Ветеранський Суперкубок 2017 «переписав» сценарій кубкового фіналу (відео, фото)

0

У матчі за Суперкубок Чернівецької області з футболу серед ветеранів 40+ зійшлися чемпіон і володар Кубку області в цій віковій групі «Буковина-Ретро» та фіналіст Кубку області «Дрім-Тім».

Цей двобій, як і фінал ветеранського Кубку області 2017, відбувся на стадіоні ДЮСШ №1 в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. І, як і в кубковому фіналі, рахунок відкрили «дрімтімівці». Тоді «Дрім-Тім» вів 2:0, але суперники у другому таймі відігрались (другий гол – з пенальті), а на останніх секундах доданого часу Роман Нестеренко приніс «Буковина-Ретро» перемогу.

Цього разу ситуація майже повторилась. Але до 2:0 на користь «дрімтімівців» справа не дійшла, хоча моменти для збільшення рахунку були, але надійно на останньому рубежі діяв Микола Дрожжа. Немало сейвів на свій рахунок записав і голкіпер фіналістів Кубку області Іван Павлюк.

І знову все вирішилось ближче до завершення гри, коли гравець, який вийшов на заміну у складі «Буковина-Ретро», спочатку рахунок зрівняв, а потім вивів свою команду вперед. А коли «Дрім-Тім» пішов «ва-банк», отримав і третій гол. Отож, остаточний рахунок «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім» – 3:1.

Церемонію нагородження провели голова обласної федерації футболу і перший радник президента ФФУ Василь Орлецький та його заступник і голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк.


Цікаво, що серед тріумфаторів був і чи то «колишній», чи то «теперішній» начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак, який після незаконного звільнення виграв суд (і не один) і мав би повернутися на посаду, але ДФС України не виконує рішення суду. Як жартують колеги по спорту, завдяки тому, що в.о. керівника ДФС України Мирослав Продан «плювати хотів на суд», Михайло Ярославович має час займатися і улюбленим футболом:)

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

Будуть додані фото Анатолія Бойди.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

***

***

***

***

Драматична розв’язка у фіналі ветеранського Кубку області 2017 р. (відео, фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.