Кірєєв ночує в машині, яку намагалися викрасти на очах у правоохоронців

164

У депутата Чернівецької обласної ради і бізнесмена Ігоря Кірєєва, який нещодавно став граючим директором хокейного клубу «Чернівецькі пінгвіни», днями ледь не викрали машину серед білого дня і в присутності правоохоронців. Тепер він ночує у власному авто, виїзд якого заблокований машиною ДАІ.

Перший тривожний сигнал для депутата-хокеїста пролунав 31 жовтня 2011 р., коли в його машині, припаркованій біля будинку по вул. Комарова, пробили два колеса. Другого дня, 1.11.2011 поблизу найближчої вулканізації по вул. Південно-Кільцевій Ігоря Кірєєва вже чекали правоохоронці. Представники державтоінспеції зупинили його, попросили показати документи, відібрали техпаспорт, після чого «заблокували» виїзд його авто машиною ДАІ. Мотивували це тим, що, мовляв, надійшла команда затримати цю машину, оскільки підозрюють, що вона ввезена в Україну контрабандою. Те, що востаннє вона пройшла експертизу не так давно – у серпні цього року – до уваги не взяли. Правоохоронці запросили якраз тих експертів, які цю процедуру здійснили декілька місяців тому. Вони ще раз підтвердили, що машина «чиста». Попри це, авто Кірєєва з «полону» не відпустили. Більше того, у середу, 2.11.11, машину ледь не викрали на очах у правоохоронців. Волею долі, Ігор Кірєєв заїхав на заправку ANP по вул. Південно-Кільцевій, де залишилася «полонена» власність, якраз тоді, коли його авто почали завантажувати евакуатором. Коли Ігор Анатолійович почав цікавитися, хто ці люди і на яких правах вони намагаються забрати авто, «евакуатори» оперативно і без слів «зникли». А перебуваючі поруч міліціонери, на очах котрих відбувалося це дійство, стверджували, що стояли там випадково. Так само «випадково» позаду автомобіля Ігоря Кірєєва «паркуюються» позмінно машини ДАІ, блокуючи виїзд. Депутат тоді викликав наряд міліції. Ті приїхали, записали покази свідків і поїхали. До своїх колег, за словами очевидців, навіть не підходили.

Тепер депутат, бізнесмен і хокеїст-аматор ночує у власному авто, аби його знову не «евакуювали».

Ігор Кірєєв вже звернувся із відповідною заявою до прокуратури. Це єдине, що він погодився додати до розповіді знайомих про цю «пригоду».

Останні навіть приблизно не здогадуються, з чим може бути пов’язаний цей «наїзд». З хокеєм? Складно навіть нафантазувати таку причину… З політикою? Навряд чи, адже Кірєєв вже вийшов з «опального» нині БЮТ. З бізнесовою діяльністю? Тут, напевно, ймовірність зростає. Але стверджувати щось складно…

Ті ж знайомі Ігоря Кірєєва, які розповіли цю «беспрєдєльну» історію, припустили, що, оскільки експертиза підтвердила «чистоту» машини, за час відсутності власника туди могли підкинути якісь наркотики чи ще щось, аби мати можливість продовжити «наїзд». І радять Кірєєву всі подальші дії навколо «полоненої» машини фіксувати на відео.

P.S. У п’ятницю, 4.11.11, машину Кірєєва випустили з «полону». Експертиза засвідчила, що з авто все гаразд (фотокопію висновків дивіться нижче)…

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ НА ТОМУ, ЩО ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ПИСАЛАСЯ ЛИШЕ З ОДНІЄЮ МЕТОЮ: ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НЕ ДУЖЕ ЗРОЗУМІЛУ СИТУАЦІЮ. РОЗСЛІДУВАННЯ НА ЦЮ ТЕМУ ВЕСТИ НАМІРУ НЕ МАВ І НЕ МАЮ! ЯКЩО ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ЯКІСЬ ДОДАТКОВІ ДАНІ ЦІЄЇ СПРАВИ, ШУКАЙТЕ ЇХ САМОСТІЙНО АБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ВІДПОВІДНИХ ФАХІВЦІВ.

ЯКЩО ЗУСТРІНЕТЕ ДЕСЬ ОФІЦІЙНІ КОМЕНТАРІ ПРАВООХОРОНЦІВ З ЦЬОГО ПРИВОДУ, ДАЙТЕ ЗНАТИ – ДОДАМ ДО ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ.

УДАЧІ І ВСІХ БЛАГ!

ОФІЦІЙНА РЕАКЦІЯ ПРАВООХОРОНЦІВ

6.12.11 Буковинському спортивному порталу SportBuk.com передали листа від Управління МВС України в Чернівецькій області (від 30.11.11 № Ст/544), в якому міститься офіційна реакція на описані вище події: “… З метою реагування на цей матеріал, управління МВС України в Чернівецькій області проведено службову перевірку, в результаті якої встановлено факт невиконання Кірєєвим І. А. законних вимог працівників міліції та відстутність в діях працівників міліції порушень законності. Також, під час цієї перевірки Кірєєв І. А., який розібрався у ситуації, яка склалась, заявив, що претензій до працівників міліції не має…”

P. S. Якщо викладена вище моя інформація безпідставно призвела до формування негативного іміджу міліції Буковини, приношу офіційні вибачення.

