Стрільба з лука: Чернівчанин – у фіналі юніорського Євро-2018

0

Цьогорічний чемпіон світу в приміщенні серед юніорів Іван Кожокарь пробився до фіналу юніорського чемпіонату Європи зі стрільби з лука 2018 р. у Греції.

На шляху до фіналу, який відбудеться 1.07.2018 р., Іван Кожокарь (2000 р.н., МС, ШВСМ, «Спартак», тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») «перестріляв» наступних суперників: 1/16 фіналу – UHRICH Robin (Німеччина) – 6:5 (перестрілка – 8:7), 1/8 фіналу – JACQUEY Clement (Франція) – 6:0, 1/4 фіналу – BLAZE Davis (Латвія) – 6:5 (перестрілка – 10:10, 9:6), півфінал – REMAR Alen (Хорватія) – 7:3. 

У фіналі суперник чернівчанина – GAZOZ Mete (Туреччина).

Ще одна чернівчанка Олександра Кукурузяк (1999), яка тепер навчається у Львові, стрілятиме у фіналі у командному виді програми серед юніорок, де суперником українок буде команда Великобританії. В особистому заліку Олександра у кваліфікації була 17-ю, а в олімпійському раунді поступилась в 1/16 фіналу KURATNIK Aliaksandra (Білорусь) – 3:7.

SportBuk.com

Медальні двобої за участю українців на Євро-2018 (кадети, юніори):


01.07.2018

Bronze: Recurve Cadet Women Team
Ukraine (UKR) – (RUS) Russia

Bronze: Recurve Cadet Men Team
Great Britain (GBR) – (UKR) Ukraine

Bronze: Recurve Cadet Mixed Team
Ukraine (UKR) – (FRA) France

Gold: Recurve Cadet Women
REISENWEBER Clea (GER) – (UKR) DIDYCH Orysia

Gold: Recurve Cadet Men
PANTSYRU Oleksandr (UKR) – (NED) VAES Damian

Gold: Recurve Junior Women Team
Great Britain (GBR) – (UKR) Ukraine – 2:6 (чернівчанка Олександра Кукурузяк – чемпіонка Європи, в команді також Євгенія Чибісова та Жанна Наумова)

Gold: Recurve Junior Mixed Team
Turkey (TUR) – (UKR) Ukraine

Gold: Recurve Junior Women
NAUMOVA Zhanna (UKR) – (TUR) COSKUN Gulnaz

19:20-19:40
Gold: Recurve Junior Men
GAZOZ Mete (TUR) – (UKR) KOZHOKAR Ivan (Іван Кожокарь став срібним призером)

***

***

На юніорському Кубку Європи 2018 у Роверето Італія Олександра Кукурузяк стала переможницею у командному виді програми. Партнерами по переможному складу були Ірина Заставна (Львівська область) та Євгенія Чибісова (Сумська область).

***

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.