Турнір з футзалу «Кубок Лєрки 2018» (календар ігор)

0

З понеділка, 5.11.2018 р., у ФОК «Олімпія» – Благодійний турніру з футзалу пам’яті Валерія Семенова «Кубок Лєрки».

До вашої уваги календар ігор

I тур група «А»

05.11 17.30  «CBJ-груп» – УСК «Довбуш» – 3:1

05.11 18.10 «Чернівецький рятувальник» – «Мрія –Заставна» – 4:4


 I тур група «В»

05.11 18.50  «RA – DENT» – «Sezon» – 2:1

05.11 19.30 «Урожай-Моцарелла» – «Фазенда» – 6:1

I тур група «С»

05.11 20.10 ФК «Волока» – ДЮСШ-1 «Освіта» 10:4

05.11 20.50 ФК «Стальнівці» – ФК «Веренчанка» – 2:1

Онлайн 5.11,2018::

***

I тур група «Д»

06.11 17.30  «Політех» – НДЕКЦ – 1:1 (0:1)

06.11 18.10 «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – «Спартак» – 5:1 (2:0)

I тур група «А» ветерани

06.11 18.50  «Дрім-Тім» -1 – ФК «Фазенда» – 6:1 (4:0)

06.11 19.30 «Іва» (с.Коровія) – ФК «Берегомет» – 3:0 (1:0 Сергій Янчик, і один після перерви)

I тур група «В» ветерани

06.11 20.10 «Садгора» – «Дрім-Тім» -2 – 1:2 (0:2)

06.11 20.50 ФК «Буковина-Ретро» -???

Онлайн 6.11.2018:

II тур група «А»

07.11 17.30  «Leader team» – «CBJ-груп» – 2:2 (1:1) Лідер виходив вперед і за рахунку 2:2 не реалізував 10-метровий. Прекрасно зігрпв голкіпер Чернівці бізнес груп Степан Кушнір.

07.11 18.10  УСК «Довбуш» – «Чернівецький рятувальник» – 1:3 (1:2, було 0:2)

II тур група «В»

07.11 18.50  «БукФам-Бульвар» – «RA – DENT» – 1:4 (0:1)

07.11 19.30 «Sezon» – «Урожай-Моцарелла» – 3:9 (0:5)

II тур група «С»

07.11 20.10  ФК «Волока» – ФК «Стальнівці» – 10:1 (2:0)

07.11 20.50 ДЮСШ-1 «Освіта» – ФК «Веренчанка» – 1:1 (0:0) Освіта відігралась на останніх хвилинах

Відео:

***

II тур група «Д»

08.11 17.30 «Спартак» – НДЕКЦ – 2:7 (1:3, відкрили рахунок спартаківці)

08.11 18.10  «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – «Політех» – 8:4 (5:0)

II тур група «А» ветерани

08.11 18.50 «Дрім-Тім» -1 – «Іва» (с.Коровія) – 1:2 (0:1)

08.11 19.30 ФК «Фазенда» – ФК «Берегомет» – 1:3 (0:1)

II тур група «В» ветерани

08.11 20.10 ФК «Буковина-Ретро» – «Садгора» – перен.

08.11 20.50  ??? – «Дрім-Тім» -2

Відео онлайн 8.11.2018:

 III тур група «А»

12.11 17.30 «Чернівецький рятувальник» – «Leader team» – 1:1 (1:0)

12.11 18.10 «Мрія –Заставна» – УСК «Довбуш» – 1:2

III тур група «В»

12.11 18.50 «Урожай-Моцарелла» – «БукФам-Бульвар» – 7:0 (3:0)

12.11 19.30 «Фазенда» – «Sezon» – 4:4 (2:3)

III тур група «С»

12.11 20.10 ФК «Веренчанка» – ФК «Волока» – 2:9 (2:4)

12.11 20.50 ФК «Стальнівці» – ДЮСШ-1 «Освіта» – 4:2 (1:1)

1 ФК «Волока» – 9 (29-7). 2 ФК «Стальнівці» – 6 (7-13). 3 ДЮСШ-1 «Освіта» – 1 (7-15). 4 ФК «Веренчанка» – 1 (4-12).