З повагою, Георгій Мазурашу

***

***

Ці фото зроблені фотокамерою мобільного телефону о 00:25 вніч з 3 на 4 листопада 2011 р. З двох ракурсів видно, як авто Кірєєва (СЕ 1171 АК) заблоковано машиною ДАІ. З останньої ніхто не виходив, хоча видно було, що там є правоохоронці…

164 Комментарии
 1. Журналіст говорит

  Георгію, ви дуже підозріло послідовні в своїх відповідях. Перечитайте, якщо ваша ласка, свої ж відповіді – чи не здається вам, що вони всі ОДНАКОВІ? Може крім “модерації” відгуків працює ще й автомат по штампуванню відповідей? Чого ви так захищаєте подію і персону? Ви виклали, у вашому розумінні, несправдливість, цього, на мою думку, досить. З ймовірністю 100 відсотків можу сказати, що зміст всіх ваших наступних коментарів мені, думаю і іншим читачам, відомий

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Так Ви хотіли, щоби я фантазував, а не відповідав?:) Відповіді однакові, тому що це одна й та ж інформація, яку, я так розумію, відвідувачі просто не бачать і продовжують фантазувати:) Я ж відповідаю про конкретні факти (в частині того, що я особисто бачив і знаю на 100%), вони ж, ці факти, не міняються, то чому відповідь має мінятися?:) А припущення чи дані щодо можливого зв’язку затримки авто з аварією в сусідній області, як і оцінку депутатської діяльності п. Кірєєва, а, тим більше, втручання в його сімейне життя (про дружину дехто пише теж), я не коментую!!! Цим всім займайтесь без мене! Перечитайте попередню мою відповідь – я відповідаю рівно на 100% за кожне слово! Не намагайтеся зробити з мене адвоката або прес-секретаря п. Кірєєва. Для першого у мене немає відповідної освіти:), а для другого – навіть часу немає, не говорячи про те, що таких пропозицій не надходило:)

 2. Vox populi говорит

  Дешева провокація і посібництво злочинцям))). Нехай компетентні органи займаються всією цією зграєюпінгвіно-журналістів))))

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Дуже смішно:) Не хочете спробувати розсмішити Зеленського і виграти великі гроші?:) Але є і позитив – нарешті, Ви зрозуміли, що цим мають займатися компетентні органи, а то ж весь час хотіли, щоби я все розслідував і “доповідав” у коментарях:)

 3. Slavik говорит

  Георгий, вы хотели официальных данных и расследований? Будет. Исходя из данных, опубликованных в вашей статье и комментариев к ней, в большинстве ваших, группа не безразличных к беспределу и безнаказанности черновчан обратилась с информационными запросами во все вышеупомянутые вами силовые структуры. К запросам были в полном объеме приложены фотокопии и все комментарии (написанные и удаленные вами), с сохранением авторства. Не сомневаюсь, что закон “Про доступ к публичной информации” работают и ответы развеят все подозрительные и заказные обвинения в адрес играющего пингвино-депутата.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Славік, якщо будуть офіційні дані від правоохоронців, дайте знати, якщо не складно. Бо я за розвтком подальших подій не стежу, без цього роботи вистачає. І ще одне: не пишіть, чого не знаєте – коментарі я не видаляв! Видаляються некоректні коментарі і такі, що містять нецензурні слова. Напевно, деякі коментарі й заслуговували видалення, але, прибравши зовсім некоректні слова, я їх залишав.

 4. Slavik говорит

  Георгий, на сайте находилось больше 30 комментариев, а сейчас 6:-).

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Не лякайте так:) Все ОК, натисніть на «Older Comments» і побачите всі коментарі;) Я міг прибрати хіба все разом – на прохання тих же правоохоронців. Але таких прохань не було:)

 5. Оксана говорит

  Георгий, расскажите, пожалуйста, если Вы в курсе, почему в команде Черновицкие пингвины произошли перемены, а именно, почему И.Киреев стал президентом клуба. Насколько я понимаю, ранее Павел занимал эту должность, какая теперь его роль в клубе? Каким образом выбирали президента и что входит в обязанности? Просто, информация о назначении есть во всех местных СМИ, а о деталях и преследуемых целях- ни слова.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Оксано, спробую зорієнтувати Вас. “Чернівецькі пінгвіни”, наскільки мені відомо, не є офіційно зареєстрованим клубом. Отже і офіційних виборів когось на якісь посади, думаю, просто немає. Павло Польовий, думаю, не стільки президент, скільки засновник цієї команди, її ідейний лідер. Раніше саме Павло, напевно, докладав більше організаційних зусиль, аби команда могла виступати. Але ця, можна сказати, “боротьба за виживання”, мабуть, втомила Павла, який дав зрозуміти, що він наразі не може тягнути цей “віз” самий. Ігор Кірєєв минулого сезону вже допомагав команди під час виїзних матчів. І, наскільки я розумію, або він сам виявив готовність збільшити свою роль в команді, або партнери його до цього “підштовхнули”, але саме Кірєєв тепер виконує деякі функції, які раніше брав на себе Польовий. Павло залишився в друзях команди. І, як і раніше, переживає за її долю. Вболівальники, які дивився розширений огляд останньої домашньої гри на телеканалі “Чернівці” сьогодні, думаю, відчували, як Павло вболівав за свою команду. Сам Кірєєв, коли я запитав його, як представити на нещодавній прес-конференції, назвав себе директором команди. Я так розумію, йдеться про виконавчого директора. А ще – граючий директор:)

 6. Алексей говорит

  Обычно, сильные и уважающие себя команды на должность директора выбирают достойных людей. Выбрав на эту должность афериста и мошенника, команда упадет в глазах своих болельщиков… А вы, Георгий, теперь заместитель афериста и мошенника? 🙂 Заслуженная должность… 🙂 🙂 🙂

