Пляжна ліга 2018 – на фінішній прямій (фото)

0

Визначились фіналісти Ліги пляжного волейболу 2018, яка базується на майданчику біля стадіону «Буковина».

Боротьбу за нагороди у фіналі, як повідомив SportBuk.com голова обласної федерації волейболу Іван Васкан, продовжать по чотири кращі жіночі та чоловічі команди.

Цікаво, що у заключному турі попереднього етапу і серед дівчат, і серед чоловіків перемогу святкували не лідери загального заліку.

Фінальний тур запланований на 25-26 серпня. Початок – з 10:00.

Як повідомив Олег Марич, серед жіночих команд у 3 турі чемпіонату міста з пляжного волейболу команди розташувались у такому порядку:


1 “ЧНУ-Деражня” (Горобець Анастасія, Семенова Анна) – 25 очок
2 “ЧТЕІ” (Гринько Ванда, Куда Юлія) – 23 очок
3 “Фантазери” (Панькевич Тетяна, Шибаковська Кароліна) – 22 очок
4 “ЧНУ-Везунчики” (Качур Ольга, Стравінскайте Дануте) – 21 очок
5-7 “YOPS” (Житко Наталія, Шевчук Оксана), “Stronger” (Черновцан Ірина, Змошу Патрісія), “YOPS-2″(Кушнерик Людмила, Дзюбенко Ольга – по 20 очок…

Результати серед чоловічих команд (3 тур):
1 “Брікс” (Гаврилюк Олексій, Гермак Сергій) – 25 очок
2 “Недобоївська громада” (Гайдеєк Олександр, Хавруняк Ігор) – 23 очка
3 “Даша” (Шкріль Вадим, Нехаєв Сергій) – 22 очка
4 “Надвірна” (Мельник Богдан, Ноджак Віктор) – 21 очко
5-6 “Ейс” (Цуркан В’ячеслав, Стравінскайте Дануте), “Садгора” (Пелих Андрій, Турик Віталій) – 20 очок
7-9 “Буковина” (Гакман Сергій, Мудрецький Володимир), “АСД” (Кушнерик Владислав, Цурик Богдан),”ЧНУ Стронг” (Горбунов Олександр, Степанятов Роман) – 18 очок.

Турнірне становище після 3 турів

Жіночі команди
1 “ЧНУ-Везунчики” (Качур Ольга, Стравінскайте Дануте) – 69 очок
2 “ЧТЕІ” (Гринько Ванда, Куда Юлія) – 67
3 “ЧНУ-Деражня” (Горобець Анастасія, Семенова Анна) – 50
4 “Фантазери” (Панькевич Тетяна, Симоненко Олександра) – 44
“YOPS” (Житко Наталія, Шевчук Оксана) – 40
6 “Stronger” (Черновцан Ірина, Змошу Патрісія) – 38
7 “Мілієве” (Мікул Марія, Пасічник Марія) – 36

Чоловічі команди
1 “Недобоївська громада” (Гайдеєк Олександр, Хавруняк Ігор) – 69
2 “Даша” (Шкріль Вадим, Нехаєв Сергій) – 68
3 “Садгора” (Пелих Андрій, Турик Віталій) – 65
“Надвірна” (Мельник Богдан, Ноджак Віктор) – 59
5 “Буковина” (Гакман Сергій, Мудрецький Володимир) – 52
6 “АСД” (Кушнерик Владислав, Цурик Богдан) – 50
7 “ЧНУ Стронг” (Горбунов Олександр, Степанятов Роман) – 48
8 “Ейс” (Цуркан В’ячеслав, Стравінскайте Дануте ) – 46

***

***

***

***

***

***

Чемпіонат міста з пляжного волейболу серед жіночих команд (2 тур):
І місце – “ЧНУ-Деражня” (Горобець Анастасія, Семенова Анна) – 25 очок
ІІ місце – “ЧНУ-Везунчики” (Качур Ольга, Стравінскайте Дануте) – 23 очка
ІІІ місце – “ЧТЕІ” (Гринько Ванда, Куда Юлія) – 22 очка
IV місце – “Фантазери” (Панькевич Тетяна, Симоненко Олександра) – 21 очко
V-VI місце – “YOPS” (Житко Наталія, Шевчук Оксана), “Мілієве” (Мікул Марія, Пасічник Марія) – 20 очок

Результати Чемпіонату міста з пляжного волейболу серед чоловічих команд (2 тур):
І місце – “Недобоївська громада” (Гайдеєк Олександр, Хавруняк Ігор) – 25 очок
ІІ місце – “Брікс” (Гаврилюк Олексій, Гермак Сергій) – 23 очка
ІІІ місце – “Садгора” (Пелих Андрій, Турик Віталій) – 22 очка
IV місце – “Даша” (Шкріль Вадим, Нехаєв Сергій) – 21 очко
V-VI місце – “Ейс” (Цуркан В’ячеслав, Марич Олег); “Надвірна” (Мельник Богдан, Ноджак Віктор) – 20 очок
VII-VIII – “АСД” (Кушнерик Владислав, Цурик Богдан), “Буковина” (Гакман Сергій, Мудрецький Володимир) – 18 очок
IX-XII – “ЧНУ” (Корчак Олександр, Турик Андрій), “ЧНУ Стронг” (Горбунов Олександр, Степанятов Роман), “Веселі хлопчаки” (Цвик Олександр, Балахтар Тарас”, “Дикі білки” (Васкан Іван, Белецька Анна) – 16 очок

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.