Чернівці побігли у 2018-му вже з 1 січня! (відео, фото)

0

У Чернівцях провели 2017-й і розпочали 2018-й новорічними пробіжками. Понад пів сотні прихильників здорового способу життя долучились до колективної оздоровчої пробіжки 1 січня на стадіоні «Буковина».

Серед почесних учасників були зіркові спортсмени Іван Гешко (голова обласного відділення НОК України і профільної комісії обласної ради), Лідія Січенікова-Косташ (учасниця Олімпійських ігор 2012 і 2016 р.) разом з чоловіком – теж знаним лучником Михайло Косташем, депутати міської ради Володимир Бешлей, Аліна Олевич, екс-депутат, активіст і громадський діяч Дмитро Сірман, знаний фермер і громадський діяч Олег Мельничук, екс-заступник голови ОДА і «головний податківець області» Михайло Сеничак, «відкриття любительського бігу» Яків Філіпов, один з найактивніших пропагандистів оздоровчого руху «Сергій Чернівці», знаний тренер з баскетболу Геннадій Водовоз з колегами-баскетболістами, футболісти «Буковини» Андрій Королянчук (учасник Всесвітньої Універсіади) та Ладік Мелконян і т.д.

Всі учасники отримали презенти, плюс по годині безкоштовного катання на ковзанах на «Льодовому майданчику». Плюс серед всіх було розіграно багато футболок, «спортивних горняток» та інших призів.

Інформація буде доповнена. Фотогалерея буде доповнена.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»


ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Новорічна пробіжка у Чернівцях – з подарунками, гостями з Києва, катанням (фото)

***

Новорічна пробіжка у Чернівцях – з подарунками, гостями з Києва, катанням (фото)

***

***

***

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.