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Олексію, невже так буває – коли людина вміє писати, але при цьому не вміє читати?:) Ви “маніакально” хочете зробити з мене “адвоката”, “прес-аташе”, а тепер і “заступника” п. Кірєєва:) Ви не в курсі, що не маєте повноваження робити такі “призначення” без згоди фігурантів?:) Я в команді “Чернівецькі пінгвіни” ніколи не мав ніяких посад, і тепер теж. Лише веду на громадських засадах сторінки “Льодового майданчика” і Регіональної хокейної ліги. Кірєєва, як я вже писав, знаю з тих часів, коли ми тренувалися на одній спортивній арені. І, звісно, знайомі, як і з багатьма іншими спортсменами і колишніми спортсменами. Якихось спільних справ у нас ніколи не було. Так сталося, що навіть клієнтом його фірм я ніколи не був (хіба іноді міг перекусити у “Смачній хаті”, але у мене там навіть знижок ніяких немає, до речі). Для мене Кірєєв – просто знайомий колишній спортсмен, депутат, тепер гравець і партнер хокейної команди “Чернівецькі пінгвіни”. Хіба це привід для мене його ненавидити або обливати брудом?.. Особисто я не стикався і не був свідком ситуацій, коли він проявив би себе негативно. Якщо він допустив якісь правопорушення і це доведено, нехай правоохоронці розбираються і притягають до відповідальності.
   А щодо “афериста и мошенника” – Вам, шановний Олексію, сподобалось би, якби Вас хтось так називав, не спираючись на доведені факти? У нас ніби діє презумція невинності? Якщо Ви були свідком правопорушень з боку п. Кірєєва або маєте відповідні докази, – звертайтесь до правоохоронців, а не лийте бруд на нього в коментарях…
   У Вас є своє негативне ставлення до п. Кірєєва. Але ж це не означає, що всі автоматично мають так само ставитися до нього… Принаймні, некоректно це нав’язувати. Ви маєте право ставитися до кого завгодно і як завгодно. То залишіть і іншим це право. Не будуйте все на суб’єктивізмі…

  2. Георгій Мазурашу говорит

   І щодо “команда упадет в глазах своих болельщиков”… Мені здається, що було б дуже глупо ставитися гірше до “Динамо” чи “Шахтаря” через негативне ставлення до Суркіса і Ахметова. Або не вболівати за “Буковину”, тому що комусь не подобається Орлецький, Загурський чи Фірташ… Для справжнього вболівальника, думаю, головне, щоби команда грала добре, а не щоби команді не допомагала людина, до якого хтось ставить негативно…:)

 7. Вадим говорит

  Георгію, раджу навіть не забігати на перекус (навіть якщо вам за заслуги нададуть знижку) в Смачну хату: працівники без медичних книжок, адміністратор з відкритою формою туберкульозу, харчі по декілька раз виставляються на вітрину в різних формах переробки (по залишках). Дані від перевіряючих органів, працівників яких після результатів перевірки сам Кірєєв возив по хатах та пропонував свої секс-послуги аби не закрили ці огидні заклади. Піцерія-вбивця теж в їх числі. ЩЕ ШОСЬ ТРЕБА ГОВОРИЛИ? В ПОРЯДНОСТІ ТАКОГО БІЗНЕСМЕНА-ПІНГВІНА ЩЕ ХТОСЬ СУМНІВАЄТЬСЯ?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Вадиме, дякую за пораду:) Не знаю, що там визначили перевіряючи органи (може, теж засвітите копії тих висновків?), я там не так часто буваю, але коли був, то їжа подобалась, у мене, як відвідувача, зауважень не було. А Ви готові відповідати відкрито і офіційно за ці “оцінки” і дані, які, як Ви розумієте, можуть негативно вплинути на імідж закладу?

 8. Вадим говорит

  І ЩЕ, НЕ ДРАТУЙТЕ ЖИТЕЛІВ МІСТА, ПЕРЕКОНУЮЧИ, ЩО ВІН ПОРЯДНИЙ. МІСТО МАЛЕНЬКЕ І ВСІ ДАВНО ВСЕ ОДИН ПРО ОДНОГО ЗНАЮТЬ. Те, що ви не міський, Георгію, говорить само за себе!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Вадиме, Ви читати вмієте взагалі?:) Де Ви побачили, що я “пеоеконую” когось в чиїсь порядності? Інша справа, що особисто у мене немає приводів стверджувати, що він непорядний. Ви, можливо, безпосередньо були свідком якихось ситуацій, які вплинули на Вашу позицію. Але ж це не означає, що всі мають думати так само, як Ви… Ще раз повторюю: коли хтось допускає якісь правопорушення, за це має відповідати. Але не за чиїсь припущення, правда?.. Прохання не зводити свої особисті стосунки тут. Є інші інтернет-ресурси, які, можливо, навіть раді “брудним” коментарям. Дякую за розуміння;) А Ваш натяк про місце проживання, напевно, потребує оцінки вже інших фахівців, які раніше в цій переписці не фігурували:) Ви вважаєте, що 26-ти років мало для того, щоби знати місто і багатьох людей?:) (в силу своєї діяльності ця кількість не дуже мала, але, слава Богу, мені зустрічаютсья переважно позитивні люди, з яким набагато приємніше мати справу, ніж з тими, хто всюди шукає негатив)

 9. Димон&Славик говорит

  Ну и нехороший человек этот Киреев, причем конкретный))))))))) Еще больше чем Славик

 10. Тер-депутат 0:44 09.11.11 говорит

  Тільки Кірєєв президентом став, а вже донєцкі майданчик забирають. Дайте йому хоч трохи попрезиденствувати

 11. Роман О. говорит

  Да, Георгий, не проФФесиональный ты таки журналист:)))) Такой имидж милиции сформировал:))). Можешь не публиковать этот коммент

 12. Роман О. говорит

  Ты даже эти копейки отработать нормально не смог))). Получишь контрамарку на питание в Смачной хате))). Зато, не каждому журналисту Буковины сам начальник УМВС области письма пишет))). Можешь в рамке на видное место вывесить. Уверен, после письма от Генпрокурора на свободе будет тяжело задержаться))). Можно, когда меня остановит ГАИ я тоже попрошу тебя вписаться? Дорого возьмешь?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Романе, можна я більше на Ваш, вибачайте, бред, відповідати не буду:) Якщо у Вас є якась особиста неприязнь до Кірєєва або якісь непорозуміння з ним, майте сміливість спілкуватися безпосередньо з ним, а не через “посередників”:)

 13. Роман О. говорит

  Да еще и дружбан Киреев тебя слил:))) Мол: “Комментариев не давал, никаких Мазурашу не знаю и в глаза не видел, претензий не имею!”. Тщательне`е друзей выбирать надо:))). Смачоного в Смачний хати!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Романе, Ви прямо маніакально хочете переконати мене в тому, чого не було і немає:) Коментарів Кірєєв мені таки не давав. А колег по спорту вибирає життя:) Вам теж смачного в будь-якій хаті;)

 14. Роман О. говорит

  P.S. Помниться, в статье и комментариях кто-то кричал и трубил о “дывний сытуации”, а почему шрифт “вибачень” такой мелкий? Покрупенее, покрупнее! Всего доброго, хорошего дня, до новых встреч!)))

