Чернівецька «Мала Бейсбольна Ліга»

1

Організація заснована у 1996 році. Ідейними творцями стали: майстер спорту з бейсболу України Ростислав Грінчук та громадянин США, працівник американської організації «Корпус Миру» в Україні Гері Чейкін.

Чернівецька міська дитячо-юнацька спортивна організація «Мала Бейсбольна Ліга» проводить щорічні регулярні першості і розіграші Кубків Ліги з бейсболу серед дітей та юнацтва в м. Чернівцях.

У 1996 році збірна команда Ліги стає срібним призером I Першості України серед Малих Ліг за версією Всесвітньої організації «Little League Baseball Inc.»

У 1997 році вихованець Ліги Дмитро Рябцев здобуває бронзову нагороду Першості Європи серед кадетів.

У 1998 році організація шляхом реєстрації в державних установах отримує статус юридичної особи.

В тому ж році команда, яка представляє Лігу, – «МБЛ» починає виступи в чемпионатах України з бейсболу і стає бронзовим призером Чемпіонату України з бейсболу у вищій лізі (дивізіон «Б»).

З 2002 року команда організації виступає під назвою «Соколи» (Чернівці).

З 2003 року команда називається «Соколи-Спартак».

2003, 2004, 2009 рр. – команда стає бронзовим призером Чемпіонату України з бейсболу у вищій лізі (дивізіон «Б»).

2005, 2010 рр. – «Соколи-Спартак» виступають у чемпіонаті України в елітному дивізіоні «А» (2005 р. – 6 місце, 2010 р. – 4 місце серед 4-х команд).

2003 рік – Денис Ферар, Євген Безшмільний та Дмитро Заболотський в складі збірної команди клубів України стають срібними призерами турніру «Big League» в зоні «Європа-Афріка-Мала Азія» за версією «Little League Inc.».

2009 рік – у Новому Киселеві вперше проведено фінал чемпіонату України серед кадетів.

2010 рік – у Новому Киселеві вперше проведено фінал чемпіонату України серед ювеналів.

2010 рік – кадети здобули вперше бронзові нагороди чемпіонату України (м. Рівне).

Організація постійно делегує спортсменів в збірні команди Чернівецької області для участі у всеукраїнских змаганнях. Неодноразово члени організації ставали призерами першостей України та виступали в складі збірних команд України на Першостях Європи.

Організація налічує бпонад 100 чоловік.

Своя спортивная база створюється спільно з Чернівецькою обласною радою фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» в селі Новий Киселів, що на межі міста Чернівці та Кіцманського району.

Президенти Ліги:

1996-1997 р.р. – Гері Чейкін,

з 1997 року – Ростислав Грінчук.

Інформація з сайту команди «Соколи-Спартак»: http://www.sokoly.info/

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.