17-19 травня у Чернівцях ЧУ-2019 з хокею на траві в online (відео)

0

З п’ятниці по неділю, 17-19.05.2019 р., у Чернівцях (комплекс «Маленький Париж») – чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2007-08 рр. н., який можна дивитися в прямій трансляції.

На першому етапі команди розбиті на 4 підгрупи:
А: Вінницька область, Старт-2 (Бердичівський р-н), Буревісник-2 (Чернівці)
Б: Олімпія СДЮСШОР (Вінниця), Буревісник-1 (Черінвці), КДЮСШ (Черкаси)
В: Барса (Шостка), Старт-1 (Бердичівський р-н), Авангард (Калинівка)
Г: Політехнік-Спартак (Коростень), СДЮСШОР – Динамо (Суми), МКДЮСШ-1 (Вінниця)

Завдяки співпраці комплексу «Маленький Париж», обласної федерації хокею на траві та порталу SportBuk.com, матчі чемпіонату України можна дивитися в прямій трансляції (онлайн). Відео кожного змагального дня шукайте тут ближче до початку ігор.


Календар ігор

17 травня (п’ятниця)
9:30 А Вінницька обл. – Старт-2 – 14:0
10:10 В Старт-1 – Авангард – 2:12
10:50 Г Політехнік-Спартак – МКДЮСШ-1 – 4:4
11:30 Б Олімпія – КДЮСШ Черкаси – 13:0
12:10 А Буревісник-2 – Старт-2 -1:4
12:50 В Барса – Авангард – 3:8
13:30 Г Динамо – МКДЮСШ-1 – 8:5
14:10 А Вінницька обл. – Буревісник-2 – 13:1
14:50 Б Буревісник-1 – КДЮСШ Черкаси – 18:0
15:30 В Старт-1 – Барса – 0:7
16:10 Г Політехнік-Спартак – Динамо – 9:2
16:50 Б Олімпія – Буревісник-1 – 4:4

18 травня (субота)
9:00 А1 – Г1 Вінницька – Політехнік – 3:3
9:40 Б1 -В1 Буревісник-1 – Авангард – 1:5
10:20 А2-Г2 Старт-2 – Динамо – 2:10
11:00 Б2 – В2 Олімпія – Барса – 2:6 
11:40 А3 – Г3 Буревісник-2 – МДЮСШ – 0:7 12:20 Б3 – В3 Черкаси – Старт-1 – 0:10  
13:00 А1 – В1 Вінницька – Авангард – 2:6 
13:40 Б1 – Г1  Буревісник-1 – Авангард – 0:5
14:20 А2 – В2 Старт-2 – Барса – 0:12
15:00 перенос Б2 – Г2 Олімпія – Динамо – 3:6
15:40 А3 – В3 Буревісник-2 – Старт-1 – 2:3
16:20 Б3 – Г3 Черкаси – МДЮСШ – 2:3

19 травня (неділя)
9:00 А3 – Б3 Буревісник-2 – Черкаси – 2:0
9:40 В3 – Г3 Старт-1 – МДЮСШ – 3:5
10:20 А2 – Б3 Старт-2 – Олімпія – 0:6
11:00 В2 – Г2 Барса – Динамо – 7:2
11:40 В1 – Г1 Авангард Калинівка – Політехнік – 6:2
12:20 А1 – Б1 Вінницька – Буревісник-1 – 9:1

1 Авангард-Олімпія Калинівка Вінницька обл. (Віталій Бондарчук). 2 Вінницька обл. (Володимир Луценкевич, уродженець Чернівців, випускник 11 школи) 3 Політехнік Коростень (Олександр Машталір). 4. Буревісник-1 Чернівці (Юрій Коблюк, Іван Федірчик)

***

Фото:

***

Відео:

19.05ю19

***

18.05.19

***

17.05.19

***

***

***

***

***

Президент ФХТУ: У Чернівцях все буде хОКей (відео, фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.