Найпопулярніші спортсмени Буковини 2018 (опитування)

0

Десятку кращих спортсменів Буковини за підсумками 2017 року, як відомо, очолив Валерій Чоботар, який отримав найбільше голосів від вболівальників у відповідному опитуванні. Хто ж стане головним спортивним улюбленцем публіки за підсумками сезону-2018?

До вашої уваги (нижче) розширений список претендентів і можливість підтримати своїх фаворитів у голосуванні, перейшовши звідси на Facebook у групу Буковинський спорт (для голосування треба приєднатися до групи!). Врахуйте, що група відкрита, але після того, як ви натиснете Приєднатися, необхідно, щоби адмін, або будь-який член групи підтвердив і додав вас до групи. І ви самі зможете це робити з іншими, ставши членами групи. Але на етапі приєднання може бути і затримка – від секунд до хвилин, або більше, поки хтось підтвердить ваше приєднання. У свою чергу, і ви підтверджуйте чиєсь приєднання потім, аби зменшити час очікування іншим, бо ж адмін не завжди чергує, щоби миттєво схвалювати це приєднання;)

Голосування триватиме до 15.01.2019 р. Кількість спортсменів, за яких можна голосувати, не обмежена (хоча рекомендуємо обмежитися топ-10, за вашою версією).

Тут ви можете перейти для голосування у Facebook (натиснути на значок Facebook – «f»):


***

За попередньою (неофіційною) версією SportBuk.com, десятка кращих спортсменів Чернівецької області за 2018 р. виглядала так:

Марія Винник (вільна боротьба, Чернівці, ОДЮСШ, Сергій Одинак). Всесвітня Гімназіада – 1 м (49 кг), ЧУ (кадетки) – 2 м, ЧУ (юніорки) – 2 м, учасниця чемпіонатів світу (кадети – 7 м, юніорки – 8 м)…

Соломія Винник (вільна боротьба, Чернівці, ОДЮСШ, Сергій Одинак). Юнацький чемпіонат Європи – 1 м (53 кг), ЧУ (юніорки) – 2 м, ЧУ (кадетки) – 1 м…

Степан Грекул (бокс, Кіцманський район, «Україна», тренери – Іван Собко, Андрій Грудей, офіційний партнер – готель «Буковина»). Молодіжний чемпіонат Європи U-22 – 1 м (81 кг), чемпіонат України – 1 м.

Еміль Ібрагімов (легка атлетика, Чернівці, «Україна», ШВСМ, СК «Гешко», тренер – Геннадій Слюсарєв, офіційний партнер – готель «Буковина»). Чемпіонат Європи – 5 м (4х100 м), чемпіонат України – 2 м (200 м), 3 м (100 м), командний ЧУ – 1 м (естафета 4х100 м), командний ЧУ в прим. – 1 м (60 м)…

Іван Кожокарь (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», тренери – Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Юніорський чемпіонат світу в приміщенні U-20 – 1 м (особ.), 2 м (ком.), чемпіонат Європи U-20 – 2 м (особ.)…

Олег Миронець (легка атлетика, Хотин, ШВСМ, тренери – Іван Павлюк). Чемпіонат України – 2 м (800 м), 1 м (естафета 4х800 м), ЧУ U-23 – 1 м (800 м), ЧУ в прим. – 2 м (800 м), Кубок України в прим. – 1 м (800 м)…

Лідія Січенікова (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренери – Олег Осипенко, Віталій Гуменюк, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Чемпіонат України – 1 м (мікс), 3 м (ком.), Кубок України в прим. – 2 м (ком.), 2 етап Кубку України пам’яті Заслуженого тренера України Б. Кокота – 1 м (особ.)…

Ризван Талібов (карате, Чернівці, ДЮСШ міськспортуправління, СК «Максимум», Станіслав Золотухін). Чемпіонат Європи – 3 м (командне куміте), чемпіонат України – 1 м (+84 кг інд.), 2 м (ком. куміте).

