Футбол (І ліга, жінки) 2018/19: календар, результати

0

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд сезону-2018/19 – дебютний для команди «Буковинська надія», яка виступає у групі А.

Склад команди «Буковинська надія»:

1 Іванеску Регіна Михайлівна (02.05.1999) захисник 
2 Андоній Юлія Вікторівна (25.10.2000) півзахисник
3 Боднар Катерина Маковіїна (07.12.2001) захисник
4 Дакі Дар’я Дмитрівна (23.07.2000) захисник
5 Дашкевич Олександра Янівна (16.05.1995) захисник


6 Демедюк Оксана Степанівна (30.01.2000) півзахисник
7 Демко Яна Ярославівна (18.01.1999) півзахисник
8 Джуравець Богдана Василівна (31.01.2000) захисник
9 Дідковська Елеонора Сергіївна (01.04.1989) нападник
10 Зайцева Лілія Сергіївна (09.02.2002) півзахисник
11 Колотило Тетяна Іванівна (14.04.1999) захисник
12 Кошман Анастасія Юріївна (15.05.2002) півзахисник
13 Маковій (Павлюк) Марія Миколаївна (16.09.1992) захисник
14 Мерещук Юлія Андріївна (05.05.2000) півзахисник
15 Одочук Оксана Олександрівна (08.06.1997) півзахисник
16 Онуфрійчук Світлана Олегівна (23.11.1999) півзахисник
17 Осадчук Ангеліна Михайлівна (12.10.2000) воротар
18 Продан Віталіна Олександрівна (03.05.1999) півзахисник
19 Процюк Діана Іванівна (04.10.2000) нападник
20 Солоджук Валентина Василівна (14.02.2001) нападник
21 Сорохан Христина Андріївна (26.09.2002) нападник
22 Хмара Аміна Сергіївна (24.07.2001) півзахисник
23 Кремчаніна Вікторія Анатоліївна (29.02.2000) воротар
24 Лигуша Юлія Олександрівна (05.03.2000) півзахисник
25 Литвин Катерина Валеріївна (11.07.1995) захисник
26 Михайлюк Єлизавета Сергіївна (26.10.2002) півзахисник
27 Плескач Єлизавета Вікторівна (31.05.2001) півзахисник
28 Комарова Ольга Анатоліївна (21.01.2000) захисник

Керівний склад
1 Столярчук Василь Іванович (10.09.1955) Президент
2 Гордей Дмитро Федорович (24.09.1960) Головний тренер
3 Шевчук Василь Павлович (13.02.1982) Тренер
4 Тівілік Дмитро Миколайович (22.10.1949) Керівник клубу
5 Волощук Людмила Петрівна (01.01.1963) Лікар
6 Манчуленко Людмила Василівна (22.09.1986) Адміністратор

Календар ігор (перша ліга, група А)

1 тур

27.08 “Карпати” (Львів) – “Янтарочка-2” (Новояворівськ) – 9:0

26.08 “Станіславчанка-ДЮСШ №3” (Івано-Франківськ) – ВО “ДЮСШ” (Вінниця) – 2:1

26.08 “Колос-Мрія” (Козятин) – “Буковинська надія” (Чернівецька обл.) – 2:0 (0:0)

Голи: Вітюк 66, Жукова 72

Колос-Мрія: Гаєвська – Бесараб, Климчук, Споденюк, Павлік (Кравчук 24), Маслянко, Сидоренко (Дишлюк 64), Жукова, Канівець (Танадайчук 90+3), Коваленко, Вітюк. Запасні: Колесник, Кучинська, Куртиніна, Демідова. Тренер: Микола БАБЮК

Буковинська надія: Осадчук – Іванеску, Маковій, Джуравець, Дашкевич, Одочук, Продан (Демедюк 74), Дідковська (Зайцева 77), Демко (Кошман 46), Процюк (Андоній 83), Сорохан. Запасні: Колотило, Хмара, Онуфрійчук. Тренер: Дмитро ГОРДЕЙ.

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) – Резнік А. (Київська обл), Дмитренко А. (Вишневе) – Білаш Н. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Король П. (Вінниця)

Попередження: Жукова 56, Вітюк 77 – Дашкевич 37

***

2 тур

08.09 “Карпати” (Львів) – Станіславчанка-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 1:2

Голи: Дідковська 10, Лигуша 41, Одочук 72, Процюк 83

10.09 ВО “ДЮСШ” (Вінниця) – “Колос-Мрія” (Козятин) – 3:0

09.09 “Янтарочка-2” (Новояворівськ) – “Буковинська надія” – 0:4 (0:2)

Голи: Дідковська 10, Лигуша 41, Одочук 72, Процюк 83

Янтарочка-2: Тріщук – Мерешко, Русінова (Брошко 73), Пецюх, Бобак (Зозуля 79), Шовгенюк, Буй (Демянець 57), Печенюк, Мартинович (Угалегбулем 57), Лайщук, Скіба (Штефура 69). Запасні: Обух, Гук. Тренер: Карло ЗАГРАДКА

Буковинська надія: Кремчаніна – Іванеску, Маковій, Джуравець, Литвин, Одочук (Хмара 85), Продан (Демко 78), Дідковська, Дащкевич (Сорохан 54), Лигуша (Кошман 60), Процюк (Андоній 90+2). Запасні: Колотило, Михайлюк. Тренер: Дмитро ГОРДЕЙ

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл.) – Паньків О. (Тернопіль), Сухан М. (Закарпатська обл.) – Притула В. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Халявко Ю. (Львів)

Попередження: Печенюк 87 – Іванеску 33

***

3 тур

23.09 «Буковинська Надія» – ВО «ДЮСШ» – 0:6 (0:1) ВІДЕО, ФОТО

13.10 «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Янтарочка-2» – 1:0

14.10 «Колос-Мрія» – «Карпати» – 1:3

4 тур

27.10 «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Колос-Мрія» – 4:0

28.10 «Янтарочка-2» – ВО «ДЮСШ» – 1:0

28.10 «Карпати» – «Буковинська Надія» – 6:2
Голи: Буняк 3, Чайка 26,44,62, Крив’як 64, Петрусевич 81 – Дідковська 17, Процюк 85.

5 тур

01.11 «Буковинська Надія» – «Станіславчанка-ДЮСШ №3» – 4:2

Голи: Олександра Дашкевич (24), Регіна Іванеску (49, 58), Катерина Литвин (84) – Тетяна Барановська (20, 82)

04.11 «Колос-Мрія» – «Янтарочка-2» – 1:1

05.11 ВО «ДЮСШ» – «Карпати» – 5:2

***

    І В Н П МЗ МП О
 1  «Станіславчанка-ДЮСШ №3» м. Ів-Франківськ 5 4 0 1 11 6 12
 2  «Карпати»  м. Львів 5 3 0 2 21 10 9
 3  ВО «ДЮСШ» м. Вінниця 5 3 0 2 15 5 9
 4  «Буковинська Надія»  Чернівецька обл. 5 2 0 3 10 16 6
 5  «Колос-Мрія» Козятинський р-н 5 1 1 3 4 11 4
 6  «Янтарочка-2» м. Новояворівськ 5 1 1 3 2 15 4

***

2 коло – весною 2019

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.