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Романе, якщо Вам важко прочитати щось, скажіть на яку електронку – я Вам скину текст великим шрифтом:) А ситуація однозначно дивна. На мій погляд. Але є офіційна реакція міліції – чудово, шкода, що з таким запізненням. Було б класно, якби офіційного листа з коментарями до цієї ситуації надіслав і Кірєєв:)

 15. Сергій, Чернівці говорит

  Як я зрозумів з офіційного листа і ваших відповідей на коментарі читатів, Кіреєв елементарно відмовився від своїх же слів і від вашої підтримки, як кажуть в Чернівцях, “кинув” вас. Оскільки в листі наголошено, що інформація у вас була не від нього, а Ви самі в статті виклали, що спілкувалися з ним вночі і пізніше телефоном, а також отримали копію сторінок експертизи від нього. Отже, Кіреєв не був проти вашої редакції його проблем і ващої підтримки.
  А тепер, вихожить, що він немає відношення до публікації.

  Прикро, що такі люди існують взагалі, і тим більше, займають якісь посади у владі.

  Також із коментарів зрозуміло, що Кіреєв фігура відома і має багацько “прихильників”, палких “прихильників”, які Вас і попереджали про порядність Кіреєва.

  Шкода, що саме Ви, Георгій, стали черговим заручником пана-депутата, що саме вам довелося вибачатися за непринциповість інших. Я шаную Вас як фахового спортивного журналіста і впевнений, що Ваш особистий внесок в розвиток буковинської спорт-журналістики і буковинського спорту в цілому дуже вагомий. Ваші зусилля для висвітлення спортивних подій в нашому краї неможливо недооцінити.
  Бажаю Вам подальших досягень і злетів і щоби в подальшому, доля не зводила Вас з такими покидьками.

  А Кіреєву ГАНЬБА!!!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Сергію, дякую за добрі слова!!! Але прохання не робити з мене “жертву”:) Я коментарів Кірєєва не записував, тому не знаю, де він і від яких слів відмовився:) Хоча це була справа випадку – якби у мене вночі був з собою диктофон, сподіваюсь, Ігор не відмовився би тоді прокоментувати ситуацію. Але тут не про якби:) Ви праві в тому, що Кірєєв, напевно, міг попросити не розголошувати інформацію після того, як я туди під’їхав, адже я попередив, що маю намір викласти інформацію і фото в інтернет. Але до публікації він таки не має відношення, тобто він мене туди не запрошував, я сам приїхав, і коментарів він мені не давав (хоч я і не просив, оскільки просто не мав в той момент під рукою диктофону і не мав можливості записати пряму мову). На другий день для мене ця історія “закінчилася”, бо, як вже стільки разів пояснював, ніяких розслідувань не збирався проводити. До того ж, машину вже відпустили. Єдине, що я попросив дати сфоткати ті результати експертизи.
   Вас щось здивувало в листі від УМВС?:) Чи Ви чекали, що Микола Дмитрович підпише листа, в якому розписали би всі реалії цієї історії?:) Пропоную читачам обов’язково повідомити, якщо ще коли-небудь в житті стануть свідками подібної ситуації, коли чиюсь машину будуть таким чином декілька діб блокувати автомобілем ДАІ в подібному місці…:) А якщо це відбудеться декілька разів, то я повірю, що це звичайна річ:)
   Бачите, Ви інформацію з листа сприйняли так, ніби Кірєєв відмовився від своїх слів, яких в матеріалі насправді немає. А, між іншим, в листі ж немає прямої мови Кірєєва:)
   Щодо того, які “прихильники” Кірєєва “засвітилися” в коментарях під тим матеріалом, мене це справді здивувало, бо я з ним мало стикався в житті і навіть уявити не міг, що такі “прихильники” у нього є:) Але, як адміністратор, я так само бачу ІР комп’ютерів, з яких пишуть коментарі. То недругів, виходить, у нього “раз-два і обчьолся”:) Але це деталі. Його друзі і недруги – це його особиста справа. Не зараховую себе ні до перших (надто мало перетиналися), ні до других (особисто мені і моїм друзям чи близьким знайомим він нічого поганого ніколи не зробив) 🙂 Про цю історію я не шкодую. Якби все повторилося ще раз і незалежно, чи в епіцентрі подій опинився би Кірєєв, чи якийсь інший знайомий спортсмен, я так само по можливості під’їхав би на місце події і розмістив би інформацію, аби звернути увагу на саму ситуацію (це одночасно відповідь товаришу, який запитував, чи міг би я “вписатися” за нього:) – “вписатися” не можу ні за Кірєєва, ні за інших, бо розмістити інформацію, – це ще не вирішити якусь проблему. Але якщо Ви (це я Роману) теж колишній або теперішній спортсмен, якщо ми знайомі і якщо проти Вас діятимуть, на Вашу думку, незаконно, телефонуйте – я безумовно теж можу розказати про це на сайті).
   Щодо моїх вибачень – це просто культура (ніхто мене не просив це робити і, тим більше, ніяк не “тиснув”) і, можна сказати, повага до правоохоронного органу (тим більше, що я час колись попрацював трішки в міліції, швидко звільнився, бо не отримав “спортивної” посади, про яку йшлося, але пропрацював не в штабі, а в райвідділі – з обходами “неблагополучних”, нічними чергуваннями і т.п., тому, як екс-лейтенант міліції, не поважати цю професію не можу). Оскільки особисто для мене ця ситуація досі залишається дивною і не до кінця зрозумілою, використав і слова “якщо” та “безпідставно”:)
   Але історія ця вичерпана вже, то чи варто стільки уваги приділяти їй тепер?:) Давайте переключимось на якісь суто спортивні теми;)

