Міні-футбольний чемпіонат області (28 і 29 грудня)

0

29 грудня зустрічі міні-футбольного чемпіонату області у групах «А» і «В» не відбудуться

Причина – несприятливі погодні умови. 

Про дату проведення перенесених зустрічей буде повідомлено додатково.

 

Група «D» 

«Магала» – ФК «Веренчанка» – 6:0 (3:0)


Арбітри: Денис Гуменюк, Василь Фурман. 

ФК «Магала»: Микола Тупкало, Роман Степанков, Віталій Ільїн, Андрій Буженіца, Ярослав Ілащук, Степан Маковійчук, Олександр Маковійчук, Анатолій Гостюк, Іван Пержун, Дмитро Кройтор, Іван Міціцей. 

«Веренчанка»: Володимир Цісовський, Володимир Рихло, Максим Мотрюк, Юрій Фисюк, Юрій Федорюк, Артур Гнідий, Максим Гливка, Андрій Чикановський, Олександр Труфин.  

Голи: Роман Степанков (1,2,31), Степан Маковійчук (18,32), Анатолій Гостюк (40).

 

«Лідер» – «Спарта» – 2:5 (1:2)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«Лідер»: Єгор Спиридонов, Павло Хмара, Сергій Ковтун, Андрій Корчак, Геннадій Пресняк, Олег Херняк, Віталій Чехов, Володимир Жуківський, Олександр Пікулін. 

“Спарта»: Богдан Степаненко, Іван Папазов, Микола Павлюк, Микола Геник, Андрій Мотовилець, Артур Новотрясов, Ілля Куруляк, Богдан Тодоріко, Артем Меркушов,  Роман Зароченцев. 

Голи: Олександр Пікулін (6), Віталій Чехов (34) – Артур Новотрясов (4), Артем Меркушов (19,23,26,37).

 

«Іванківці» – «Заставна» – 1:1 (0:0) 

Арбітри: Денис Гуменюк, Іван Фурман. 

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Максим Максимюк, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Савчук, Тарас Сивка, Олександр Крохмалюк, Роман Гуцул, Андрій Шишигін. 

«Заставна»: Вадим Добрянський, Михайло Парменов, Юрій Масікевич, Віталій Давидюк, Володимир Футрик, Денис Петрусяк, Микола Фрунчак. 

Голи: Тарас Сивка (22) – Михайло Парменов (26).

 

«TOM. Studio-1» – «Луківці» – 4:2 (1:1)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«TOM. Studio-1»: Юрій Гідора, Валентин Пантя, Юрій Соломян, Віктор Молдован, Ігор Строіч, Андрій Лалак, Михайло Павлюк, Денис Бульба, Володимир Мельничук.

«Луківці»: Вадим Корсей, Іван Голинюк, Володимир Криштанович, Михайло Лучик, Максим Цирдя, Іван Бутук, Юрій Букатар, Вадим Мага.

Голи: Андрій Лалак (11,22), Денис Бульба (33,38) – Юрій Букатар (10), Михайло Лучик (37).

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «Спарта» 4 4 0 0 23:5 12
2 «Іванківці» 4 3 1 0 17:2 10
3 «TOM. Studio-1» 4 3 0 1 15:8 9
4 «Заставна» 4 2 1 1 12:9 7
5 «Магала» 4 1 0 3 7:12 3
6 «Веренчанка» 4 1 0 3 10:22 3
7  «Лідер» 4 0 1 3 7:19 1
8 ФК «Луківці» 4 0 1 3 9:23 1

 

Група «С» 

 «Рідківці» – «Дрім – Тім» – 6:5 (3:3)

Арбітри: Ігор Гітельман, Іван Фурман. 

«Рідківці»: Дмитро Грабко, Олег Демидовський, Михайло Лупол, Георгій Нікифоряк, Андрій Буджак, Микола Бобик, Ерік Софієць, Дмитро Боднар.

«Дрім-Тім»: Іван Павлюк, Віталій Онуляк, Мирослав Стецюк, Руслан Кувіла, Ігор Мігалатюк, Володимир Павлов, Дмитро Гнатюк, Руслан Гунчак, Роман Нестеренко, Микола Цепа, Микола Курик, Анатолій Максимюк.

Голи: Ерік Софієць (3,8,15,34,38), Георгій Нікифоряк (35) – Роман Нестеренко (3,8,19), Володимир Павлов (35), Микола Курик (38).

 

«Дорошівці» – «НДЕКЦ МВС» – 1:2 (0:1)

Арбітри: Іван Фурман, Ігор Гітельман.

«Дорошівці»: Денис Купчанко, Микола Пастухов, Михайло Лазоряк, Іван Бутук, Григорій Скибінський, Іван Негрич, Василь Бойчук, Ілля Квасниця, Юрій Ковалик, Василь Павчук.

«НДЕКЦ МВС»: Володимир Тодераш, Ігор Дончак, Василь Луцик, Геннадій Куляк, Віталій Ткачук, Денис Зачиковський, Олександр Темерівський, Ігор Стефанишин, Станіслав Третяк, Микола Таріца, Ілля Стрільчук, Іван Молофій, Дмитро Давидний, Юрій Косован. 

Голи: Ілля Квасниця (30) – Іван Молофій (12), Василь Луцик (38).

 

«Урожай» – «Весільний світ» – 8:1 (1:1)

Арбітри: Ігор Гітельман, Іван Фурман. 

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Олександр Дележа, Юрій Головачук, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Тарас Таріца, Ярослав Гаталяк, Сергій Рибак, Олег Керчу. 

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Денис Раскруча, Сергій Чорней, Сергій Бурлака, Юрій Остафійчук, Ігор Гончар, Тарас Новаковський, Василь Нікифоряк. 

Голи: Олег Керчу (35,32), Сергій Рибак (25), Сергій Янчик (20,29), Юрій Головачук (30,35,38) – Юрій Остафійчук (12).

 

«Фазенда» – ФК «Добринівці» – 3:0 (1:0)

Арбітри: Іван Фурман, Ігор Гітельман. 

«Фазенда»: Іван Паньків, Микола Коваль, Павло Дудлей, Віталій Єлінчук, Андрій Фурега, Дмитро Перчула, Тарас Анжієвський, Микола Кавуля.

«Добринівці»: Денис Ткач, Олександр Зварич, Дмитро Лях, Вадим Шостак, Вадим Сопонару, Валерій Звоздецький, Василь Горевич, Михайло Лунгул, Ігор Кудрик, Андрій Мостовий. 

Голи: Микола Кавуля (13), Андрій Фурега (25), Тарас Анжієвський (30). 

 

М Назва команди І П Н П РМ О
1 «Урожай» 4 4 0 0 27:5 12
2 «НДЕКЦ МВС» 4 3 1 0 17:6 10
3 «Фазенда» 4 2 1 1 6:3 7
4 «Весільний світ» 4 1 2 1 11:11 5
5 «Дорошівці» 4 1 2 1 3:3 5
6 ФК «Добринівці» 4 1 0 3 7:15 3
7 «Рідківці» 4 1 0 3 9:22 3
8 «Дрім-Тім» 4 0 0 4 10:25 0

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.