Турнір з футзалу «Кубок Лєрки 2018» (календар ігор)

0

З понеділка, 5.11.2018 р., у ФОК «Олімпія» – Благодійний турніру з футзалу пам’яті Валерія Семенова «Кубок Лєрки».

До вашої уваги календар ігор

I тур група «А»

05.11 17.30                 «CBJ-груп» – УСК «Довбуш» – 3:1

05.11 18.10                 «Чернівецький рятувальник» – «Мрія –Заставна» – 4:4


 I тур група «В»

05.11 18.50                 «RA – DENT» – «Sezon» – 2:1

05.11 19.30                 «Урожай-Моцарелла» – «Фазенда» – 6:1

I тур група «С»

05.11 20.10 ФК «Волока» – ДЮСШ-1 «Освіта» 10:4

05.11 20.50                 ФК «Стальнівці» – ФК «Веренчанка» – 2:1

Олайн 5.11,2018::

***

I тур група «Д»

06.11 17.30  «Політех» – НДЕКЦ – 1:1 (0:1)

06.11 18.10 «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – «Спартак» – 5:1 (2:0)

I тур група «А» ветерани

06.11 18.50  «Дрім-Тім» -1 – ФК «Фазенда» – 6:1 (4:0)

06.11 19.30 «Іва» (с.Коровія) – ФК «Берегомет» – 3:0 (1:0 Сергій Янчик, і олин після перерви)

I тур група «В» ветерани

06.11 20.10 «Садгора» – «Дрім-Тім» -2 – 1:2 (0:2)

06.11 20.50 ФК «Буковина-Ретро» -???

Онлайн 6.11.2018:

II тур група «А»

07.11 17.30  «Leader team» – «CBJ-груп» – 2:2 (1:1) Лідер виходив вперед і за рахунку 2:2 не реалізував 10-метровий. Прекрасно зігрпв голкіпер Чернівці бізнес груп Степан Кушнір.

07.11 18.10  УСК «Довбуш» – «Чернівецький рятувальник» – 1:3 (1:2, було 0:2)

II тур група «В»

07.11 18.50  «БукФам-Бульвар» – «RA – DENT» – 1:4 (0:1)

07.11 19.30 «Sezon» – «Урожай-Моцарелла» – 3:9 (0:5)

II тур група «С»

07.11 20.10  ФК «Волока» – ФК «Стальнівці» – 10:1 (2:0)

07.11 20.50 ДЮСШ-1 «Освіта» – ФК «Веренчанка» – 1:1 (0:0) Освіта відігралась на останніх хвилинах

Відео:

***

II тур група «Д»

08.11 17.30 «Спартак» – НДЕКЦ – 2:7 (1:3, відкрили рахунок спартаківці)

08.11 18.10  «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – «Політех» – 8:4 (5:0)

II тур група «А» ветерани

08.11 18.50 «Дрім-Тім» -1 – «Іва» (с.Коровія) – 1:2 (0:1)

08.11 19.30 ФК «Фазенда» – ФК «Берегомет» – 1:3 (0:1)

II тур група «В» ветерани

08.11 20.10 ФК «Буковина-Ретро» – «Садгора»

08.11 20.50  ??? – «Дрім-Тім» -2

Відео оновйн 8.11.2018:

 III тур група «А»

12.11 17.30 «Чернівецький рятувальник» – «Leader team» – 1:1 (1:0)

12.11 18.10 «Мрія –Заставна» – УСК «Довбуш» – 1:2

III тур група «В»

12.11 18.50 «Урожай-Моцарелла» – «БукФам-Бульвар» – 7:0 (3:0)

12.11 19.30 «Фазенда» – «Sezon» – 4:4 (2:3)

III тур група «С»

12.11 20.10 ФК «Веренчанка» – ФК «Волока» – 2:9 (2:4)

12.11 20.50 ФК «Стальнівці» – ДЮСШ-1 «Освіта» – (1:1)

III тур група «Д»

13.11 17.30 «Політех» – «Спартак» – 1:0 (0:0)

13.11 18.10  НДЕКЦ – «М’ясо Бук. – Зол. Колос» – 3:3 (1:1) новосельчани відскрюочили на останніх хвилинах після 3:1. За поавоохоронців 3 годи забив Дмитро Дучак.

III тур група «А» ветерани

13.11 18.50 ФК «Берегомет» – «Дрім-Тім» -1 – 1:4 (0:2 Ігор Мігалатюк, Роман Зароченцев)

13.11 19.30 «Іва» (с.Коровія) – ФК «Фазенда» – 6:1 (1:0)

 III тур група «В» ветерани

13.11 20.10 «Дрім-Тім» -2 – ФК «Буковина-Ретро» – 4:3 (1:2)

13.11 20.50 «Садгора» – ???

онлайн 13.11.18:

IV тур група «А»

14.11 17.30 «Leader team» – «Мрія –Заставна» – 1:3 (1:1)

14.11 18.10 «CBJ-груп» – «Чернівецький рятувальник» – 1:2 (0:0)

IV тур група «В»

14.11 18.50 «БукФам-Бульвар» – «Фазенда» – 4:3 (2:2, Бульвар вів 2:0)

14.11 19.30 «RA–DENT» – «Урожай-Моцарелла» – 2:6 (1:3)

Онлайн 14.11.2018:

            1/2 фіналу ветерани

14.11 20.10 1 м. гр.. «А» Іва – 2 м. гр.. «В» Буковина-Ретро – 1:5 (0:2)

14.11 20.50 1 м. гр.. «В» Дрім-Тім-2 – 2 м. гр.. «А» Дрім-Тім-1 – 1:1 (0:1), по пен. – 3:2!!! (не забив Роман Зароченцев)

V тур група «А»

15.11 17.30 УСК «Довбуш» – «Leader team»

15.11 18.10 «Мрія –Заставна» – «CBJ group»

V тур група «В»

15.11 18.50 «Sezon» – «БукФам-Бульвар»

15.11 19.30 «Фазенда» – «RA – DENT»

Матчі плей-офф

1/4 фіналу аматори

19.11 18.00 1 м. гр.. «А» – 2 м. гр.. «В»

19.11 19.00 1 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «А»

19.11 20.00 1 м. гр.. «С» – 2 м. гр.. «Д»

19.11 21.00 1 м. гр.. «Д» – 2 м. гр.. «С»

1/2 фіналу аматори

20.11 17.30 Переможець гри №1 – Переможець гри №2

20.11 18.20 Переможець гри №3 – Переможець гри №4

фінал ветерани

   20.11 19.10 Переможець гри 1 м. гр.. «А» – 2 м. гр.. «В»- Переможець гри 1 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «А»

фінал аматори

   20.11 19.50 Переможець гри №5 – Переможець гри №6

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.