18 січня – зимовий чемпіонат області з легкої атлетики 2019 (розклад, відео)

0

У п’ятницю, 18.01.2019 р. на стадіоні «Буковина» – зимовий чемпіонат Чернівецької області з легкої атлетики.

Відео, фото і результати будуть додані. Змагання розпочинаються о 14 год. за наступним розкладом:

14.00 – біг 400м. Дівчата, юніорки, молодь, жінки 
14.08 – біг 400м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки
14.20 – біг 800м. Дівчата. юніорки, молодь, жінки 
14.25 – біг 800м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки 
14.35 – біг 1500м. Дівчата. юніорки, молодь, жінки 


14.43 – біг 1500м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки
14.50 – біг 3000м. Дівчата. юніорки, молодь, жінки 
14.50 – біг 3000м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки
15.20 – Нагородження біг 400м.,800м.,1500м., 3000м. – дівчата, юніорки, молодь, жінки, юнаки, юніори, молодь, чоловіки
15.00 – біг 60м. Дівчата, юніорки, молодь, жінки 
15.30 – біг 60м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки
16.00 – фінали 60м. Дівчата, юніорки, молодь, жінки
17.10 – фінали 60м. Юнаки, юніори, молодь, чоловіки 
17.30 – Нагородження біг 60м. – дівчата, юніорки, молодь, жінки, юнаки, юніори, молодь, чоловіки 
Головний секретар Ірина Ячнюк

***

Відео:

***

Фото (для перегляду натисніть на значок Фейсбуку – f):


***

***

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

18.01.2019 р. стадіон «БУКОВИНА» м. ЧЕРНІВЦІ

 

№ старт Прізвище ім’я Команда ФСТ Тренер Результат Місце

Біг 60 м дівчата 2004 р.н. і молодші

І забіг

201 Мамалицька Яна Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS
60 Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 7.7
14 Кузик Олександра Вижниця ——- Ватрич Т.І 11.6

ІІ забіг

750 Якубович Юліана ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 11.8
208 Максимчук Вероніка Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.1
6 Циганчук Софія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 12.8

ІІІ забіг

29 Боклач Вікторія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. DNS
5 Добровольська Олена ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. 7.7
203 Черней Марія Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.8

ІV забіг

204 Онуфрійчук Ольга Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 8.8
3 Скутар Ксенія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 9.7
921 Пушкашу Марина ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М 10.0

V забіг

207 Бечка Вікторія Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.2
769 Парамонова Поліна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 11.5
60 Танчинець Ольга Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 11.8

VI забіг

1 Глазер Валерія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 9.2
210 Скрипник Ангеліна Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.6
63 Колісник Антоніна Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 9.7

VII забіг

12 Тхорук Христина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. DNS
202 Черній Катерина Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 10.6
619 Величко Яна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 10.4

VIII забіг

765 Осадчук Валерія ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 10.8
209 Колянко Богдана Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.8
62 Білоусяк Настя Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 9.1

IX забіг

211 Манюк Діана Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.5
2 Єгорова Таїсія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 10.3
76 Думанська Богдана Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 9.6

X забіг

1188 Мельник Юлія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 9.4
206 Бойко Аріана Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.7
598 Еценгерт Ольга Кіцмань Освіта Бабюк І.І. DNS
4 Мадяр Вікторія Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 11.8

XI забіг

710 Миронюк Олександра Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 10.7
11 Шляхта Анастасія Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.2
1727 Чайковська Катерина Сторожинецька ДЮСШ Освіта Марценяк Т.М. 8.7

XІI забіг

1184 Досяківська Софія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 9.1
61 Савчук Юлія Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 10.0
4 Доманська Вікторія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 9.7
132 Савчукевич  Ангеліна Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 10.1

Біг 60 м дівчата 2002-2003 р.н.

І забіг

17 Ігнатьева Анна КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 8.7
1191 Климюк Марія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 8.4

ІІ забіг

1193 Драгінда Катерина Кіцмань Освіта Бабюк І.І., Романюк В.В. 8.6
46 Долинська Юлія КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В.,Марченко Г.М. 8.9

ІІІ забіг

205 Юзва Ольга Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 8.7
941 Терлецька Маргарита Сторожинецька ДЮСШ Освіта Москалюк С.І. DNS

Біг 60 м юніорки 2001-2000 р.н.

