Кубок області з футболу 2019 (календар, результати)

0

Кубок Чернівецької області з футболу 2019 року розпочинається з 1/16 фіналу.

Календар матчів Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року

1/16 фіналу (30.04-01.05)

30.04 16.00 Новодністровськ «Дністер» – ФК «Університет»

30.04 16.00 Молодія ФК «Чагор» – ФК «Магала»


30.04 16.00 Черепківка ФК «Черепківка» – «RA-DENT»

30.04 16.00 Камянка ФК «Камянка» – «TOM.studio»

30.04 16.00 Тереблече «Тереблече» – «Топоровці»

30.04 16.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Фазенда»

01.05 16.00 Коровія ФК «Коровія» -«Молодія»

01.05 16.00 Строїнці ФК «Золотий колос» – «Н.Станівці»

01.05 16.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Порубне»

01.05 16.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Глибока»

01.05 16.00 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «ШКВАЛ»

01.05 16.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Неполоківці»

1/8 фіналу (18-19.05)

19.05  16.00 Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Волока»

19.05 16.00 переможець гри №1 – переможець гри №2

19.05 16.00 переможець гри №3 – переможець гри №4

19.05 16.00 переможець гри №5 – переможець гри №6

18.05 16.00 переможець гри №7 – переможець гри №8

18.05 16.00 переможець гри №9 – переможець гри №10

18.05 16.00 переможець гри №11 – переможець гри №12

18.05 16.00 Чернівці УСК «Довбуш» – «Станівці»

1/4 фіналу – перші матчі  (05.06)

05.06 переможець гри №13 – переможець гри №14

05.06 переможець гри №15 – переможець гри №16

05.06 переможець гри №17 – переможець гри №18

05.06 переможець гри №19 – переможець гри №20

1/4 фіналу – матчі-відповіді (19.06)

19.06 переможець гри №14 – переможець гри №13

19.06 переможець гри №16 – переможець гри №15

19.06 переможець гри №18 – переможець гри №17

19.06 переможець гри №20 – переможець гри №19

1/2 фіналу – перші матчі  (11.08)

11.08 переможець ігор №21,25 – переможець ігор №22,26

11.08 переможець ігор №23,27 – переможець ігор №24,28

1/2 фіналу – матчі-відповіді  (14.08)

31 14.08 переможець ігор №22,26-переможець ігор №21,25

32 14.08 переможець ігор №24,28 – переможець ігор №23,27

Фінал Кубку області (24.08)

24.08 переможець ігор №29,31 – переможець ігор №30,32

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.