Футзал: «Меркурій» у Ковелі програвав 0:8 (!), але в суботу може вийти в лідери!

0

Другу поразку в сезоні записав до свого пасиву чернівецький «Меркурій», який розгромно поступився на виїзді «Апперкоту» (Ковель).

Матч 17 туру в Ковелі склався для чернівчан напрочуд невдало. Гра не йшла, практично всі мікроепізод

Президент ФК "Меркурій" і наставник Віктор Мглинець не розуміють, чому команду так "лихорадить"...

закінчувались на користь суперників. І вже на 6-й хвилині підопічні Віктора Мглинця «горіли» 0:4, а на 10-й хвилині рахунок зріс до 0:5. По ходу ми програвали навіть 0:8 (!), що, схоже, є клубним антирекордом. Хоча після перерви «меркурівці» більш-менш «спіймали свою гру». Правда, Мглинець вирішив обійтися майже без другої четвірки – в основному грала перша четвірка, а міняли по одному гравцю.

За словами очевидців, «Меркурій» все ж не заслуговував на такий розгром. Але величезними були й проблеми у завершальній стадії атак. Неймовірно, але факт – чернівчани не реалізували три дабл-пенальті, чотири виходи сам на сам і ще тричі м’яч влучав у поперечину воріт «Апперкоту».

17 тур

30.03.2013

«Апперкот» (Ковель» – «Меркурій» (Чернівці) – 9:3

Голи: 1:0 Віталій Кашуба (2), 2:0 Юрій Романчук (4), 3:0 Іван Данилюк (6), 4:0 Іван Данилюк (6), 5:0 Іван Данилюк (10), 6:0 Віталій Кашуба (21), 7:0 Віталій Тушич (24), 8:0 Іван Данилюк (27), 8:1 Сергій Рибак (36), 8:2 Сергій Рибак (38), 9:2 Тарас Таріца (40, автогол), 9:3 Віталій Ткачук (40).

ФК «Одеса» – «Спортлідер+ 2» (Хмельницький) – 7:2