100 Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 8.6 2
937 Гураль Мар’яна ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О. 8.5 1
900 Барчук Оксана ОДЮСШ «Буревісник» —— Марченко Г.М. 8.9 3

Біг 60 м молодь(жінки) 1997-1999 р.н.

937 Ватаманюк Вікторія ОШВСМ Освіта Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б., Павлюк 7.9 1
935 Соколовська Валентина ОШВСМ Освіта Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 8.2 3
957 Чоропіта Дар’я ОШВСМ Освіта Ячнюк І.О. 8.0 2

Біг 60 м жінки 1996 р.н. і старші

2 Попадюк Аліна ШВСМ Чернівці ФСТ«Україна» Слюсарева Г.Г. 7.7   І

Фінал біг 60 м дівчата 2004 р.н.і молодші

1727 Чайковська Катерина Сторожинецька ДЮСШ Освіта Марценяк Т.М. 8.7 3
5 Добровольська Олена ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. 8.4 2
60 Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 8.1 1

Фінал біг 60 м дівчата 2002-2003 р.н.

205 Юзва Ольга Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 8.4 2
1193 Драгінда Катерина Кіцмань Освіта Бабюк І.І., Романюк В.В. 8.6 3
1191 Климюк Марія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 8.1 1

Біг 60 м юнаки 2004 р.н. і молодші

І забіг

258 Грига Валентин Вижниця   Ватрич Т.І 7.8
506 Луцишин Тімур ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. 8.2
13 Сєров Станіслав ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 10.6
59 Українець Богдан Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 8.8

ІІ забіг

932 Чернієвич Андрій Сторожинецька ДЮСШ Освіта Польова І.П. 7.5
15 Сульжик Олексій Вижниця ——- Ватрич Т.І 7.4
712 Житар Владислав Кіцмань Освіта Бабюк І.І. DNS

ІІІ забіг

768 Зверид Ігор ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 12.0
8 Ланівський Микола ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 11.4
147 Щербатий Вадим Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 7.9

ІV забіг

913 Червінський Олександр ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М 10.8
929 Никифоряк Богдан Сторожинецька ДЮСШ Освіта Польова І.П. 8.0
111 Булига Святослав Вижниця —— Ватрич Т.І 9.8

V забіг

266 Грига Юрій Вижниця   Ватрич Т.І 9.2
2 Вторніков Олександр ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. DNS
9 Ланівський Роман ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 12.9

VІ забіг

3 Доманський Дмитро ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Ячнюк Ю.Б. 12.6
204 Лютик Іван ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М 11.4
727 Завялець Юрій Кіцмань Освіта Бабюк І.І. DNS

VІI забіг

718 Завялець Микола Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 11.5
208 Лотошкін Дмитро Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.7
206 Яворський Вадим Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS

VІII забіг

203 Михальчук Ілля Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS
723 Ілюк Вадим Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 8.8
207 Яцюк Нікіта Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 9.4

Біг 60 м юнаки 2002-2003 р.н.

І забіг

586 Веренько Петро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 9.5
940 Сандуляк Ігор Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. DNS
1516 Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. DNS

ІІ забіг

1195 Івасюк Серафим Кіцмань Освіта Бабюк І.І., Романюк В.В. 7.0
583 Ориджук Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 8.9
98 Кешкар Сергій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 9.0

ІІІ забіг

292 Григоряк Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 7.7
910 Бурачук Віталій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 9.5
209 Москалюк Олег Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS

ІV забіг

205 Шалаєв Микола Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 7.9
1 Кушнір Михайло ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. 7.7
914 Веренька Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 8.2

V забіг

919 Лютік Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. DNS
65 Токар Максим Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 8.5
1198 Чонтул Дмитро Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 7.7

VІ забіг

145 Мельник Віктор Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 7.7
9 Поляк Микола ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П.,Ячнюк Ю. Б. 7.8
901 Вуєчко Олег ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 8.8

Біг 60 м юніори 2001-2000 р.н.

І забіг

913 Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М 8.1  
138 Федорук Назар ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 7.3 2
940 Паращук Максим ОШВСМ Освіта Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 7.2 1

ІІ забіг

55 Гончарук Сергій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 8.0  
166 Журавель Дмитро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 8.2  
98 Георгеман Дмитро ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 8.0 3

Біг 60 м молодь(чоловіки) 1997-1999 р.н.

