Як чернівчанин виграв чемпіонський пояс М-1 Challenge (відео)

0

Чернівчанин Олександр Доскальчук (13.03.1990) став другим українцем, який здобув чемпіонський пояс М-1 Challenge (змішані єдиноборства).

Турніри і поєдинки М-1 Challenge організовує «М-1 Global» – міжнародна компанія, яка проводить бої зі змішаних єдиноборств серед професіоналів. Головний офіс знаходиться в Росії (Санкт-Петербург).

Почавши з невеликих турнірів в 1997 році, Ліга М-1 зросла в глобальну міжнародну організацію. Серед міжнародних зірок ММА, які виступали і виступають під прапором М-1 – Федір Ємельяненко, Джефф Монсон, Педро Хіззо, Андрій Орловський, Олександр Ємельяненко, Гегард Мусасі, Хабіб Нурмагомедов, Роман Зенцов, Кенні Гарнер, Мартін Кампманн, Амар Сулоев, Чалід Арраб , Жамбіл Тулепбергенов, Олександр Волков, Олександр “Шторм” Шлеменко, Андрій Білик та інші.

М-1 Global провела у т.ч. Road to M-1, М-1 Selection і M-1 Challenge.

Географія проведення: Росія, Україна, Грузія, США, Японія, Бразилія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Корея, Китай, Великобританія, Болгарія, Фінляндія.


Президент – Вадим Фінкельштейн.

Першим українцем-чемпіоном М-1 Challenge був уродженець Харкова Олександр Бутенко (16.01.1987). Щоправда, чемпіонський пояс він здобув вже після переїзду в Росії, куди подався у 2014 р. (з 2012 р. був тісно пов’язаний з харківським клубом «Оплот», який був замішаний і в політиці…). 

Титул чемпіона M-1 Challenge в легкій вазі став було вакантним після того, як чинний чемпіон Мансур Барнауі порушив контрактні зобов’язання. Претендентами були оголошені Олександр Бутенко та представник Білорусі Артем Дамковский (який раніше володів цим титулом). Поєдинок тривав усі п’ять раундів, і судді одностайно віддали перемогу Бутенку. Це сталось 4.06.2016 р. А 18.02.2017 р. він залишився без чемпіонського пояса, програвши росіянину Абукару Яндієву.

У 2017 р. у М-1 Challenge вирішили ввести ще одну, легшу, вагову категорію (57 кг). Чернівчанину Олександру Доскальчуку, як зазначив він в інтерв’ю, запропонували виступити у розіграші чемпіонського титулу з етапу півфіналу, він погодився і, зрештою, став переможцем. У півфіналі вихованець Петра Горюка переміг представника Швеції Бін Сон Лі. Фінал відбувся у Казані (Росія) 23.09.2017 р. Суперником чернівчанина у фіналі був Володимир Малигін (Росія).

Захищати чемпіонський титул буде у поєдинку проти Mikael Silander (Фінляндія).

Раніше Олександр Доскальчук успішно виступав у панкратіоні.

Фінал:

***

***

 

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.