 16. Славко говорит

  Георгий, судя по вашим упрямым комментариям и умозаключениям, как бы вам, доступнее объяснить, ВАС ИСПОЛЬЗОВАЛИ, а лично глава милиции области сообщил вам, что вы изобразили ложь, грубую и наглую. Еще и затронули честь правоохранительных органов, не прозрачно намекнув на заказной характер задержания. Не верю я, что денег вам заплатили, не верю и все.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Славко, нарешті, хоч до когось дійшло, що замовним матеріалом там і не пахло!:) Дивно, що Ви помічаєте “однотипність” моїх відповідей (чи я мав не повторювати вже стільки разів, які реалії, а вигадати якусь несінитницю на кшталт тих, які нафантазовують мені недруги Кірєєва?), але при цьому не бачите, що ті (або той), хто вперто, напевно, видає бажане за дійсне, шукаючи те, чого просто немає, так само твердять одно й те саме, причому просто протилежне реаліям. Я так розумію, що ці “коментатори” судять по собі і не розуміють, як це можна, почувши про проблеми спортсмена, без всіляких замовлень чи запрошень (і тим більше без натяків на будь-які винагороди) виїхати на місце події і про це написати. Марно, шановні, бо те, про що ви пишете, – ваші фантазії і не більше. Я повторюю вже в який раз: я не адвокат Кірєєва, і у когось з вас є якісь там “рахунки” з ним, – це ваші і його справи. Я не знаю його так добре, щоби виступати його “адвокатом” або давати тут якісь характеристики. Але ви можете “коментувати” скільки завгодно, сама та ситуація залишається особисто для мене незрозумілою. І логіку таких дій правоохоронців я теж не розумію. Якщо хтось може навести аналогічні приклади “блокування” чиєгось авто, буду дуже здивований. Я розумію, що відповідаю фактично “нікому”, бо, так розумію, налаштовані проти Кірєєва “коментатори” не читають нічого – просто “атакують” його в коментарях, бо не наважуються звертатися до нього особисто. А з мене просто вперто хочуть зробити “адвоката” Кірєєва, щоби мати “під рукою ворога”, на якого можна направити негатив у коментарях:)
   Щодо негативного іміджу правоохоронців… Отже, ви вважаєте, що блокувати таким дивним чином на декілька діб машину на заправці (хто б не був власником!) – це саме те, що мають робити правоохоронців в ситуації, коли авто “підозріле” чи щось таке? Самі ці дії ви вважаєте такими, що створюють позитивний чи негативний імідж правоохоронцям? Я зараз говорю саме про те, що бачив на власні очі – заблоковану дивним чином машину (відкинемо предісторію, розказану знайомими Кірєєва, оскільки я не був свідком тих подій, тому за ту частину, як кажуть, оручатися не можу, плюс давайте не вплутувати сюди політику, чиїсь особисті стосунки з Кірєєвим тощо, це вже суб’єктивізм). На випадок, якщо насправді це були природні дії правоохоронців, я й перепросив. Хоча в цьому сильно сумніваюсь. І так само не розумію, чому не можна було вже на другий день оприлюднити офіційну позицію правоохоронців щодо цієї ситуації?..
   Давайте закінчимо цю пусту полеміку:) Хто вважає нормою такі ситуації і такі дії правоохоронців, – ваше право. Я так не вважаю. Але отримав офіційну відповідь, підписану генералом, розмістив її, і на цьому пропоную поставити крапку;)
   Бажаю всім читачам міцного здоров’я і всіх гараздів! А правоохоронцям – успіхів в роботі!;) “Друзям” Кірєєва офіційно заявляю: більше сюди не пишіть для нього:) – звертайтеся безпосередньо до нього або пишіть на адресу його фірм! Дякую:)

 17. Славко говорит

  И еще, только очень ограниченый человек может предположить, что глава милиции области будет покрывать, еще и публично, “заказные” дела о существовании которых известно только вам. Много чести к вашей персоне, как и к этому ничтожеству Кирееву. Вы не далеко от него ушли, судя по этой статье и вашим же ответам. Я так понял, что хоккеист просто давно не светился на светских вечеринках, давно по местному ТВ не показывали. Никто его никуда уже давно не зовет. Вот он и решил себе рекламную акцию провести, а бюджет то отсутствует

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Фантазія у Вас, Славко, непогана:) Про яке “покривательство” керівником міліції Ви пишете?:) І про які “заказні” справи, про які ніби мені відомо?!:) Ви нічого не плутаєте? Це, схоже, вже зовсім інша історія, про яку мені нічого не відомо, а відомо, напевно, лише Вам:) Прочитайте ще раз уважно, про що мова, перечитайте ще раз відповідь УМВС і знайдіть якийсь зв’язок иіж “покривательством” керівника, якимись там “заказними” справами… А щодо “рекламної кампанії” – дуже обмежена уява про цю справу:) Навіть не уявляю, хто міг би таким чином влаштовувати собі “рекламу” і як при цьому можна було б залучити до цієї “рекламної кампанії” машини ДАІ, щоби вони чергували декілька діб в невиїзній для авто “замовника” позиції:) Оце так нафантазували:) Ще раз прошу: з претензіями до Кірєєва звертайтеся безпосередньо до нього! І майте честь спілкуватися відкрито, називаючи себе і свої, принаймні, електронні координати, а не набір літер, замість реальної електронки:) Чи Ви переживаєте, щоби Кірєєв Вас не знайшов за тими електронними даними?:) Не переживайте, ті дані відкриті лише для адміністраторів сайту, а тут Ваших ворогів точно немає, якби Ви не намагалися це нафантазувати;) Удачі!

