Футбол: Чемпіонат і Кубок Чернівців 2018 р. (календар, результати)

0

Для участі у Відкритому чемпіонаті та Кубку Чернівців з футболу сезону-2018 заявились 10 команд.

Цікаво, що серед учасників цих футбольних баталій є і зірковий бігун – чемпіон Європи (2015) та світу (2016) з бігу на 1500 м Іван Гешко, який захищає кольори команди «RA-DENT».

Відкритий Чемпіонат Чернівців 2018 р.

I тур

23.04 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – «Буковина-U-17»1:1

26.04 18.00 «Мальва» «Університет» – ФК «Лужани»8:0


24.04 18.00 «Садгора» УСК «Довбуш» – «Зарінок-Дрім-Тім»2:4

24.04 18.00 «Парк» ФК «Чернівці» – ФК «Фазенда»0:5

24.04 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – «RADENT» – 9:2

  II тур

01.05 18.00 «Парк» ФК «Чернівці» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 1:6

02.05 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – УСК «Довбуш»1:0

30.04 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – «Університет»0:1

02.05 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – «Буковина-U-17»7:1

30.04 18.00 «Парк» «RADENT» – ФК «Фазенда» – 2:5

III тур

07.05 18.00 «Садгора» ФК «Фазенда» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:4

08.05 18.30 «Ленківці» УСК «Довбуш» – «Бульвар-БукФам» – 2:0

09.05 17.00 «Парк» ФК «Чернівці» – ФК «Лужани» – 0:5

09.05 18.00 «Мальва» «Буковина-U-17» – «RA-DENT» – 1:5 ВІДЕО, ФОТО

10.05 18.00 «Мальва» «Університет» – ФК «Біла-Урожай» – 0:1 (Павло Бабій, 90)

1/4 Кубку м.Чернівці (перші матчі)

23.05 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – УСК «Довбуш»3:4

23.05 18.00 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – «Бульвар-БукФам» – 5:1

23.05 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» «Університет»2:3

22.05 18.00 «Садгора» ФК «Фазенда» ФК «Чернівці»4:0

V тур

29.05 18.00 «Садгора» УСК «Довбуш» – «Буковина-U-17»2:1

29.05 18.00 «Парк» ФК «Чернівці» – ФК «Біла-Урожай»1:3

28.05 18.00 «Садгора» ФК «Фазенда» – «Бульвар-БукФам»0:0

31.05 18.00 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Лужани» – 7:3

31.05 18.00 «Парк» «RA-DENT» – «Університет»0:6

VI тур

05.06 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – ФК «Фазенда» – 2:1 ВІДЕО, ФОТО

05.06 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – «RA-DENT» – 2:4

05.06? 18.00 «Мальва» «Буковина-U-17» – ФК «Чернівці» – 5:1

07.06 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 1:0

07.06 18.00 «Мальва» «Університет» – УСК «Довбуш» – 2:1

7 тур

21.06 18.00 «Парк» ФК «Чернівці» – «Університет» – 1:7

11.06  18.00 «Садгора» ФК «Фазенда» – «Буковина-U-17» – 4:0

14.06 18.00 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Біла-Урожай» – 0:2

13.06 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – «Бульвар-БукФам» – 3:0

13.06 18.00 «Парк» «RADENT» – УСК «Довбуш» – 2:1

8 тур

19.06 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – ФК «Лужани» – 2:0

20.06 18.00 «Мальва» «Буковина-U-17» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 1:4

14.06 18.00 «Мальва» «Університет» – ФК «Фазенда» – 1:3

19.06 18.00 «Садгора» УСК «Довбуш» – ФК «Чернівці» – 8:0

19.06 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – «RADENT» – 0:5

9 тур

25.06 18.00 «Садгора» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» – 1:3

28.06? 18.00 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – «Університет» – 6:3

26.06 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – «Буковина-U-17» – 5:2

26.06 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – ФК «Біла-Урожай» – 3:9

25.06 18.00 «Парк» «RADENT» – ФК «Чернівці» – 5:0

1/4 Кубку м.Чернівці (матчі-відповіді)

03.07 18.00 «Садгора» УСК «Довбуш» ФК «Лужани» – 2:0 (4:3)

04.07 18.00 «Біла»  «Бульвар-БукФам» – «Зарінок-Дрім-Тім» – -:+ (1:5)

03.07 18.00 «Біла» «Університет» – ФК «Біла-Урожай» 0:2 (3:2)

02.07 18.00 «Парк» ФК «Чернівці» – ФК «Фазенда» – -:+ (0:4)

10 тур

11.07 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – «Буковина-U-17» – 6:2

12.07 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – «Університет» – 1:4

05.07 18.00 «Садгора»  «Зарінок-Дрім-Тім» – УСК «Довбуш» – 3:0

04.07 18.00 «Парк» ФК «Фазенда»- ФК «Чернівці» – 4:0

10.07 18.00 «Парк»  «RADENT»- ФК «Біла-Урожай» – 1:3

11 тур

«Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Чернівці» – 8:1

УСК «Довбуш» – ФК «Лужани» – 5:2

«Університет» – «Бульвар-БукФам» – ?3:2

«Буковина-U-17» – ФК «Біла-Урожай» – перен.

