Чемпіонат України з волейболу-2010/11 (чоловіки, Суперліга): календар, результати

6

У Чемпіонаті України з волейболу серед команд Суперліги сезону-2010/11 беруть участь 8 команд. 

«Будівельник» грає домашні матчі в однойменному спорткомплексі у Чернівцях на вул. Кармелюка, 78.

1 тур. 2-3.10.2010 р.

«Будівельник» (Чернівці) – «Юридична академія» (Харків) – 3:0 (25:12, 25:19, 26:24), 1:3 (25:23, 16:25, 23:25, 23:25)

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – 3:0, 3:0

«Імпексагро Спорт Черкаси» – «Локо-Експрес» (Харків) – 2:3, 3:0

«Локомотив» (Харків) – «Фаворит» (Лубни) – 3:0.

2 тур. 9-10.2010 р.

«Локо-Експрес» (Харків) – «Будівельник» (Чернівці) – 2:3 (13:25, 25:19, 20:25, 25:23, 9:15), 3:0 (25:22, 32:30, 25:22)

СВК «Буревісник»-ШВСМ (Чернігів) – «Імпексагро Спорт Черкаси» – 1:3, 0:3

«Локомотив» (Харків) – «Кримсода» (Красноперекопськ) – 3:0, 3:0

«Фаворит» (Лубни) – ВСК «Юридична академія» – 0:3, 0:3

3 тур. 23-24.10.2010 р.

«Будівельник» (Чернівці) – «Буревісник» (Чернігів) – 3:0 (25:16, 26:24, 25:15), 3:0 (25:21, 25:16, 25:16),

«Кримсода» – «Фаворит» (Лубни) – 3:0, 3:0,

«Юридична академія» (Харків) – «Локо-Експрес» (Харків) – 2:3, 3:2,

«Імпексагро спорт Черкаси» – «Локомотив» (Харків) – 3:1, 0:3.

***

4 тур (29-30.10.2010)

СВК «Буревісник» – «Юридична академія» – 2:3, 0:3

«Локомотив» (Харків) – «Будівельник» (Чернівці) – 3:0 (25:15, 27:25, 25:22), 0:3 (22:25, 22:25, 25:27)

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Імпексагро Спорт Черкаси» – 3:1, 3:0

«Фаворит» (Лубни) – «Локо-Експрес» Харків) – 3:2, 0:3

***

5-й тур

06-07.11.10

Будівельник-Динамо-Буковина – Кримсода – 2:3 (18:25, 11:25, 25:21, 25:22, 13:15), 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)

12-14.11.10

Імпексагро Спорт Черкаси – Фаворит – 3:0, 3:1

ВСК “Юридична Академія” – Локомотив – 0:3, 0:3

Локо-Експрес – СВК “Буревісник”-ШВСМ – 3:0, 3:0

***

6-й тур

26-28.11.10

«Локомотив» (Харків) – «Локо-Експрес» – 3:0, 2:3

«Імпексагро Спорт Черкаси» – «Будівельник» – 3:1 (18:25, 25:18, 25:16, 25:20), 3:2 (25:19, 25:17, 25:27, 17:25, 15:12)

«Кримсода» – ВСК «Юридична Академія» – 2:3, 3:1

«Фаворит» – СВК «Буревісник-ШВСМ» – 3:0, 3:1

***

7-й тур

17-19.12.10

Локо-Експрес – Кримсода – 19.12.10 – 0:3 (25:27, 22:25, 13:25), 20.12.10 – 2:3 (25:20, 29:27, 20:25, 22:25, 11:15)

СВК Буревісник-ШВСМ – Локомотив – 0:3 (22:25, 18:25, 20:25), 0:3 (16:25, 22:25, 11:25)

Будівельник – Фаворит – 3:1 (23:25, 25:16, 25:19, 25:18), 3:0 (25:20, 25:19, 25:12)

ВСК Юридична Академія – Імпексагро Спорт Черкаси – 3:2 (25:21, 25:17, 23:25, 15:25, 15:10), 3:2 (27:25, 26:19, 22:25, 21:25, 16:14)

***

8-й тур

14-15.01.11

ВСК «Юридична Академія» (Харків) – «Будівельник» (Чернівці) – 3:1, 3:2

СВК «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Кримсода» (Красноперекопськ) – 3:1, 2:3

«Локо-Експрес» (Харків) – «Імпексагро Спорт Черкаси» – 2:3, 1:3

«Фаворит» (Лубни) – «Локомотив» (Харків) – 0:3, 0:3

***

9 тур

«Будівельник» (Чернівці) – «Локо-Експрес» (Харків) – 1:3 (20:25, 25:18, 22:25, 20:25), 3:1 (25:15, 25:20, 19:25, 25:19)

«Імпексагро Спорт Черкаси» – СВК «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – 2:3 (23:25, 22:25, 25:20, 25:23, 11:15), 1:3 (20:25, 23:25, 25:19,21:25)

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Локомотив» (Харків) – 2:3 (25:19, 16:25, 25:23, 22:25, 15:17), 0:3 (20:25, 22:25, 17:25)

ВСК «Юридична Академія» (Харків) – «Фаворит» (Лубни) – 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:13), 3:0 (25:21,25:19,25:20)

***

10 тур

04-05.02.11

«Локомотив» (Харків) – «Імпексагро спорт Черкаси» – 3:2 (23:25, 13:25, 25:23, 25:16, 15:13), 0:3 (22:25, 25:27, 21:25)

«Локо-Експрес» (Харків) – «Юридична академія» (Харків) – 3:0 (25:22, 25:19, 25:20), 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)

«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Будівельник» (Чернівці) – 3:0 (25:23, 25:20, 25:18), 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)

