12 серпня у Чернівцях – сімейні змагання і безкоштовні спортивні забави

0

У неділю, 12.08.2018 р., на кортах тенісного клубу «ACE» (вул. Кобилянської, 47 А), відбудеться комплексне сімейне спортивно-розважальне свято «Family Day», до якого можуть долучитися всі охочі.

Початок – о 12:00.

У рамках «Family Day 2018» сімейні тріо зможуть позмагатися за медальні комплекти у веселих естафетах «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у декількох номінаціях: з дітками 5-8 років (окремо хлопці і дівчата) та 9-11 років (також окремо хлопці та дівчата). Допускаються, як виняток, і змішані команди (тобто можна «позичати» для участі у змаганнях одного з батьків «на стороні» – серед родичів, сусідів, друзів…)

Змагальні вправи будуть дуже простими і доступними для всіх – з елементами різних видів спорту (зокрема, футболу, баскетболу, тенісу). На першому етапі сімейні команди зможуть у вільному режимі пройти всі уніфіковані естафети, не забуваючи посміхатися фотографу:), судді зафіксують результати, а далі вже ближче до завершення свята володарі кращих результатів у кожній номінації у повторних змаганнях розіграють нагороди.

Паралельно на трьох тенісних кортах будуть розташовані різні спортивно-розважальні локації, де учасники свята зможуть безкоштовно випробувати себе у великому тенісі, пейнтболі, страйкболі, стрільбі з лука тощо. Плюс діткам, зазвичай, подобається забавлятися з аніматорами, які також будуть на цьому святі.


Серед учасників та гостей «Family Day 2018» будуть і зіркові спортсмени та інші відомі особистості. Тож афтограф- та фотосесії теж будуть актуальними;)

Ініціатором проведення такого свята виступив керівник тенісного клубу «ACE» Денис Міняйло, якого підтримали партнери, у т.ч. обласний центр «Спорт для всіх» (Георгій Мазурашу) та обласне відділення НОК України (Іван Гешко).

Чекаємо вас у неділю на «Family Day 2018»! І друзів запросіть!;)

***

Відео (онлайн)

***

***

***

Фото:

***

Для перегляду натисніть на фото:

***

***

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.