ФК «Фазенда» – «RA-DENT» – 1:0

12 тур

03.09 18.00 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – «Університет» – 3:2

04.09 18.00 «Біла» «Бульвар-БукФам» – УСК «Довбуш» – 1:6

04.09 18.00 «Лужани» ФК «Лужани» – ФК «Чернівці» – 2:2

04.09 18.00 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Фазенда» – 1:3

05.09 18.00 «Мальва» «RA-DENT» – «Буковина-U-17» – 3:2

13 тур

10.09 17.00 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК «Лужани» – 5:0

11.09 17.00 «Парк» ФК «Чернівці» – «Бульвар-БукФам» – 0:1

10.09 17.00 «Ленківці» УСК «Довбуш» – ФК «Біла-Урожай» – 0:3

13.09 17.00 «Мальва» «Університет» – «Буковина-U-17» – 1:0

10.09 17.00 Парк «RA-DENT» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 2:5

1/2 Кубку м.Чернівці (перші матчі)

17.09. 17:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Фазенда» (Вел. Кучурів) – 1:2

17.09. 17:00 УСК «Довбуш» – ФК «Біла-Урожай» (Ленцівці) – 0:1

14 тур

20.09 «Ленківці» «Буковина-U-17» – УСК «Довбуш» – 1:4

20.09 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – ФК «Чернівці» – 7:0

20.09  «Бульвар-БукФам» – ФК «Фазенда» – 1:4

20.09 «Лужани» ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 1:5

20.09 «Мальва» «Університет» – «RA-DENT» – 2:4

 1/2 Кубку м.Чернівці (матчі-відповіді)

24.09 «Жучка» ФК «Фазенда» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 5:2

24.09 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – УСК «Довбуш» – 2:0

15 тур

27.09 «В.Кучурів» «Зарінок-Дрім-Тім» – «Бульвар-БукФам»

27.09 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК «Біла-Урожай» – 3:1 (Юрій Косован, 54, 62, Тарас Приємський, 72 – Сергій Максимчук, 59)

25.09 «Парк» ФК «Чернівці» – «Буковина-U-17» – 2:2

27.09 «Ленківці» УСК «Довбуш» – «Університет» – 0:0

25.09 ??? «RA-DENT» – ФК «Лужани» – 4:0

***

    І В Н П М О
 1. ФК «Біла-Урожай» 14 13 0 1 56-15 39
2. «Зарінок-Дрім-Тім» 14 12 0 2 59-24 36
3. ФК «Фазенда» 15 11 1 3 43-17 34
4. «Університет» 15 9 1 5 47-24 28
5. «RA-DENT» 15 8 0 7 41-42 24
6. УСК «Довбуш» 15 7 1 7 35-25 22
7. ФК «Лужани» 15 4 1 10 25-51 13
8. «Бульвар-БукФам» 14 3 2 9 17-37 11
9. «Буковина-U-17» 14 1 2 11 21-52 5
10. ФК «Чернівці» 15 0 2 13 9-70 2

***

16 тур

04.10 16.30 «Мальва»  «Університет» – ФК «Чернівці»

02.10 16.30 «Мальва»  «Буковина-U-17» – ФК «Фазенда»

02.10 16.30 «Біла» ФК «Біла-Урожай» – «Зарінок-Дрім-Тім»

02.10 16.30 ??? «Бульвар-БукФам» – ФК «Лужани»

02.10 16.30 «Ленківці» УСК «Довбуш» – «RA-DENT» – 2:2

Фінал Кубку м.Чернівці

07.10 13.00 «Буковина» ФК «Біла-Урожай» – ФК «Фазенда»

17 тур

09.10 «Лужани» ФК «Лужани» – ФК «Біла-Урожай»

11.10 В.Кучурів «Зарінок-Дрім-Тім»- «Буковина-U-17»

11.10 «Жучка» ФК «Фазенда»- «Університет»

09.10 «Парк» ФК «Чернівці»- УСК «Довбуш»

08.10 «Парк» «RA-DENT»- «Бульвар-БукФам»

Перенесені матчі:

4 тур

 «Буковина-U-17» – ФК «Біла-Урожай»

 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Бульвар-БукФам»

***

Примітка: 03 вересня 2018 року відбудеться жеребкування півфінальних пар Кубку м.Чернівці з футболу сезону 2018 року. Перші матчі заплановано на 11.09., матчі-відповіді на 25.09. Фінал на День міста Чернівці.

До 1/2 фіналу кубку м.Чернівці потрапили наступні команди:  «Зарінок-Дрім-Тім», ФК «Фазенда», УСК «Довбуш», ФК «Біла-Урожай».

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.