
4 Ужгород зб. області 8 1     9 O
Всеукраїнські змагання серед ювеналів 2 (латина) 05.05.12
07.05.12
3 Южний Споpтивні клуби 6 1     7 O/K
Чемпіонат України серед ювеналів 2 (латина) та Кубок України серед молоді (10 танців) 11.05.12
13.05.12
3 Дніпропетровськ зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України серед ювеналів 1 (8 танців) та Кубок України серед юніорів 1 (латина) 18.05.12
20.05.12
3 Одеса зб. області 8 1     9 O/K
Чемпіонат України  серед юніорів І,ІІ (стандарт), молоді (латина), дорослих (стандарт, латина). професіоналів (стандарт, латина) 15.06.12
18.06.12
4 Судак зб. області 10 1     11 O/K
Чемпіонат України серед дорослих (10 танців) та Кубок України юніори І (стандарт) 21.09.12
23.09.12
3 Дніпропетровськ зб. області 8 1     9 O
Чемпіонат України серед формейшн  (стандарт, латина) 28.09.12
30.09.12
3 Чернівці Області 20 2     22 O
Чемпіонат України серед молоді (стандарт),  та Кубок України  серед юніори 2 (латина) 05.10.12
07.10.12
3 Львів зб. області 8 1     9 O
Кубок України серед ювеналів 1  (стандарт) 19.10.12
21.10.12
3 Чернівці зб. області 20 2     22 O
Кубок України серед ювеналів ІІ (8 танців) 04.11.12
07.11.12
4 Суми зб. області 6 1     7 O
Чемпіонат України серед ювеналів 2  (8 танців) 09.11.12
11.11.12
3 Тернопіль зб. області 6 1     7 O
Чемпіонат України  серед ювеналів 1 (латина) та Кубок України серед ювеналів 1 (8 танців), ювенали 2 (стандарт) 23.11.12
25.11.12
3 Донецьк зб. області 10 1     11 O
танцювальний спорт   Всього заходів: 17            
                     
    ушу              
Чемпіонат України тауло (комплекси) 10.01.12
30.01.12
21 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Чемпіонат України з саньшоу (контактні поєдинки) 01.02.12
29.02.12
29 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Кубок України – фінал  (таолу комплекси) 01.05.12
25.05.12
25 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Відкритий Чемпіонат області квітень 2 Чернівці за запрошенням 60 6 20 1 87 О
Чемпіонат України тауло (комплекси традиційні) 06.05.12
08.05.12
3 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
Відкритий Кубок області 24.11.12
25.11.12
2 Чернівці за запрошенням 60 6 20 1 87 О
Кубок України – фінал  (саньшоу, контактні поєдинки) 01.12.12
25.12.12
25 За пpизначенням зб. області 6 1     7 O/K
ушу   Всього заходів: 7            
                     
футзал              
Чемпіонат України 2011-2012 років серед чоловічих команд (перша ліга) 02.01.12
30.06.12
181 За пpизначенням ФК Меркурій 16 2   4 22 K
Кубок України 2012 року серед чоловічих команд 13.01.12
30.06.12
170 За пpизначенням ФК Меркурій 16 2   4 22 K
Міжнародний турнір на честь Першого космонавта України, героя України Л. Каденюка листопад 3 Хотин за запрошенням 168 24     192 К
                     
футзал   Всього заходів: 3            
                     
шахи              
Чемпіонат України  серед юніорів та дівчат  до 20 років –  фінал 01.02.12
10.02.12
10 Луганськ зб. області 2 1     3 O
Чемпіонат області лютий 10 Чернівці зб. територій 50 8 10 1 69 О
Чемпіонат України серед юніорів і дівчат  до 18 років – фінал 01.03.12
12.03.12
12 Чернівці зб. області 8 2     10 O
Міжнародний фестиваль “Київська весна” 20.03.12
30.03.12
10 Київ зб. області 10 2     12 О/К
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 10 років 20.04.12
30.04.12
11 Біла Церква зб. області 4 1     5 O
Обласний турнір присвячений Дню Перемоги 01.05.12
09.05.12
10 Чернівці за запрошенням 50   10 1 61 О
Чемпіонат України серед чоловіків – відбіркові змагання 01.05.12
12.05.12
12 Алушта зб. області 2       2 O
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 16 років червень 10 Чернівці   40 8 8 1 57 О
Чемпіонат України серед чоловіків – півфінал 01.06.12
12.06.12
12 Алушта зб. області 2       2 O
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 8  років 01.06.12
07.06.12
7 Б Церква зб. області 4 1     5 O
Всеукраїнські змагання “Біла тура” – фінал 15.06.12
22.06.12
8 Бучач зб. області 12 2     14 O/K
Міжнародний турнір липень 10 Чернівці за запрошенням 40 8 10 1 59 О
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 12 років вересень 10 Чернівці зб. територій 50 10 10 1 71 О
Чемпіонат України серед чоловіків – фінал 01.10.12
12.10.12
12 Львів зб. області 2       2 O
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років – півфінал 01.10.12
10.10.12
10 Євпаторія зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 14 років – півфінал 16.10.12
25.10.12
10 Херсон зб. області 4 1     5 O
Чемпіонат України  серед юнаків та дівчат до 16 років  – півфінал 01.11.12
10.11.12
10 Запорізька зб. області 4 1     5 O
Відкритий чемпіонат України серед ДЮСШ 01.11.12
14.11.12
14 Чернівці зб. області 10 2     12 O/K
шахи   Всього заходів: 18            
                     
