Кубок області з футболу 2019 (календар, результати)

0

Кубок Чернівецької області з футболу 2019 року розпочинається з 1/16 фіналу.

Календар матчів Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року

***

1/16 фіналу (30.04-01.05)


30.04 16.00 Новодністровськ «Дністер» – ФК «Університет» – 0:2

09.05 16.00 Молодія ФК «Чагор» – ФК «Магала» – 4:2

30.04 16.00 Черепківка ФК «Черепківка» – «RA-DENT» – 0:10 ВІДЕО

30.04 16.00 Камянка ФК «Кам’янка» – «TOM.studio» – 1:3

30.04 16.00 Тереблече «Тереблече» – «Топоровці» – 3:2 (осн. час – 2:2)

 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Фазенда» – -:+

02.05 16.00 Коровія ФК «Коровія» -«Молодія» – 1:5

01.05 16.00 Строїнці ФК «Золотий колос» – «Н.Станівці» – 2:0 ВІДЕО

01.05 16.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Порубне» – 0:1 (осн. час 0:0)

01.05 16.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Глибока» – 0:1

01.05 16.00 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «ШКВАЛ» – 4:1 ВІДЕО

01.05 16.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Неполоківці» – 1:10

1/8 фіналу (18-19.05)

19.05  16.00 Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Волока» – 1:7

17.05 16.00 Молодія. Університет – Чагор  – 3:6

19.05 16.00 RaDent – TOM.studio – 0:1

19.05 16.00 Тереблече –  Фазенда – 4:2 (1:1)

18.05 16.00 Молодія – Золотий колос – 1:2 (наприкінці основного часу Андрій Королянчук забив переможний гол)

18.05 16.00 Порубне – Глибока – -:+

18.05 16.00 С. Вовчинець – Неполоківці – 3:1 (1:1)

18.05 16.00 Чернівці УСК «Довбуш» – «Станівці» – 5:2

1/4 фіналу – перші матчі  (05.06)

05.06 Волока ФК «Волока» – ФК «Чагор»

05.06 Біла «TOM.studio» – «Тереблече»

05.06 Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Глибока»

05.06 «Ст.Вовчинець» – УСК «Довбуш»

1/4 фіналу – матчі-відповіді (19.06)

19.06 Молодія. ФК «Чагор» – ФК «Волока»

19.06 «Тереблече» – «TOM.studio»

19.06 ФК «Глибока» – ФК «Золотий колос»

19.06 УСК «Довбуш» – «Ст.Вовчинець»

1/2 фіналу – перші матчі  (11.08)

11.08 переможець ігор №21,25 – переможець ігор №22,26

11.08 переможець ігор №23,27 – переможець ігор №24,28

1/2 фіналу – матчі-відповіді  (14.08)

31 14.08 переможець ігор №22,26-переможець ігор №21,25

32 14.08 переможець ігор №24,28 – переможець ігор №23,27

Фінал Кубку області (24.08)

24.08 

***

Кубок Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року.

 

Етапи кубку :

1/16                                           1/8                                   1/4                                   1/2                               фінал

30.04-01.05                           18-19.05                       05.06 (1)                          11.08 (1)                         24.08

                                                                                       18.06 (2)                          14.08 (2)

  ФК «Новоселиця-2017»

ФК «Волока»

       
     
     
«Дністер»

ФК «Університет»

ФК «Університет»      
       
ФК «Чагор»

ФК «Магала»

     
     
     
ФК «Черепківка»

«RADENT»

«RADENT»    
 

 «TOM.studio»

     
ФК «Камянка»

«TOM.studio»

     
 

 

«Тереблече»

   
       
«Тереблече»

«Топоровці»

   
 

ФК «Фазенда»

   
ФК «Магістраль»

ФК «Фазенда»

     
     
     
ФК «Коровія»

«Молодія»

   
     
ФК «Золотий колос»

«Н.Станівці»

     
     
     
СК «Глибока-2»

ФК «Порубне»

       
       
ФК «Луківці»

ФК «Глибока»

     
     
     
«Ст.Вовчинець»

ФК «ШКВАЛ»

     
       
ФК «Енергія»

ФК «Неполоківці»

     
 

 

     
     
УСК «Довбуш»

«Станівці»

   
     
 
 

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.