Сестра чернівецької чемпіонки Всесвітньої Гімназіади виграла Євро-2018! (відео)

0

У фіналі юнацького Чемпіонату Європи з вільної боротьби в Македонії (Скоп’є) чернівчанка Соломія Винник у драматичній боротьбі здолала представницю Росії.

Як і у півфінальній сутичці -53 кг проти шведки, у фіналі вихованка тренера Чернівецької обласної ДСЮШ Сергія Одинака-старшого знову опинилась у непростій ситуації – коли до фінального свистка залишались десятки секунд, Соломія Винник програвала 4:7, плюс ще й різкий біль у травмованому правому плечі довів її до сліз. Але вона змогла зібрати всі сили і волю в кулак, як кажуть, і провела технічні дії, які стали «золотими» – 9:7! На останніх секундах росіянка Аміна Танделова відчайдушна атакувала, але Соломійка зуміла встояти!

Нагадаємо, це сестричка-близнючка Марії Винник, яка нещодавно виграла Всесвітню Гімназіаду в Марокко в іншій ваговій категорії (-49 кг). У Львівському училищі фізичної культури сестричок тренує Орест Скобельський.

Важко про це нагадувати, але це дівчатка, які залишились сиротами після трагічного ДТП, в якому в інший світ відійшли і батько-священик (один з організаторів етнодуховного фестивалю «Обнова-фест»), і мама… Можливо, вони з того світу й додають сил талановитим донькам, для яких сезон-2018 виявився «золотим» і тріумфальним.

Вітання сестричкам та їх наставникам!

Як Соломія пробилась до фіналу, можна подивитися тут.

Георгій Мазурашу, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

ФОТО

***

***

Жіноча боротьба (категорія 53 кг)

Фінал
Amina TANDELOVA (RUS) vs. Solomiia VYNNYK (UKR) – 7:9

За 3 місце
Rebecca DE LEO (ITA) vs. Angelica ZETTERVALL (SWE) – 10:0
Julie Amundsen DALSBOTTEN (NOR) vs. Hanna FROTSCHER (GER) – 8:1

***

Вільна боротьба: Як чернівчанка пробилась до фіналу Євро-2018 (відео)

***

Чернівчанка Марія Винник – чемпіонка Всесвітньої літньої Гімназіади-2018

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.