автомобільний спорт            
Клубні змагання з автокросу 25.02.12 26.02.12 2 Чернівці спортивні клуби           O/K
Відкритий чемпіонат області з автокросу травень 2 Чернівці за запрошенням           O/K
Чемпіонат України з гірських перегонів ІІ етап 11.05.12
12.05.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Кубок України з автокросу – І етап 21.05.12
25.05.12
5 Чернівці спортклуби           O/K
Міжнародні змагання серед інвалідів (ручне управління) 26.05.12
27.05.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Відкритий чемпіонат області з автокросу червень 2 Чернівці за запрошенням           O/K
Чемпіонат України з автокросу 23.06.12
24.06.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Кубок України з автокросу 07.07.12
08.07.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Чемпіонат України з ралі ІІ етап 07.07.12
08.07.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Відкритий чемпіонат області з автокросу липень 2 Чернівці за запрошенням           O/K
Всеукраїнський автопробіг Молодь єднає Україну 23.08.12
24.08.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Відкритий чемпіонат області з автокросу серпень 2 Чернівці за запрошенням           O/K
Чемпіонат України з автокросу 13.10.12
14.10.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
Чемпіонат України з гірських перегонів УІ етап 29.09.12
30.09.12
2 Чернівці спортклуби           O/K
автомобільний спорт   Всього заходів: 14            
                     
масові фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи
Всеукраїнські  літні та зимові сільські спортивні ігри 01.01.12
30.11.12
335 За пpизначенням             O/K
ХІV Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців АР Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій вересень 8 Алушта зб. області 22 1     23 O/K
Обласна спартакіада серед державних службовців червень 2 за призначенням зб. територій 322 14 45 3 384 О/К
Cпортивні ігри серед ветеранів спорту 01.01.12
30.11.12
335 За пpизначенням Області           O/K
Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 01.01.12
31.12.12
366 На місцях Hавчальні заклади           O/K
ІІІ Всеукраїнська олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з видів спорту 01.02.12
30.04.12
90 АР Крим Hавчальні заклади           O/K
Всеукраїнські змагання серед сільських школярів “Хто ти, майбутній олімпієць?” 01.03.12
30.09.12
214 На місцях Hавчальні заклади           O/K
Всеукраїнські спортивні змагання “Діти – олімпійська надія України” 01.04.12
30.04.12
30 Одеська Hавчальні заклади           O/K
Обласна  спартакіада допризовної молоді квітень 2 Чернівці зб. територій 84 28 36 1 149 О/К
Обласні дитячі ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій” квітень 2 Чернівці Hавчальні заклади 280 28 22 2 332 К
Обласні  змагання “Ігри чемпіонів 2012” березень квітень   за призначенням Hавчальні заклади            
Всеукраїнські змагання “Ігри чемпіонів 2012” 01.05.12
31.05.12
31 АР Крим Hавчальні заклади           O/K
Спортивно-масові заходи серед дітей та молоді, присвячених проведенню фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу “Давай разом” 01.05.12
31.05.12
31 На місцях Укpаїна           K
Заочна Спартакіада засуджених, які відбувають покарання у спеціальних виховних установах Державної пенітенціарної служби України 01.06.12
30.09.12
122 За пpизначенням Колективи фізичної культуpи           O/K
Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України “Козацький гарт” 01.08.12
30.08.12
30 АР Крим Hавчальні заклади           O/K
Обласні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Олімпійське лелеченя” вересень 1 Чернівці Hавчальні заклади 280 28 22 1 331 К
Всеукраїнські  дитячі ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій” 15.09.12
30.09.12
16 АР Крим Hавчальні заклади           O/K
Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді України 20.09.12
20.10.12
31 За пpизначенням Області           O/K
масові фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи Всього заходів: 18            
                     
  СПОРТ ІНВАЛІДІВ              
                     
  Згідно календарного плану облцентру “Інваспорт”          
                     
  Фізкультурно-спортивні заходи ФСТ і відомств            
                     
Згідно календарних планів обласних фізкультурно-спортивних організацій” Україна”, “Спартак”, “Динамо”, “Колос”, обласного управління  по
  фізичному вихованню та спорту МОН України            

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.