«Університет» проти «золотого матчу» – за пісню «Аргентина – Ямайка…» (відео)

0

У заключному 18 турі чемпіонату області з футболу чинний на час початку ігор чемпіон «Волока» отримав «автоматичних» 3 очки, а все вирішувалось у матчах «Університет» – «Борівці» та «Колос» (Новоселиця) – ФК «Іванківці».

Тобто доля «золота» була в руках (або ногах) студентської команди, якій перемога гарантувала переможний фініш. А вже у разі, якщо «Університет» не впорався би з «Борівцями», тоді міг бути варіант із «золотим матчем». Але до цього не дійшло. Команда з Борівців продемонструвала доволі непоганий футбол, і за рахунку 0:0 навіть мали два чудові нагоди для взяття воріт. Проте підопічні Миколи Осадця створювали моментів більше. І на перерву пішли за рахунку 1:0.

У дебюті другого тайму гравець «Борівців» наговорив собі на червону картку, тож стало ясно, що гостям з Кіцманщини на виїзді, проти лідера, та ще й в меншості буде дуже складно добитися позитивного результату. А ближче до кінця зустрічі вони, як кажуть, «посипались». «Університет» міг ще забити, але й без того вистачило на колись популярну «футбольну» пісню про «Аргентину і Ямайку – 5:0».

Отож, команда Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича вперше у своїй історії виграла дорослий чемпіонат області (до цього вигравали у клубному заліку та серед юнаків).

Наставник «Університету» Микола Осадець зізнався, що подумки вже у наступних поєдинках студентського чемпіонату України.

Інформація буде доповнена.

SportBuk.com

18 тур

26.10. м.Вижниця «Черемош-Вижниця» – МСК «Кіцмань» – 2:1

27.10. м.Новоселиця «Колос» (м.Новоселиця) – ФК «Іванківці» – 1:3

27.10. с-н Мальва ФК «Університет» – ФК «Борівці» – 5:0

Голи: Павло Олійник (32), Олександр Крохмалюк (55), Андрій Архілюк (75), Олег Добровольський (77), Іван Молофій (90).

Судді: Андрій Кошура, Володимир Бамбурак, Денис Круглецький.. Делегат-інспектор – Олексій Лазенко.

Попередження: Олег Доборовольський (78) – Микола Андрієць (88).

Вилучення: Олександр Фесик (нецензурний вислів).