Розпочався футзальний «меморіал Сергія Сенюкова» (календар матчів та перші результати)

0

У понеділок, 11 листопада, розпочався благодійний турнір з футзалу пам’яті переможця зимового чемпіонату Європи, учасника Олімпійських ігор – 76 зі стрибків у висоту Сергія Сенюкова.

На перемогу у турнірі претендують 20 команд. Найбільш цікавими та результативними можна назвати декілька матчів: “розгром” від «Спарта батьки» проти «НДЕКЦ МВС» (1:7), “шквал голів” від «Чернівецьких рятувальників» та ФК «Чагора» (6:3) та командою, яка любить робити “сюрпризи” для своїх вболівальників СК «Лідер» обіграв “бронзового чемпіона” попереднього чемпіонату «Інстал Про» з рахунком – 4:2.

Сергій СЕНЮКОВ

Чемпіон Європи зі стрибків у висоту, почесний громадянин Штату Техас (США).

Народився 27 січня 1955 року в Чернівцях. Закінчив місцеву СШ №20 та Львівський інститут фізичної культури.


Легкою атлетикою почав займатися з 6 класу під керівництвом Володимира Степанова, який згодом став заслуженим тренером СРСР та України.

Найбільший успіх в кар’єрі – перемога на зимовому чемпіонаті Європи 1976 року в Мюнхені (ФРН). Того ж року встановив рекорд України у приміщенні (2 м 26 см). На Олімпійських іграх-76 у Монреалі посів 5 місце. Але вже незабаром він виграв матч США – СРСР, залишивши позаду і рекордсмена світу Стоунза.Також неодноразово перемагав та ставав призером на різноманітних змаганнях всесоюзного та міжнародного рівня.

Після закінчення кар’єри деякий час був військовим, потім працював у Львові у міліції. Відійшов в інший світ 1 вересня 1992 року.

Зібрані кошти підуть на реставрацію пам’ятника Сергія Сенюкова.

**********

Дата      Час  Гра   
I тур група «А»
1 11.11.19 р. 17.00 «БукФам» – «Арена» 1:1
2 11.11.19 р. 17.40 «Чернівецький рятувальник» – ФК «Чагор» 6:3
Вих. ФК «Біла»
I тур група «В»
1 11.11.19 р. 18.20 СК «Лідер» – «Інстал Про» 4:2
2 11.11.19 р. 19.00 «ЧОЕК» – «Old school» 3:3
Вих. УСК «Довбуш»
I тур група «С»
1 11.11.19 р. 19.40 «TOM. Studio-2» – «ДЮСШ-1» 1:2
2 11.11.19 р. 20.20 «Весільний світ» – «М’ясо Буковини» 2:5
Вих. ФК «Стальнівці»
I тур група «Д»
1 11.11.19 р. 21.00 «Спарта батьки» – «НДЕКЦ МВС» 1:7
2 11.11.19 р. 21.40 «TOM. Studio» – «Веренчанка» 4:1
Вих. «Урожай»
Дата      Час  Гра   
II тур група «Д»
3 13.11.19 р. 17.00 «Урожай» – «НДЕКЦ МВС»
4 13.11.19 р. 17.40 «Спарта батьки» – «TOM. Studio»
Вих. ФК «Веренчанка»
II тур група «С»
3 13.11.19 р. 18.20 ФК «Стальнівці» – «ДЮСШ-1»
4 13.11.19 р. 19.00 «TOM. Studio-2» – «Весільний світ»
Вих. «М’ясо Буковини»
II тур група «В»
3 13.11.19 р. 19.40 УСК «Довбуш» – «ІнсталПро»
4 13.11.19 р. 20.20 СК «Лідер» – «ЧОЕК»
Вих. «Old school»
II тур група «А»
3 13.11.19 р. 21.00 ФК «Біла» – «Арена»
4 13.11.19 р. 21.40 «БукФам» – «Чернівецький рятувальник»
Вих. ФК «Чагор»

  

Дата      Час  Гра   
III тур група «А»
5 15.11.19 р. 17.00 ФК «Біла» – ФК «Чагор»
6 15.11.19 р. 17.40 «Арена» – «Чернівецький рятувальник»
Вих. «БукФам»
III тур група «В»
5 15.11.19 р. 18.20 «ЧОЕК» – УСК «Довбуш»
6 15.11.19 р. 19.00 «Old school» – СК «Лідер»
Вих. «ІнсталПро»
III тур група «С»
5 15.11.19 р. 19.40 ФК «Стальнівці» – «М’ясо Буковини»
6 15.11.19 р. 20.20 ДЮСШ-1 – «Весільний світ»
Вих. «TOM Studio-2»
III тур група «Д»
5 15.11.19 р. 21.00 «Урожай» – ФК «Веренчанка»
6 15.11.19 р. 21.40 НДЕКЦ МВС – «TOM. Studio»
Вих. «Спарта  батьки»
Дата      Час  Гра   
IV тур група «Д»
7 18.11.19 р. 17.00 «TOM. Studio» – «Урожай»
8 18.11.19 р. 17.40 ФК «Веренчанка» – «Спарта батьки»
Вих. НДЕКЦ МВС
IV тур група «С»
7 18.11.19 р. 18.20 «Весільний світ» – ФК «Стальнівці»
8 18.11.19 р. 19.00 «М’ясо Буковини» – «TOM Studio-2»
Вих. ДЮСШ-1
IV тур група «В»
7 18.11.19 р. 19.40 УСК «Довбуш» – «Old school»
8 18.11.19 р. 20.20 «ІнсталПро» – «ЧОЕК»
Вих. «Лідер»
IV тур група «А»
7 18.11.19 р. 21.00 «Чернівецький рятувальник» – ФК «Біла»
8 18.11.19 р. 21.40 ФК «Чагор» – «БукФам»
Вих. «Арена»

 

Дата      Час  Гра   
V тур група «А»
9 20.11.19 р. 17.00 ФК «Біла» – «БукФам»
10 20.11.19 р. 17.40 ФК «Чагор» – «Арена»
Вих. «Чернівецький рятувальник»
V тур група «В»
9 20.11.19 р. 18.20 УСК «Довбуш» – СК «Лідер»
10 20.11.19 р. 19.00 «Old school» – «ІнсталПро»
Вих. «ЧОЕК»
V тур група «С»
9 20.11.19 р. 19.40 ФК «Стальнівці» – «TOM Studio-2»
10 20.11.19 р. 20.20 «М’ясо Буковини» – ДЮСШ-1
Вих. «Весільний світ»
V тур група «Д»
9 20.11.19 р. 21.00 «Урожай» – «Спарта батьки»
10 20.11.19 р. 21.40 ФК «Веренчанка» – НДЕКЦ МВС
Вих. «TOM. Studio»

Матчі плей-офф 

Дата      Час  Гра
1/4 фіналу
1 22.11.19 р. 17.00 1 м. гр.. «А» – 2 м. гр.. «В»
2 22.11.19 р. 17.40 1 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «А»
3 22.11.19 р. 18.20 1 м. гр.. «С» – 2 м. гр.. «Д»
4 22.11.19 р. 19.00 1 м. гр.. «Д» – 2 м. гр.. «С»
1/2 фіналу
5 23.11.19 р. переможець гри №1-переможець гри №2
6 23.11.19 р. переможець гри №3-переможець гри №4
Матч за 3-є місце
7 24.11.19 р.  
Фінал 
8 24.11.19 р.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.