 18. Люся говорит

  Вывод прост и напрашивается сам собой – как говорил Глеб Жиглов: “Вор должен сидеть в тюрьме”. А он таки будет сидеть в тюрьме, всмысле Киреев))). Но, в чем-то Жиглов таки ошибся говоря: ” У нищих слуг нет”. Выходит есть в лице спортивного журналиста

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Люся (або Ксюша за назвою вказаної електронки?), Ви теж “зазомбовані” цією бредовою ідеєю про те, що я мав би “служити” Кірєєву?:) Не знаю чому, але навіть коли я приблизно півтора року був без роботи, варіантів працевлаштування на фірмах Ігоря не було:) Напевно, тому, що там немає спортивної роботи. А виконувати функції “адвоката” або “прес-секретаря” чомусь не пропонували:) І взагалі я не розумію, чому Ігор досі не підтримає “думку народу” і не запропонує мені гонорар за ту нічну інформацію:) Мені того гонорару не треба, бо я не для цього їхав туди без запрошення і писав інформацію без будь-яких прохань. Але тоді я знав би бодай, що Кірєєв визнає ту інформацію позитивною чи корисною для нього:)

 19. Василий говорит

  Я не знаю этого бизнесмена и знать не хочу, но исходя из информации с интернета, он еще тот подлец. А такой ляп журналиста, на который сам Н.Д.Харабара не промолчал, очень красноречиво говорит об уровне прессы края вцелом. Не мешало бы и перед читателями извинится за провокацию и ложь. А сам факт того, что именно депутат стал участником такого, значительный повод задуматься кому не глядя продают мандаты! И еще очень удивило утверждение автора, что все комментарии написаны одним человеком. Но…это уже в компетенции врачей.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Шановний Василю! Я ненабагато краще, напевно, знаю “цього бізнесмена”:) І так само, як Ви, проти того, щоби мандати “продавали!” Щодо того, що всі коментарі написані однією людиною, по-перше, я це не стверджував, не знаю, де Ви це побачили – напевно, між рядками читаєте, як і інші учасники “дискусії”:) Водночас, зауважу, що з одного ІР люди пишуть під різними іменами, вказуючи неіснуючі електронки – це вже факт. Це видно адміністраторам сайту (якщо дуже треба буде, можу показати і комусь з найактивніших учасників інформаційної кампанії проти Кірєєва:) ). Я не аналізував, з якого ІР скільки імен “світилося” в коментарях, бо така статистика мені непотрібна, тим більше, знаючи, що є “контори”, які займаються небезкоштовним “коментуванням”, направленим за або проти людини, організації тощо.
   Щодо вибачень перед читачами… Повторюю, не вплутуйте мене у Ваші “специфічні стосунки” з Кірєєвим:) Якщо Ви негативно ставитесь до нього, – це Ваше право! Я описав конкретну ситуацію, і, як вже зазначав, не можу ручатися за 100-вісоткову відповідність реаліям фактів, які описали знайомі, зате рівно на 100% відповідаю за те, що бачив на власні очі (і що видно і на тих фотках з мобільного). Особисто Ви маєте підтвердження того, що предісторія, розказана знайомими Кірєєва, відбувалася якось інакше? Я не стверджую, що все було так, як вони описали. Бо не був свідком тих подій. Але на базі чого Ви стверджуєте, що все було не так?:)
   Власне, у листі від УМВС, на жаль, теж немає конкретики… Порадили цитувати Кірєєва, а не його знайомих, але хтось знає – чи були якісь матеріали від прес-служби УМВС, в яких цитували би того ж Кірєєва, посадових осіб, аби розвіяти сумніви щодо “непоняток” навколо цієї історії? Якщо десь таке є, дайте знати або розмістіть тут посилання, щоби люди прочитали.
   Ще раз прошу, шановні “коментатори”, звертайтеся безпосередньо до Кірєєва, не втягуйте мене у ваші з ним “розборки”! А якщо маєте точніші дані щодо предісторії (описаної зі слів знайомих Кірєєва), напишіть про це з конкретикою і не анонімно. Удачі!

 20. Коля говорит

  Георгій, ви що не бачите що це пишуть глухі і сліпі люди! Якби хтось з них опинився в ситуації Кірєєва самі трубили би тривогу і кричали би гвалт яка погана міліція. А тут такі розумні. Не зная який той Кірєєв, але міліція правда діяла дивно, погоджуюсь

 21. Люся говорит

  Вам же ясно сам начальник МВД написал, что вы обманули читателей. И дело не в друзьях Киреева и в нем самом, а в вас. Именно вы и на вашем сайте подали лживую информацию и еще оклеветали МВД.
  По поводу моего IP, то сейчас я нахожусь в кафе с WiFi. А всего моих комментариев -2, а не 140.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Люся (або Ксюша?)! Я Вам написав на вказану Вами електронку ksuha_ss@ukr.net, але… “Delivery to the following recipient failed permanently: “… То це коректне спілкування? Я спілкуюсь відкрито, а більшість “палких шанувальників”:) Кірєєва – “з кущів”:)
   Я не можу зрозуміти суть Ваших претензій… За те, що було на місці події, я відповідаю рівно на 100%, бо бачив на власні очі і сфоткав на мобільну камеру.
   Щодо того, що передувало, як уже казав, не можу ручатися, оскільки не був свідком, а лише описав зі слів інших.
   Я ніякими розслідуваннями не займався і не буду займатися, бо це мені просто не цікаво. Навіть якби хтось заплатив, все одно не займався би – це не мій профіль:) Але задумайтесь Ви, перш ніж звинувачувати… Якби справді міліція діяла абсолютно коректно і правильно, враховуючи ажіотаж і певний резонанс навокло цієї справи, хіба УМВС, маючи цілий прес-центр, не відреагувало би оперативно, надавши офіційну інформацію?.. Що “спростовано” у розміщеному листі? Що авто не блокувала машина ДАІ?:) Це із зрозумілих причин неможливо спростувати. Що такі дії міліції (блокування “підозрілого” авто) насправді не є дивними?.. Що стосується того, що передувало цьому блокуванню, я, як вже зазначав, не можу ручатись, бо не був свідком. Хоча з цього листа я теж не зрозумів, що саме було причиною затримки авто і чому треба було саме таким чином блокувати його на стоянці…
   Хто би не був на місці Кірєєва (з яким мене АБСОЛЮТНО НІЧОГО НЕ ПОВ’ЯЗУЄ, крім того, що колись ми тренувалися на одній арені і що в час моєї роботи на чолі обласного спорту декілька разів доводилося спілкуватися з ним, як з депутатом), я продовжую вважати ці дії міліції дивними і незрозумілими. Уявіть, що Ваше авто так заблокували би на декілька діб, Вам би це сподобалось, Ви би, мабуть, побігли дякувати за це міліції?:)
   Якщо Кірєєв вчинив якісь неправомірні дії, – нехай відповідає!
   Якщо у Вас або інших є якісь особисті приводи для неприязні щодо нього – це Ваше і інших право. Але ж це не означає, що я маю змінити нейтральне до нього ставлення на вкрай негативне лише тому, що комусь цього хочеться, правда?
   Щодо того, що Ви спілкуєтесь з кафе – хто що має проти?:) Ви, схоже, просто не зрозуміли про що мова. Якщо дуже захочете, можемо десь пересіктися і я, зайшовши як адміністратор, покажу Вам, як з одного ІР пишуть під різними іменами.
   Не розумію, чому люди, які мають привід ставитися негативно до Кірєєва (на здоров’я, це не моя справа!), намагаються втягнути мене у “вороги”:) Розбирайтеся з ним! Знайдіть електронки його фірм і пишіть безпосередньо йому! Або як депутату. Але при цьому навіщо нав’язувати мені постійно якусь “прокірєєвість”:) Це у деяких “товаришів” прямо нав’язлива ідея якась!:) Хоча що це не був замовний матеріал, так само як і те, що авто справді таким дивним чином блокували, – це рівно 100% відповідає дійсності!
   Повторюю, якщо він в чомусь неправий або десь щось порушив – нехай відповідає!
   Але хотілось би сподіватися, що правоохоронці будуть “розбиратися” з правопорушниками не блокуванням авто:)
   Удачі!