І забіг

933 Дарчук Максим ОШВСМ   Прондюк Р.І., Тищук Д.І 7.0 2
202 Мамалицький Владислав ОШВСМ МОНУ Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. 7.4  
18 Власов Павло         ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 7.0 3

ІІ забіг

201 Миронець Олег ОШВСМ МОНУ Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. DNS  
43 Савчук Валентин КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Прондюк Р.І., Арсенюк М.В. 7.1  
954 Бойчук Денис ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О. 7.0 1

Біг 60 м чоловіки 1996 р.н. і старші

25 Помогаев Олександр ШВСМ Чернівці ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 6.7 КМС

Фінал біг 60 м юнаки 2004 р.н.І молодші

932 Чернієвич Андрій Сторожинецька ДЮСШ Освіта Польова І.П. 7.4 1
15 Сульжик Олексій Вижниця ——- Ватрич Т.І 7.5 2
147 Щербатий Вадим Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 7.8 3

Фінал біг 60 м юнаки 2002-2003 р.н.

1195 Івасюк Серафим Кіцмань Освіта Бабюк І.І., Романюк В.В. 7.1 1
292 Григоряк Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 7.5 2
1198 Чонтул Дмитро Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 7.5 3

Біг 400 м дівчата 2004 р.н. і молодші

І забіг

201 Мамалицька Яна Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 1:19.6  
202 Черній Катерина Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 1:11.4 2
1192 Нищук Яна Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1:09.9 1
203 Черней Марія Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS  
7 Таушер Таїсія Вижниця Спартак Лучик В.О. 1:24.4  
204 Онуфрійчук Ольга Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS  
714 Маковій Наталя Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1:15.0  
11 Шляхта Анастасія Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS  
289 Гузак Ліза ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:20.4  
76 Думанська Богдана Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:12.9 3
61 Савчук Юлія Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:20.9  
63 Колісник Антоніна Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:18.0  
932 Садик Ада Сторожинецька ДЮСШ Освіта Марценяк Т.М. 1:21.4  
937 Опиченик Діана Сторожинецька ДЮСШ Освіта Москалюк С.І. 1;21.7  
62 Білоусяк Настя Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:16.7  
60 Танчинець Ольга Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:18.9  

Біг 400 м дівчата 2002-2003 р.н.

626 Демик Діана ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:34.0 3
205 Юзва Ольга Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 1:36.2  
587 Філіпович Юлія ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:32.0 2
17 Ігнатьева Анна  КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 1:21.9 1
58 Деркач Ангеліна Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:34.7  

Біг 400 м юніорки 2001-2000 р.н.

286 Дуб’як Надія ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:24.9 2
1196 Миронюк Марина Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1:27.8 3
900 Барчук Оксана ОДЮСШ «Буревіснк» ——- Марченко Г.М. 1:14.7 1
1196 Миронюк Марина Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1:28.4  
166 Нестеренко Ярослава ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:32.5  

Біг 400 м юнаки 2004 р.н. і молодші

І забіг

49 Повержук Роман КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 1:29.1
727 Завялець Юрій Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1:17.7
249 Гашпан Ярослав Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS
111 Булига Святослав Вижниця —— Ватрич Т.І 1:24.5
184 Шкраба Андрій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:09.8
266 Грига Юрій Вижниця ——- Ватрич Т.І DNS
207 Яцюк Нікіта Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS
8 Дасевич Дмитро Вижниця Спартак Лучик В.О. 1:31.9
110 Маніліч Сергій Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 1:05.6
166 Клим Юрій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:18.9
191 Лега Назар ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. DNS
59 Українець Богдан Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:12.9
583 Ориджук Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:18.8

ІІ забіг

203 Михальчук Ілля Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 1:16.9  
15 Сульжик Олексій Вижниця ——- Ватрич Т.І 57.7 1
248 Гречка Валентин Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS  
245 Петращук Владислав Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS  
251 Іванцен Степан Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. 1:20.6  
208 Лотошкін Дмитро Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS  
116 Буляк Максим Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. DNS  
302 Гуцуляк Богдан ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:19.0  
147 Щербатий Вадим Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 1:00.3 3
932 Чернієвич Андрій Сторожинецька ДЮСШ Освіта Польова І.П. DNS  
1181 Кефа  Артем Кіцмань Освіта Бабюк І.І. DNS  
258 Грига Валентин Вижниця ——- Ватрич Т.І 59.2 2
2 Гульчак Дмитро                                 КБУ ДЮСШ Чернівці ——– Арсенюк М.В., МарченкоГ.М. 1:37.4  

Біг 400 м юнаки 2002-2003 р.н.

