Берінчик пояснив, чому припинив співпрацю з чернівецьким тренером Усика (відео)

0

Срібний призер Олімпійських ігор (2012) та чемпіонату світу (2011), бронзовий призер Всесвітньої Універсіади (2013), дворазовий чемпіон України (2013, 2014) Денис Берінчик розповів, чому припинив співпрацю з чернівецьким тренером Сергієм Ватаманюком.

Нагадаємо, Сергій Ватаманюк, який протягом трьох років був асистентом наставника Олександра Усика (Джеймс Алі Башир), з вересня 2017 р. став головним тренером зіркового українського боксера. 

Сергій займався боксом у Чернівцях (ДЮСШ), потім закінчив факультет і історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ (спеціальність «Міжнародні відносини»), а згодом «засвітився» у команді Василя Ломаченка та Олександра Усика. 

Цікаво, що з Усиком співпрацює ще один буковинець, і також випускник того ж «істфаку» ЧНУ Олександр Фока з с. Мілієве Вижницького району. Це село «борцівське», тож Олександр займався вільною боротьбою з шести років. Ще й школу закінчив із золотою медаллю. А потім став лікарем-дієтологом, закінчивши Школу харчування і дієтології Королівського коледжу Лондона. Вже в якості лікаря-дієтолога мілієвський борець розпочав співпрацю з промоутерською компанією K2 Promotions (братів Кличків), де й працює і з Олександром Усиком, і з Денисом Берінчиком.

Повертаючись до теми Берінчик – Ватаманюк, зазначимо, що Денис Берінчик (який працював з нашим земляком з початку своєї кар’єри у професійному боксі) в інтерв’ю Luckypunchnet висловився дещо негативно про співпрацю з чернівецьким тренером (про припинення якої він оголосив у квітні 2018 р.): «Тепер я тренуюсь з відомим українським тренером Станіславом Григоруком. Ми були знайомі, я тренувався разом з Малиновським (Олег Малиновський – прим. SportBuk.com) і дивився на їх роботу. Коли Ватаманюк їхав з Усиком, ми могли і пів року не бачитися з ним. Я так розумію, йому була байдужа моя кар’єра. Він виконував тренерську і менеджерську роботу, вичвився некомпетентний у своїх питаннях. Тому і був звільнений, відпущений займатися своїми питаннями. Звичайно, йому так не сказано було, але тепер він ворошить підводні каміння і псує настрій в команді».


***

***

Джеймс Алі Баширколи «передавав естафету» Сергію Ватаманюку, так охарактеризував чернівецького тренера в інтерв’ю BWTM Sports: «Всі три роки, які я працював з Усиком, Сергій Ватаманюк був моїм асистентом. Що я можу сказати про нього? У нього часто була своя думка, але я казав йому: “Сергію, будемо робити так, як сказав”. Я старався бути для нього учителем також. Він ще дуже молодий, і досвіду у нього не особливо багато, але він спробує зробити з Усика більш агресивного бійця – він прихильник агресивного стилю. І сам він досить емоційний хлопець».

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.