  2. Георгій Мазурашу говорит

   Люся (бо Ксюша?), Ви змушуєте витрачати час на додаткові пояснення Вам:)
   Коли я писав про те, що люди з одного ІР пишуть під різними іменами, я мав на увазі таке:
   Алексей (ID 5731)
   1171@mail.ru
   46.203.186.178

   ВАСИЛЬ (ID 5729)
   SAVENKO1953@MAIL.RU
   46.203.186.178

   ТАРАС (ID 5727)
   lada07@mail.ru
   46.203.186.178

   ***
   Алексей (ID 5692)
   1171@mail.ru
   46.203.86.34

   Іван Васильович (ID 5694)
   chabanu@i.ua
   46.203.86.34

   Евгений (ID 5689)
   samson1965@list.ru
   46.203.86.34

   ТАРАС (ID 5684)
   manoliy@yahoo.com
   46.203.86.34

   Моисей (ID 5682)
   lada07@mail.ru
   46.203.86.34

   ***
   rrrr (ID 5709)
   saw@mail.ru
   188.191.234.32

   додік (ID 5708)
   ddd@mail.ru
   188.191.234.32
   ***
   Далі не хочу шукати, думаю, цих прикладів Вам достатньо:) А тепер подивіться, що пишуть ці “різні люди” тут (http://sportbuk.com/2011/11/kirjejev-nochuje-v-mashyni-yaku-namahalysya-vykrasty-na-ochah-u-pravoohorontsiv/) і зрозумієте, що таке замовні коментарі:)
   При цьому, повторюю, не робіть з мене захисника або адвоката Кірєєва. Який він депутат, людина і т.п., розбирайтесь самі, це ваше право і не моя справа:)
   Удачі!

 22. Коля говорит

  Все ясно з цими заказними коментаторами. Не звертайте на них увагу пане Георгію! Вболівальники вас поважали і поважають! Тут ви трохи переборщили з заголовком на мій

 23. Коля говорит

  Вибачте, продовжую тут. Переборщили трохи з заголовком на мій погляд. Журналісти завши стараються привернути увагу заголовком. Але вийшло, що цей заголовок більше образив міліціонерів напевно ніж сам текст. Бо в тексті некоректностей сильних не бачу. Якщо ті друзі Кірєєва не так все розказали, чого Харабара не написав як воно було, а водичку залив у листі? Значить певно все було десь так як тут і написано раз така відписка від міліції. Мені байдуже до того Кірєєва. Буде допомагати хокею і далі – буде молодцом. Накоїв незаконних справ – органи з ним розберуться. Все ж просто

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Коля, дякую за гарні поради;) Заголовок справді не в спортивному стилі:), а, швидше, в скандальному… Оскільки я хотів просто привернути увагу до ситуації, то й вирішив, що так це зробити легше буде… Але ввести в оману він може хіба що тих, хто зовсім не читає сам текст:) Щодо достовірності викладеного, як вже неодноразово повторював, ручаюсь на 100% лише за те, що бачив на власні очі. Решта – за словами інших… У листі від УМВС справді немає особливих фактів. Але, напевно, в цьому нічого дивного немає. Можливо, деталі викладені десь від прес-центру УМВС, що було б більш логічно, але я їх не зустрічав. Звісно, враховуючи те, що про цю ситуацію в інших ЗМІ інформацій я не зустрічав, і що тут було багато коментарів і “ажіотажу”, мабуть, було б логічно, щоби офіційний фактаж надали для розміщення тут же. Але це вже все позаду і мало кому цікаво, думаю:)

 24. Тимур, Черновцы говорит

  Почитал статью, документы, комментарии, ответы и стало интересно- а почему у этого человека возникают такие ситуации? И если большинство комментариев заказные, кто-то же платит за это? Значит есть те, кому этот человек так сильно насолил. И еще, как честным образом заработать на БМВ седьмую? Такая тысяч 50 стоит. Я работаю изо всех сил, а езжу на старых жигулях и мечтать даже об очень старой иномарке пока не могу. Может этот хоккеист посоветует мне такую работу, где так платят. Кстати, почему об этом происшествии информации больше нет нигде?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Так, Тимур, я на 100% згідний, що заробити на авто в наш час дуже-дуже складно. Тим більше на дорогий:) Особисто я і на “Жигулі” поки що не знаю, як заробити:) Якщо п. Кірєєв вирішить поділитися секретами як заробити капітал, можу розмістити це тут:) Щодо коментарів, я не стверджую, що вони заказні, хоча припущення такі є. Просто дивно якось, коли людина пише схожі коментарі під різними іменами – для чого ще, якщо не на замовлення чиєсь?:) Якщо Кірєєв, як Ви пишете, комусь “насолив”, то при чому тут ця ситуація? Нехай спілкуються з ним на ту тему, де “насолив”:) І безпосередньо з ним. Ви думаєте, що замовити негативні коментарі – це серйозна “зброя” і саме те, варто робити, коли негативно ставишся до когось?:) Але нехай вони самі розбираються:) А нам з Вами треба думати, як би заробити на щось краще, ніж “Жигулі”;) Удачі!