І забіг

285 Андрич Анатолій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:09.4  
588 Стрижибороба Валентин ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:07.8  
640 Рошка Даніїл ОДЮСШ«Авангард»  «Україна» Остапюк І.С. 1:06.2  
205 Шалаєв Микола Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. DNS  
285 Андрич Анатолій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:04.9  
292 Григоряк Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 58.6 2
69 Григоряк Костянтин КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 58.9  
50 Барбюк Назар Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 1:02.1  
166 Журавель Дмитро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 58.7 3

ІІ забіг

584 Яківюк Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:08.4  
287 Андроник Дмитро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. DNS  
648 Обершт Максим ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 1:08.5  
635 Костюк Максим ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. DNS  
905 Шкурган Володимир ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 1:17.9  
586 Веренько Петро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1:17.7  
581 Охонько Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. DNS  
56 Торговецький Михайло Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 58.3 1

Біг 400 м юніори 2001-2000 р.н.

106 Конечний Микола Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 55.1 1
75 Шелест Михайло КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 57.7 2
74 Гандзій Іван КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 58.1 3
49 Хованець Олександр  ОДЮСШ «Буревіснк» —— Бибик О.І. 59.8  
201 Миронець Олег ОШВСМ МОНУ Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. 51.2  

Біг 800 м дівчата 2004 р.н. і молодші

5 Голобуцька Таісія Вижниця Спартак Лучик В.О. 2:51.8 2
102 Кудельницька Софія Сторожинецька ДЮСШ Освіта Москалюк С.І. 2:55.7  
202 Тележинська Августина Сторожинецька ДЮСШ Освіта Тищук Д.І., Москалюк С.І. 2:53.7 3
9 Паскал Олександра         КБУ ДЮСШ Чернівці Освіта Арсенюк М.В., Марченко Г.М 2:39.9 1
55 Папазова Марія                                КБУ ДЮСШ Чернівці —– Арсенюк М.В., Марченко Г.М 2:54.9  

Біг 800 м дівчата 2002-2003 р.н.

2520 Пушкарьова Анна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 3:30.1  
2520 Кушнірюк Тетяна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. DNS  
1743 Барковська Тетяна Сторожинецька ДЮСШ Освіта Тищук Д.І., Москалюк С.І. 2:43.7 1
161 Статкевич Ірина ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 3:14.6 2
1344 Ярема Іванна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 3:34.3  
58 Деркач Ангеліна Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 3:24.1 3

Біг 800 м юніорки 2001-2000 р.н.

928 Іонашко Антоніна Сторожинецька ДЮСШ Освіта Тищук Д.І., Москалюк С.І. DNS  
5 Кифяк Катерина Педколедж ——- Луцишин В.В. 2:42.7 2
7 Владичан Анастасія КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 2:29.6 1
1196 Миронюк Марина Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 2:47.8 3
166 Нестеренко Ярослава ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2:54.5  

Біг 800 м молодь(жінки) 1997-1999 р.н.

939 Маньковська Наталя ОШВСМ Освіта Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 2:27.4 1
88 Ковцун Ганна   ОДЮСШ «Буревіснк» ——- Марченко Г.М. 2:44.1 3
77 Штефанюк Каріна КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 2:37.3 2
78 Ясько Діана   КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 2:52.8  

Біг 800 м юнаки 2004 р.н.і молодші

253 Іванцен Ілля Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS  
19 Никула Василь КБУ ДЮСШ Чернівці Спартак Арсенюк М.В., Лучик В.О. 2:14.6 1
63 Поставіков Антон КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 2:56.4  
290 Остафійчук Степан ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 3:01.3  
917 Червінський Назарій ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М 2:54.1  
371 Майхрович Нікіта                КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 2:29.2  
1591 Костащук Олександр Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 2:34.2  
257 Гречка Іван Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. 2:27.9 2
65 Крупчак Олександр Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 2:49.6  
254 Горжовський Дмитро Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. 2:49.0  
204 Пастернак Іван Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 2:28.4 3
12 Дерій Євгеній КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. DNS  

Біг 800 м юнаки 2002-2003 р.н.

1750 Лукій Андрій Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 2:40.9 3
909 Пасовистий Максим ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 2:48.5  
583 Ориджук Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2:45.4  
286 Ркивюк Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2:40.5 2
630 Попіль Андрій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 2:51.6  
259 Гавриляк Владислав Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS  
912 Шкурган Володимир ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 2:47.7  
582 Голей Василь ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2:33.6 1
903 Марчук Андрій ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 2:48.9  
56 Торговецький Михайло Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. 2:53.4  

Біг 800 м юніори 2001-2000 р.н.

