Стрілук: На Євро-2019 у чернівчан по два фінали – «золотих» і «бронзових»

0

Блискуче виступають знані чернівецькі лучники на чемпіонаті Європи в приміщенні 2019 р., який триває у Туреччині (м. Самсун).

Тричі олімпійка Лідія Січенікова (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, Сумський державний педагогічний університет, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») пробилась до фіналу в особистих змаганнях, де її суперницею 2.03.19 буде росіянка Саяна Циремпілова. У командному виді програми українське тріо (Лідія Січенікова, Анастасія Павлова – Нова Каховка, Поліна Родіонова – Суми) розпочало боротьбу з півфіналу, де українки поступись і тепер 1.03.19 стрілятимуть за 3 місце з білорусками.

В юніорській номінації минулорічний чемпіон світу U-19 в приміщенні і віце-чемпіон Європи Іван Кожокарь (2000 р.н., МС, ШВСМ, «Спартак», тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») також пробився до особистого фіналу, де його суперником 3.02.19 буде представник Росії Ігор Григоренко. У командних змаганнях наші юніори (Іван Кожокарь, Володимир Каменський – Харків, Артем Овчінніков – Суми) також вступили у боротьбу на півфінальній стадії, де поступились росіянам і тепер 1.03.19 зійдуться у матчі за «бронзу» з італійцями.

SportBuk.com

Жінки
кваліфікація
1 014B COHENDET Angeline FRA 288 / 9 297 / 1 45 15 585
2 012A PAVLOVA Anastasia UKR 289 / 3 295 / 2 45 14 584 CT…
10 011A RODIONOVA Polina UKR 288 / 7 289 /11 38 21 577…
14 010A SICHENIKOVA Lidiia UKR 286 /14 287 /13 36 21 573

Олімпійський раунд
14 SICHENIKOVA Lidiia UKR – 19 FEVANG MARZOUK Laila NOR – 7:1
14 SICHENIKOVA Lidiia UKR – ESEBUA Kristine GEO – 6:2
чвертьфінал
14 SICHENIKOVA Lidiia UKR – 6 MARUSAVA Hanna BLR – 6:5 (перестрілка – 10:9)
півфінал
SICHENIKOVA L (UKR) – RODIONOVA P (UKR) – 6:4

фінал (02-03-2019 15:25)
TSYREMPILOVA Sayana RUS – SICHENIKOVA Lidiia UKR – 6:2 (Лідія – срібна призерка!)

9 004B KOZHOKAR Ivan UKR 291 / 8 289 / 9 42 16 580

9 KOZHOKAR Ivan UKR – 24 POGHOSYAN Hamlet ARM – 6:»

півфінал
Україна (PAVLOVA Anastasia, RODIONOVA Polina, SICHENIKOVA Lidiia) – Грузія – 3:5
за 3 місце (01-03-2019 15:06)
Україна – Білорусь – 5:4 (Січенікова і Ко – бронзові призери!)