Юрій Томюк (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат Європи U-18 (2000-2001 р.н., Італія) – 3 м (52 кг), Чемпіонат України U-18 – 1 м (52 кг), учасник юніорського чемпіонату світу U-18 (виступав травмованим).

Валерій Чоботар (карате, Чернівці, СК «Лідер», тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін, офіційний партнер – «Ромтісбуд»). Чемпіонат світу – 2 м (індивідуальне куміте), чемпіонат Європи – 4 місце (особ.), 3 м (ком.), переможець Karate1 Seria A в Іспанії (Guadalajara), KARATE1 PREMIER LEAGUE DUBAI (ОАЕ) – 3 м.

Пропонуємо до вашої уваги і інших спортсменів, які, можливо, за допомогою вболівальницьких голосів увійдуть до народної топ-10 2018:

Людмила Аріфова (стрільба лука, Чернівці, КБУ ДЮСШ, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Всесвітня Гімназіада – 3 м (ком.), ЧУ (кадети U-17) – 1 м (особ.), ЧУ (юніори U-20) – 1 м (ком.), ЧУ в прим. (кадети U-17) – 2 м (ком.).

Михайло Вепрюк (карате, Чернівці, СК «Максимум», Станіслав Золотухін). Чемпіонат України (молодь) – 1 м (84 кг)…

Костянтин Довганчук (велоспорт, Чернівці, «Колос», Ілля Руссу). Чемпіонат України з маунтенбайку – 1 м (U-19, Чемпіонат Європи U-19 – 21 м…

Тетяна Дорохова (стрільба з лука, Чернівці, «Динамо», ШВСМ, тренери – Анатолій Єгоров, Олександр Татарін). Чемпіонат України – 3 м (ком.), Фінал Кубку України – 1 м (ком.), Кубок України в прим. – 2 м (ком.).

Сергій Дуган (легка атлетика, Чернівці/Глибока, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (естафета 4х800 м), 6 м (10 км по шосе), 7 м (1 миля).

Микола Жижиян (бокс, Чернівці/Глибоцький р-н, ДЮСШ №1, Геннадій Соловйов). Кубок України – 1 м (75 кг).

Андрій Заплітний (карате, Чернівці, СК «Лідер», Олександр Пікулін, Андрій Лазоренко). Чемпіонат України (юніори) – 1 м (76 кг), Karate1 Youth League WKF Caorle-Venice (Італія) –  1 м, Karate1 Youth Cup (Хорватія) – 3 м (інд., 76 кг).

Максим Зрибнєв (карате, Чернівці, «Тай-Сен», Євген Мотовилін, Руслан Білоскурський). Чемпіонат України (юніори) – 3 м (55 кг), Trbovlje Open 2018 (відбір на Євро-2019) – 1 м (55 кг), здобув путівку на чемпіонат Європи серед юнаків та юніорів 2019.

Вадим Клим (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат України U-18 2000-01 р.н. – 2 м (60 кг), 2001-02 – 2 м (60 кг). Брандербург Cup (Німеччина) – 3 м (60 кг).

Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, «Колос», Ілля Руссу). Чемпіонат України з маунтенбайку – 3 м (крос-кантрі інд.), 4 м (крос-кантрі, ком.), 3 м (командний залік), 2 м (елімінатор, ком.), Чемпіонат Європи – 24 м…

Орест Малованюк (легка атлетика, Чернівці, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (4х800 м), ЧУ U-23 – 1 м (1 миля), 3 м (10 км на шосе).

Микола Мануїла (карате, Чернівці, «Тай-Сен», Євген Мотовилін, Руслан Білоскурський). Чемпіонат України (юніори) – 3 м (+76 кг), Trbovlje Open 2018 (відбір на Євро-2019) – 1 м (юнаки, 55 кг), здобув путівку на чемпіонат Європи серед юнаків та юніорів 2019.