73 Мокрієнко Ігор КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В. 2:09.2 1
624 Петренко Володимир ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 2:49.3  
927 Харенюк Павло ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 2:46.6  
922 Мегеден Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. DNS  
923 Петринич Валерій ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 2:21.2 3
928 Старкін Руслан ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 2:19.4 2

Біг 800 м молодь(чоловіки) 1997-1999 р.н.

942 Тікан Михайло Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. 2:23.5 3
202 Мамалицький Владислав ОШВСМ МОНУ Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. 2:13.7 2
201 Миронець Олег ОШВСМ МОНУ Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. 2:02.5 1
490 Мартинюк Ігор    1983 ШВСМ Д Тищук Д.І. 2:04.7  

Біг 1500 м дівчата 2004 р.н.і молодші

927 Мелимука Ольга ДЮСШ №4 Освіта Тищук Д.І., Куца Н.М. 5:31.5 1
726 Вірста Діана Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 6:08.4 3
20 Кріт Юлія КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 5:46.0 2
930 Мельник Марія  Сторожинецька ДЮСШ Освіта Москалюк С.І. 6:18.8  

Біг 1500 м юнаки 2004 р.н.і молодші

206 Яворський Вадим Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 5:07.8
22 Чопик Олександр КБУ ДЮСШ Чернівці —— Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 5:08.8
247 Кушнір Володимир Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. DNS
104 Гонтар Іван Сторожинецька ДЮСШ Освіта Токарюк І.М. DNS
46 Мушкет Владислав КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 5:39.1
82 Савкевич Дмитр                КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 5:30.5
6 Дмитрюк Гліб ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 5:24.9

Біг 1500 м юнаки 2002-2003 р.н.

582 Голей Василь ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 5:47.1  
50 Барбюк Назар Кіцманьська РДЮСШ     Колос Руснак О.І. DNS  
925 Бархоленко Олександр ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 5:35.4 3
976 Тележинський Влас Сторожинецька ДЮСШ Освіта Тищук Д.І., Москалюк С.І. 4:30.0 1
209 Москалюк Олег Хотинська ДЮСШ МОНУ Павлюк І.Г., Павлюк Н.Е. 5:15.2 2
87 Остафій Дмитро ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 5:39.5  

Біг 1500 м юніори 2000-2001 р.н.

928 Старкін Руслан ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. DNS  
645 Доленюк Максим ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 5:42.4  
84 Грешнов Олександр ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 5:39.8  
922 Мегеден Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 5:30.2 2
641 Могилюк Михайло ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 5:35.1  
83 Цера Василь   ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 5:32.7 3
57 Григорків Роман    1996 Інваспорт Арсенюк М.В., Міхайлов С.С. 4:49.4  
9103 Товкач Юрій КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 5:27.5 1

Біг 3000 м молодь(жінки) 1997-1999 р.н.

85 Мартинюк Олександра ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 13:28.4 3
79 Рудик Любов КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В. 12:22.6 1
900 Барчук Оксана ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. DNF  
81 Філянович Ольга ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 13:17.9 2

Біг 3000 м юнаки 2004 р.н.і молодші

282 Романів Сергій КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 12:30.3 1
5 Унгурян Павло КБУ ДЮСШ Чернівці Арсенюк М.В., Марченко Г.М. 12:44.8 2
255 Івончак Ілля Сторожинецька ДЮСШ Освіта Писарюк Р.В. 13:08.1 2

Біг 3000 м молодь(чоловіки) 1997-1999 р.н.

975 Малованюк Орест ШВСМ Д Тищук Д.І. 9:21.4 1
149 Павлюк Іван ШВСМ Тищук Д.І., Ватрич Т.І. 9:34.3 2
973 Ілащук Іван ШВСМ Тищук Д.І. 12:11.5 3

Біг 3000 м чоловіки 1996 р.н.і старші

203 Дуган Сергій   ШВСМ Д Тищук Д.І. 9:05.3 1
490 Мартинюк Ігор  ШВСМ Д Тищук Д.І. 9:19.1 2
979 Коршунов Олег ШВСМ Тищук Д.І. 10:49.2 3
80 Малек Андрій ОДЮСШ «Буревіснк» Марченко Г.М. 11:23.7  

                                      

Головний   суддя                                                                                       М. В. Арсенюк

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.