III тур група «Д»

13.11 17.30 «Політех» – «Спартак» – 1:0 (0:0)

13.11 18.10  НДЕКЦ – «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 3:3 (1:1) новосельчани відскочили на останніх хвилинах після 3:1. За правоохоронців 3 голи забив Дмитро Дучак.

1 «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 7 (16-8). 2 НДЕКЦ – 5 (11-6). 3 «Політех» – 4 (6-9). 4 «Спартак» – 0 (3-13).

III тур група «А» ветерани

13.11 18.50 ФК «Берегомет» – «Дрім-Тім» -1 – 1:4 (0:2 Ігор Мігалатюк, Роман Зароченцев)

13.11 19.30 «Іва» (с.Коровія) – ФК «Фазенда» – 6:1 (1:0)

 III тур група «В» ветерани

13.11 20.10 «Дрім-Тім» -2 – ФК «Буковина-Ретро» – 4:3 (1:2)

13.11 20.50 «Садгора» – ???

онлайн 13.11.18:

IV тур група «А»

14.11 17.30 «Leader team» – «Мрія –Заставна» – 1:3 (1:1)

14.11 18.10 «CBJ-груп» – «Чернівецький рятувальник» – 1:2 (0:0)

IV тур група «В»

14.11 18.50 «БукФам-Бульвар» – «Фазенда» – 4:3 (2:2, Бульвар вів 2:0)

14.11 19.30 «RA–DENT» – «Урожай-Моцарелла» – 2:6 (1:3)

Онлайн 14.11.2018:

            1/2 фіналу ветерани

14.11 20.10 1 м. гр.. «А» Іва – 2 м. гр.. «В» Буковина-Ретро – 1:5 (0:2)

14.11 20.50 1 м. гр.. «В» Дрім-Тім-2 – 2 м. гр.. «А» Дрім-Тім-1 – 1:1 (0:1), по пен. – 3:2!!! (не забив Роман Зароченцев)

***

V тур група «А»

15.11 17.30 УСК «Довбуш» – «Leader team» – 2:1 (1:0)

15.11 18.10 «Мрія –Заставна» – «CBJ group» – 0:1  (0:1)

1 «Чернівецький рятувальник» – 8 (10-7). 2 «CBJ-груп» – 7 (7-5). 3 УСК «Довбуш» – 6 (6-8). 4  «Мрія –Заставна» – 4 (8-8). 5 «Leader team» – 2 (5-8).

V тур група «В»

15.11 18.50 «Sezon» – «БукФам-Бульвар» – 2:3 (0:1)

15.11 19.30 «Фазенда» – «RA – DENT» – 1:1 (0:0)

1 «Урожай-Моцарелла» – 12 (28-6). 2 «RA-DENT» – 7 (9-9). 3 «БукФам-Бульвар» – 6 (8-16). 4 «Sezon» – 2 (11-19). 5 «Фазенда» – 1 (7-14).

***

Матчі плей-оф

1/4 фіналу аматори

9.11 18.00 1 «А» «Чернівецький рятувальник» – 2 «В» «RA-DENT» – 7:4

19.11 19.00 1 «В» «Урожай-Моцарелла» – 2 «А» «CBJ-груп» – 6:2

19.11 20.00 1 «С» ФК «Волока» – 2 «Д» НДЕКЦ – 3:3 (пен. 2:1)

19.11 21.00 1 «Д» «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 2 «С» ФК «Стальнівці» – 6:2

1/2 фіналу аматори ВІДЕО

20.11 17.30 «Чернівецький рятувальник» – «Урожай-Моцарелла» – 2:10

20.11 18.20 ФК «Волока» – «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 4:6

фінал ветерани ВІДЕО

20.11 19.10 «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім-2» – 4:1

фінал аматори

20.11 19.50. «Урожай-Моцарелла» – «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 3:0 ВІДЕО

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.