Футбол (І ліга U-19 2018/19): календар, результати

0

У сезоні 2018/19 чернівецька «Буковина», яка минулого сезону здобула «бронзу» у І лізі U-19, виступає у першоліговій юніорській першості України U-19 у Групі 1.

Календар ігор
І коло

1 тур
12 вересня (середа)

Ніка – Поділля – 5:0


Гірник – Динамо – 0:1

Адреналін – Прикарпаття – 0:1

Темп – МФА – 0:2

Буковина – н/а

2 тур

19 вересня (середа)

Прикарпаття – Темп – 5:2

Динамо – Адреналін – 0:2

Поділля – Гірник – ?1:1

Буковина – Ніка – 1:0 (Іван Квасниця, 90+4)

МФА – н/а

3 тур

26 вересня (середа)

Гірник – Буковина – 0:2

Адреналін – Поділля – 3:0

Темп – Динамо – 0:3

МФА – Прикарпаття – 2:1

Ніка – н/а

4 тур

3 жовтня (середа)

Динамо – МФА – 0:0

Поділля – Темп – 0:1

Буковина – Адреналін – 2:0

Ніка – Гірник – 1:0

Прикарпаття – н/а

5 тур

10 жовтня (середа)

Адреналін – Ніка – 0:2

Темп – Буковина – 1:5

МФА – Поділля – 3:0

Прикарпаття – Динамо – 4:1

Гірник – н/а

 

6 тур

7 жовтня (середа)

Поділля – Прикарпаття – 2:2

Буковина – МФА – 3:3

Ніка – Темп – 1:0

Гірник – Адреналін – 0:3

Динамо – н/а

7 тур

24 жовтня (середа)

Темп – Гірник – 2:2

МФА – Ніка – 3:0

Прикарпаття – Буковина – 1:2 (1:1 Валентин Рудич, 44, 1:2 Даніел Раулюк, 80) ВІДЕО

Динамо – Поділля – 3:0

Адреналін – н/а

8 тур

31 жовтня (середа)

Буковина – Динамо – 3:3
Голи: Олександр Жумига (13, 51), Валентин Рудич (17) – Ярослав Савків (74), Костянтин Гринюх (90), Роман Ігнатюк (90+3)

Ніка – Прикарпаття – 2:0

Адреналін – Темп – 1:0

Гірник – МФА – 1:3

Поділля – н/а

9 тур

7 листопада (середа)

МФА – Адреналін – 2:1

Прикарпаття – Гірник – 3:0

Динамо – Ніка – 1:2

Поділля – Буковина – 1:4 (Владислав Павлович, 19 хв. 1:1, Владислав Ватаманюк, 48 1:2, Владислав Павлович, 67 1:3, Владислав Ватаманюк, 86 1:4)

Темп – н/а

2 коло

10 тур

27.03.19         

Поділля Хмельницький – Ніка І.-Франківськ – 1:2

Динамо Львів – Гірник Новояворівськ – 0:0

Прикарпаття І.-Франківськ – Адреналін Луцьк -1:1

МФА Мукачево – Темп Вінниця – 3:0

11 тур

3.04.19

Ніка – Буковина – 3:0 (Коржак Володимир, 15, Щербаков Юрій, 43, Боднарук Андрій, 90)

12 тур

10.04.19

Буковина – Гірник (Новояворівськ) – 3:0 (тех. перемога)

13 тур

17.04.19

Адреналін (Луцьк) – Буковина – 0:2 (Владислав Ватаманюк, 9, 84)

14 тур

24.04.19

Чернівці, ФОК «Олімпія».
Буковина – Темп (Вінниця) – 6:0 (Владислав Ватаманюк, 4, 18 п., 53, Василь Гакман, 45+1, Владислав Павлович, 72. На 17 хв. Даніель Раулюк не реалізував пен.).

«Буковина»: 1 Костянтин Гуцул (71 Дмитро Дутка, 84), 5 Андрій Букатар (25 Вадим Бута, 73), 4 Антон Шихайлов (44 Ігор Єрмічук, 66), 9 Ілля Томнюк, 13 Дмитро Посталакій, 21 Даніел Раулюк (26 Артем Рябий, 72), 8 Денис Рябий, 10 Давід Шутак (15 Михайло Мангер, 84), 11 Василь Гакман к/к, 20 Владислав Ватаманюк. Запасні: 6 Роман Придрик, 7 Євген Квасниця, 55 Володимир Ленюк. Головний тренер – Сергій Гамаль.

15 тур

01.05.19    

Прикарпаття І.-Франківськ – Поділля Хмельницький – 3:0

МФА Мукачево – Буковина Чернівці – 2:1

Темп Вінниця – Ніка І.-Франківськ – 0:1

Адреналін Луцьк – Гірник Новояворівськ – 2:0

16 тур

08-05-2019    

Гірник Новояворівськ – Темп Вінниця – 1:0

Ніка І.-Франківськ – МФА Мукачево – 4:1

Буковина Чернівці – Прикарпаття І.-Франківськ – 3:1 ВІДЕО

Поділля Хмельницький – Динамо Львів – 0:1

17 тур

17 тур

15-05-2019    

Динамо Львів – Буковина Чернівці – 1:3

Прикарпаття І.-Франківськ – Ніка І.-Франківськ – 3:2

МФА Мукачево – Гірник Новояворівськ – 5:1

Темп Вінниця – Адреналін Луцьк – 1:3

***

    І В Н П М О
1 “Буковина” Чернівці 15 11 2 2 40-16 35
2 “Ніка” Івано-Франківськ 15 11 1 3 28-12 34
3 “МФА” Мукачево 15 10 3 2 35-17 33
4 “Прикарпаття” Івано-Франківськ 15 7 2 6 34-25 23
5 “Динамо” Львів 15 5 6 4 19-18 21
6 “Адреналін” Луцьк 15 6 2 7 19-20 20
7 “Поділля” Хмельницький 15 3 3 9 16-30 12
8 “Гірник” Новояворівськ 15 1 5 9 8-28 8
9 “Темп” Вінниця 16 1 2 13 9-42 5

***

18 тур

22-05-2019    

Адреналін Луцьк – МФА Мукачево

Гірник Новояворівськ – Прикарпаття І.-Франківськ

Ніка І.-Франківськ – Динамо Львів – 5:0

Буковина Чернівці – Поділля Хмельницький – 3:0

***

Плей-оф

Перші матчі

26.05.19 2 гр.1 Ніка (Івано-Франківськ) – 1 гр.2 Оболонь-Бровар (Київ). Повторний матч 1.06.19

27.05.19 2 гр.2 Колос (Ковалівка) – 1 гр.1 Буковина (Чернівці) – 2:0

Повторний матч 31.05.19

27.05.19 2 гр.3 СК Дніпро Черкаси – 1 гр.4 СК Дніпро-1 (Дніпро). Повторний матч 30.05.19

27.05.19 2 гр.4 Авангард (Краматорськ) – 1 гр.3 ФК Петриківка. Повторний матч 31.05.19

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.