Ігор Мартинюк (легка атлетика, Чернівці, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (естафета 4х800 м), чемпіонат України в прим. – 3 м (шведська естафета).

Ігор Омельченко (стрільба з лука, Чернівці, освіта, ШВСМ, тренери – Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха). Чемпіонат України – 2 м (ком.), Кубок України в прим. – 3 м (ком.)…

Іван Павлюк (легка атлетика, Чернівці/Вижниця, Денис Тищук, Тарас Ватрич). Юнацький чемпіонат України з кросу U-18 – 1 м (осінь, 3 км), 3 м (весна, 3 км), чемпіонат України U-18 в прим. – 2 м (3000 м), командний ЧУ U-18 – 2 м (3000 м), ЧУ U-18 – 3 м (3000 м).

Євгенія Сусленська (стрільба з лука, Чернівці, Спартак, тренери – Олег Осипенко, Світлана Меркулова, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Чемпіонат України – 1 м (юніорки U-20, ком.), 3 м (дорослі, ком.), Кубок України (фінал) – 1 м (ком.), чемпіонат України в приміщенні – 1 м (юніорки U-20, особ.), Всеукраїнська Гімназіада – 2 м (особ.).

Влас Тележинський (легка атлетика, Чернівці/Сторожинець, Денис Тищук, Сергій Москалюк). Чемпіонат України (юнаки U-16) – 2 м (1500 м), командний ЧУ (юнаки U-16) – 1 м (1500 м), 2 м (800 м), чемпіонат України з кросу U-16 – 1 м (весна, 2 км), чемпіонат України в приміщенні U-16 – 2 м (800 м + 1500 м), чемпіонат України U-18 – 3 м (1500 м), командний ЧУ в прим. (юнаки U-16) – 1 м (1500 м), 2 м (800 м).

Марчела Шпірка (велоспорт ВМХ, Новоселиця, тренери – Іван Єфтеньєв, Ілля Єфтеньєв). Чемпіонат України ВМХ (багатоденна гонка) – 1 м, ЧУ – 2 м (рейсінг), 3 м (інд. гонка на час), 2 м (спринт), ЧУ МТБ (шорт-трек) – 2 м (ком.), ЧУ 4Х – 1 м (фінал).

Едуард Штефанеса (дзюдо, Новоселиця, тренер – Юрій Паскар). Чемпіонат України U-18 2000-02 р. – 1 м (55 кг), Чемпіонат України U-21 – 2 м (60 кг), ЧУ (дорослі) – 5 м, етап Кубок Європи U-21 – 7 м (55 кг, Угорщина).

Ольга Шубкіна (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, Освіта, тренери Анатолій Єгоров та Анастасія Замуравкіна). Всесвітня Гімназіада – 2 м (особ.), 2 м (мікс), 3 м (ком.), Roma Indoor Archery World Series – 1 м (особ., юніорки).

***

Окремо будуть опитані авторитетні буковинські фахівці – Заслужені тренери з олімпійських видів спорту, Заслужені працівники фізичної культури і спорту, Заслужені майстри спорту. Крім цього, ми визначимо і кращих за найбільшою кількістю набраних очок за чинною в Україні системою нарахування балів за успіхи на змаганнях різного рівня. У кожній номінації спортсмен отримає 10 балів за 1 місце, 9 – за 2-ге… 1 – за 10-те. За сумою балів і назвемо народну десятку кращих. А найпопулярніший спортсмен буде визначений лише за підсумками голосування на Facebook.

Є ймовірність, що після тривалої перерви відбудеться шоу-програма «Зірки естради – зіркам спорту», у рамках якої і будуть нагороджені лауреати спортивного року. З ініціативою щодо відродження цього свята виступила шоу-група «Вікторія», яку підтримали обласне відділення НОК України, облцентр «Спорт для всіх», деякі любителі спорту. Якщо задумане вдасться реалізувати, про це повідомимо додатково.

***

***

Народну десятку кращих спортсменів Буковини 2017 очолив Чоботар

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.