Оздоровча пробіжка з олімпійцями та сюрпризами 29.03.17 (фото, відео)

1

Незвична вечірня оздоровча пробіжка відбулась у середу, 29.03.17, на стадіоні «Буковина». У ролі «тренера-консультанта» та «партнера по бігу» виступила півфіналістка Олімпійських ігор 2012 і 2016 рр., срібна призерка чемпіонату світу і неодноразова чемпіонка Європи Наталія Лупу.

 

Компанію своїй «підопічній» зі спортклубу «Гешко» та прихильникам оздоровчого бігу та здорового способу життя склав і зірковий бігун Іван Гешко, який на громадських засадах очолює обласне відділення НОК України та профільну комісію в обласній раді (і є також віце-президентом ФЛАУ та заступником голови обласної федерації легкої атлетики Валерія ЧИНУШа).

Наталка Лупу спочатку провела з присутніми (серед яких, до слова, були дуже цікаві особистості) розминку, потім колективно побігали, після чого продовжили заняття під керівництвом титулованої бігунки (який допомагав Іван Гешко).

А увінчалась оздоровча пробіжка розіграшем презентів від обласної федерації легкої атлетики (Валерій Чинуш), обласного відділення НОК України та облцентру «Спорт для всіх». Один приз віддали без розіграшу – кружка з пропагандою спорту «напряму» дісталась наймолодшій учасниці заходу.


Звісно, не обійшлось і без автографів та фото на пам’ять.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО:

***

***

***

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. 1 говорит

    гарна пробіжка вдалась звиичайно з такими спортсменами

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.