«Фаворит» (Лубни) – «Кримсода» (Красноперекопськ) – 0:3 (16:25, 21:25, 21:25), 0:3 (20:25, 13:25, 22:25)

***

11 тур

11-12.02.11

ВСК «Юридична Академія» (Харків) – СВК «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – 3:1 (25:21, 19:25, 25:18, 25:20), 2:3 (23:25, 25:17, 25:19, 23:25, 13:15)

«Будівельник» (Чернівці) – «Локомотив» (Харків) – 0:3 (21:25, 21:25, 7:25), 1:3 (19:25, 16:25, 25:20, 27:29)

«Імпексагро Спорт Черкаси» – «Кримсода» (Красноперекопськ) – 3:0 (25:18, 25:15, 25:22), 3:1 (25:22, 25:20, 19:25, 25:20)

«Локо-Експрес» (Харків) – «Фаворит» (Лубни) – 3:0 (25:19, 25:16, 25:17), 3:0 (25:14, 25:19, 26:14)

***

12 тур

25-26.02.11

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Будівельник» – 0:3 (17:25, 19:25, 23:25), 3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 14:25, 15:13)

«Фаворит» (Лубни)  – «Імпексагро Спорт Черкаси» – 0:3 (13:25, 20:25, 16:25), 1:3 (18:25, 25:19, 16:25, 14:25)

«Локомотив» (Харків) – «Юридична Академія» (Харків) – 3:0 (25:19, 25:15, 26:24), 2:3 (25:14, 19:25, 25:15, 29:31, 15:17)

«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Локо-Експрес» (Харків) – 2:3 (26:24, 24:26, 25:22, 16:25, 13:15) , 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)

13 тур

04-05.03.11

«Локо-Експрес» – «Локомотив» – 3:1 (25:18, 24:26, 25:15, 25:23), 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)

«Будівельник» – «Імпексагро Спорт Черкаси» – 3:2 (25:18, 14:25, 13:25, 25:20, 15:11), 2:3 (17:25, 25:12, 21:25, 25:17, 8:15)

«Юридична Академія» – «Кримсода» – 1:3 (27:29, 19:25, 25:19, 12:25), 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)

«Буревісник-ШВСМ» – «Фаворит» – 3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 25:12), 2:3 (25:23, 22:25, 25:22, 16:25, 13:15)

***

14 тур

18-19.03.11

«Фаворит» (Лубни) – «Будівельник» (Чернівці) – 0:3 (20:25, 19:25, 21:25), 0:3 (18:25, 18:25, 9:25)

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Локо-Експрес» (Харків) – 3:0 (25:21, 25:23, 25:16), 3:0 (25:17, 15:19, 25:20)

«Локомотив» (Харків) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – 3:2 (23:25, 22:25, 25:20, 25:18, 15:8), 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)

«Імпексагро Спорт Черкаси» – «Юридична Академія» (Харків) – 3:0 (25:20, 26:24, 25:11), 3:1 (25:20, 25:17, 26:28, 25:20)

Турнірне становище станом на 19.03.11 І В П Р/П О
1 «Локомотив» (Харків) 28 21 7 69-28 62
2 «Імпексагро спорт Черкаси» 28 18 10 58-44 57
3 «Кримсода» (Красноперекопськ) 28 18 10 60-41 52
4 «Локо-Експрес» 28 16 12 60-46 49
5 «Будівельник» (Чернівці) 28 14 14 57-48 45
6 «Юридична академія» (Харків) 28 15 13 52-57 40
7 «Буревісник» (Чернігів) 28 6 22 31-73 21
8 «Фаворит» (Лубни) 28 4 24 17-77 10

***

Плей-оф

1-2.04.11

За 1-4 місця

«Локомотив» (Харків) – «Локо-Експрес» (Харків) – 3:2 (27:25, 23:25, 21:25, 25:9, 15:12), 3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

«Імпексагро спорт Черкаси» – «Кримсода» (Красноперекопськ) – 3:0 (25:18, 25:22, 25:21), 3:1 (24:26, 25:22, 25:15, 25:20)

За 5-8 місця

«Будівельник» (Чернівці) – «Фаворит» (Лубни) – 1:3 (25:17, 23:25, 17:25, 23:25), 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:19)

«Юридична академія» (Харків) – «Буревісник» (Чернігів) – 3:1, 3:0

8-9.04.11

За 1-4 місця

«Локо-Експрес» (Харків) – «Локомотив» (Харків) – 1:3. Рахунок в серії 0:3.

«Кримсода» (Красноперекопськ) – «Імпексагро спорт Черкаси» – 3:0, 3:1. Рахунок в серії 2:2

За 5-8 місця

«Фаворит» (Лубни) – «Будівельник» (Чернівці) – 1:3 (15:25, 25:20, 20:25, 18:25), 2:3 (20:25, 21:25, 25:22, 25:20, 9:15). Рахунок в серії 1:3

«Буревісник» (Чернігів) – «Юридична академія» (Харків) – 1:3. Рахунок в серії 0:3

16-17.04.11

П’ятий матч (за потреби)

***

Фінальні тури плей-оф
4-й тур 21-23.04.2011 21-23.04.2011
5-й тур 28-30.04.2011 28-30.04.2011
6-й тур за потреби 07-08.05.2011 07-08.05.2011

***

Перехідні ігри за право 06-08.05.2011 приймає 7-е місце Суперліги 13-15.05.2011 приймає 2-е місце вищої ліги
грати у Суперлізі
06-08.05.2011 приймає 6-е місце Суперліги 13-15.05.2011 приймає 3-є місце вищої ліги

***

Кубок України
I етап 02-05.09.10
II етап 15-18.09.10
III етап 02-05.12.10
Фінал 24-26.12.10

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.