   1. Тимур, Черновцы говорит

    100%! Пусть сами между собой разбираются, тем более, это событие очень далеко от спортивного. Не помню чтобы о криминале братьев Совлоховых упоминали в спортивных газетах и программах, для этого есть криминальная хроника.
    И никогда бы не подумал, что комментарии на провинциальных спортивных сайтах могут быть заказными и методом борьбы или дискриминации

   2. Георгій Мазурашу говорит

    Ну, про Савлохових писали в спортивних газетах, це я пам’ятаю. Але тут я зовсім не мав і не маю наміру розвивати цю тему. Була конкретна ситуація, на яку, можна сказати, із спортивної солідарності, звернув увагу. І не більше. Ця комант-атака на Кірєєва мене теж здивувала. Хоча про те, що є люди, які пишуть коментарі (позитивні або негативні) на замовлення і не безкоштовно, я знав з 2009 р., коли мені пропонували підзаробляти так. Я відмовився. Зате точно знаю, що це має місце. Чи є проплочені повідомлення тут, важко сказати. Але “підозрілі” є:) Особливо підозріло, коли людина спілкується “з кущів”, не вказуючи ні своє ім’я, ні навіть свою електронку… Та ще й під різними іменами:) Але справді – нехай вони самі розбираються:)

 25. Коля говорит

  Затихли ваші коментатори після того як тут їх розкусили і розкрили:) Значить не матеріал а ті коментарі були заказухою!

 26. Ж.Б. говорит

  Комментатор “Коля” просто блещет интеллектом. Развитие на уровне 4-5 лет. Очень похоже, что автор статьи псевдоним взял. А депутат ваш ничтожество. И еще, не зависимо от того, как трактует мой ip журналист, я хочу получить оплату за комментарий. Они же все заказные. Оплатите на wmz 52358819670. Спасибо.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Ж.Б. Давайте організуємо якесь нейтральне журі, яке буде порівнювати Ваш, Колі та інших “коментаторів” інтелект:) Чи може організуємо SMS-голосування?:) Щодо “псевдоніму”, я, на відміну від Вас та інших “коментаторів”, спілкуюсь відкрито. І псевдонім у мене є офіціно зарєстрований у Спілці журналістів України – Григорій Пасат. “З кущів” спілкуватися звички не маю;) Вам раджу, як і всім іншим, вирішувати свої з Кірєєвим справи без посередників:) – спілкуйтеся з ним напряму, а не анонімно тут;) Удачі!

  2. Георгій Мазурашу говорит

   А щодо “оплати за заказні коментарі” – це не до мене:) Якщо Ви знаєте, хто цим займається, – звертайтесь напряму. Я в цих “схемах” не замішаний, слава Богу;)

 27. Коля говорит

  Ж.Б. Ти такий глупий чи прикидаєшся? Не знаю з чого ти тут про вік 4-5 років згадав. Але є діти набагато розумніші ніж ти це точно!

  1. Ж.Б. говорит

   Этот комментарий на 100% подтверждает мое предположение. Приятно убеждаться в своей правоте. Это истинный уровень поклонников и друзей депутата. Браво, Коля, браво:-)

 28. Ж.Б. говорит

  Уважаемый Григорий Пасат! Не хочу разочаровывать вас, но, как в русском, так и в украинском языке, понятия “род”, “падежи” никто пока не отменял. Слово “интеллект”- мужского рода. Поэтому следует употреблять “ваш интеллект”, а не “ваше”.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Шановний Ж. Б.! Думаю, Ваша спостережливість заслуговує на якусь урядову нагороду:) Я теж не хочу Вас розчаровувати, але мушу повідомити, що більшість людей, спілкуючись на форумах або залишаючи коментарі під інформаціями і матеріалами, не ставляться до цього, як до “контрольної роботи”, тому нерідко можуть бути описки, пропущені або зайві літери:) Головне, щоби співрозмовники розуміли суть. Звісно, прикро, якщо Вас “збиває з толку” навіть одна зайва літера:) А Вашу сенсаційну інформацію про те, що “как в русском, так и в украинском языке, понятия “род”, “падежи” никто пока не отменял”, треба терміново розповсюдити:) А тепер більш серйозно:) Яка необхідність Вам звертатися до мене за псевдонімом? Я ж з Вами і всіма іншими спілкуюсь відкрито (на відміну від Вас та інших), навіть не під псевдонімом, який, правда, теж не виходить за рамки “відкритості”. Якщо хочете спілкуватися, майте честь робити це відкрито! Це стосується і Колі та інших “коментаторів”. Просто коли люди “з кущів” пишуть щось коректне, позитивне, це, принаймні, виглядає не так низько, як коли, ховаючись, обливають брудом когось і т.п. Особосито я просто не розумію людей, які спілкуються “з кущів”. Можливо, у когось є якісь об’єктивні причини (робота в якійсь спец. службі і т.п.), але в такому разі, на мою думку, краще взагалі не “коментувати”. Але, напевно, для когось це “життєва необхідність” або навіть майже “посадові обов’язки”:) Це я про тих “коментаторів”, які з одного ІР під різними іменами обливають когось брудом…

 29. Саша говорит

  Шановний Георгій, а навіщо вам потрібен псевдонім, якщо ви і так відкрито спілкуєтесь?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Саша, є окремі ситуації, коли доводиться користуватися псевдонімом. Якби його не треба було, в посвідченнях Спілки журналістів України не був би передбачений такий рядочок:)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.