Кубок України: «Буковина» програла «Гірнику» у додатковий час

0

У другому раунді Кубку України з футболу сьогодні, 18.08.10, чернівецька «Буковина» поступилася в гостях у додатковий час команді «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – 1:2 (основний час – 1:1).

Господарі поля відкрили рахунок на 62 хв. Зробив це Тарас Малюк. Чернівчани відігралися вже на 72 хв. – після передачі Євгена Сантрапинських влучно головою пробив Руслан Гунчак, який вийшов на заміну у другому таймі. Основний час завершився унічию 1:1. А у додатковий час фортуна посміхнулася «комсомольцям». Причому переможний гол на 104 хв. Євген Слива забив з передачі нещодавнього гравця «Буковини» Романа Ємельянова.

Наша команда догравала удесятьох – на доданій хвилині першої додаткової 15-хвилинки другу жовту картку отримав Павло Іванов. Щоправда, суперники теж догравали у меншості.

«Буковина»: 1 Сергій Преснаков, 2 Петро Климус, 3 Павло Іванов, 22 Іраклій Циколія, 26 Сергій Басов, 7 Роман Дорош, 8 Вадим Пислар (19 Владислав Коробкін, 46), 21 Євген Сантрапинських (10 Степан Маковійчук, 92), 15 Олександр Донець, 25 Владислав Рудченко, 11 Роман Степанков (35 Руслан Гунчак, 63). Запасні: 33 Олександр Чурілов, 9 Олег Керчу, 23 Валерій Блажко.

Попередження: Євген Слива (105+1), Андрій Бахметьєв (119), Тарас Малюк (36, 105+1), Віктор Мазур (98) – Павло Іванов (103, 105+1), Владислав Коробкін (105+1).

pfl.com.ua

Роман Ємельянов ще недавно грав за “Буковину”, а тепер “допоміг” їй вибути з Кубку України. Фото: Василь Кияшко, “МБ”