Стрільба з лука: Успіхи буковинців на ЧУ-2018 в приміщенні

0

Три нагороди здобули представники Буковини на Чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів 2018 р., який відбувся в Сумах.

Переможницею серед юніорок стала «спартаківка» Євгенія Сусленська (ДЮСШ м. Чернівці, тренери – Олег Осипенко, Світлана Меркулова). Ще дві срібні нагороди буковинці здобули також в юніорській номінації, але в командному виді програми.

Зазначимо, що поки що перерву в кар’єрі зробила зіркова чернівецька лучниця Лідія Січенікова-Косташ, яка ось-ось має народити.

У загальнокомандному заліку Чернівецька область посіла 5 місце після Харківської-1, Львівської-1, Києва та Сумської-1. Всього у звітних національних змаганнях були представлені 12 областей.

Як повідомив SportBuk.com чернівецький наставник молодіжної збірної України Олег Осипенко, на чемпіонаті України в приміщенні буковинці показали такі результати:


Жінки

1 мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія (1997, Львівська)

2 змс МАРЧЕНКО Вероніка (1993, Львівська)

3 змс ДУБРОВІНА Катерина (1983, Харківська)

8 мс АЛБУЛЕСА Олена (1988, Чернівецька, “Україна”)

9 мс ОНУФРІЙЧУК Олена (1997, Чернівецька)

17 змс ДОРОХОВА Тетяна (1985, Чернівецька)

 

Чоловіки

1 змс РУБАН Віктор (1981, Харківська)

2 мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій (1992, Львівська)

3 мс КОМАР Антон (1997, Рівненська)

17 мс ЧЕРКЕЗ Владислав (1997, Освіта)

17 мс КИРЮХІН Микита (1996, Спартак)

17 мсмк ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор (1994, Освіта)

 

Юніорки

1 кмс СУСЛЕНСЬКА Євгенія (2002, Чернівецька, Спартак)

2 кмс НАУМОВА Жанна (2002, Львівська)

3 мс ДІДИЧ Орися (2002, Львівська)

6 кмс ЖУК Поліна (2002)

9 кмс АРІФОВА Людмила (2002)

9 кмс БЄНЯ Валерія (2001)

17 кмс ЖУК Тетяна (2003)

17 кмс МАРЧУК Катерина (2002)

17 кмс ВІРСТА Каріна (2003)

17 кмс ШУБКІНА Ольга (2003)

17 мс ОРЛИК Яна (1999)

 

Юніори

1 мс КРАВЧУК Микита (1999, Харківська)

2 мс ШЕРЕМЕТ Роман (1999, Львівська)

3 кмс ПАНЦИРУ Олександр (2003, Львівська)

4 мс КОЖОКАРЬ Іван (2000, Спартак, тренери – Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко, виграв кваліфікацію)

8 кмс ЧЕРНЕЙ Дмитро (1999)

9 кмс ГУДИМА Богдан (2002)

9 мс КУТОВОЙ Олексій (1998)

17 кмс КОСТИК Стефан (2003)

17 мс ДУЩАК Максим (1998)

17 мс КУРИЛЮК Павло (1998)

 

Командний вид

Жінки

1 Львівська 1

2 Харківська 1

3 Сумська 1

6 Чернівецька 1 (ОНУФРІЙЧУК Олена, ДОРОХОВА Тетяна, АЛБУЛЕСА Олена)

 

Чоловіки

1 Харківська 1

2 Сумська 2

3 Харківська 2

7 Чернівецька 1 (ЧЕРКЕЗ Владислав, ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор, КИРЮХІН Микита)

 

Юніори

1 Сумська 1  

2 Чернівецька 1 (КОЖОКАРЬ Іван, ДУЩАК Максим, КУТОВОЙ Олексій)

3 Харківська 1

 

Юніорки

1 Львівська 2

2 Чернівецька 2 (ШУБКІНА Ольга, БЄНЯ Валерія, ОРЛИК Яна)

3 Львівська 1

***
Кваліфікація

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.