Легка атлетика: Цихоцька відзмагалась на Євро-2017 у Белграді (відео)

0

Єдина представниця Буковини у збірній України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який стартував 3.03.17 у Белграді (Сербія), Руслана Цихоцька вже виступила у потрійному стрибку.

Учасниця Олімпійських ігор 2016 Руслана Цихоцька (23.03.1986, Чернівці, Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов), яка на чемпіонаті України в приміщенні 2017 посіла 2 місце (13 м 29 см) після зщіркової Ольги Саладухи, у кваліфікаційних змаганнях на Євро-2017 посіла 16 місце з результатом 13 м 31 см. Вона повторила свій кращий результат в сезоні, але цього було замало для того, щоби пробитися до фіналу. Аби продовжити боротьбу за медалі, Руслані треба було стрибати в район особистого рекорду в приміщенні (14 м 00 см, 14.01.2012 р., м. Київ). Краща у кваліфікації Enny Elbe (Німеччина) – 14 м 27 см. Останню 8 вакансію у фіналі зайняла Susana Costa (Португалія) – 13 м 97 см.

На чемпіонаті Європи у Белграді виступатиме ще один спортсмен, чия доля трішки пов’язана з Буковиною – Сергій Копанайко. Чоловік нашої титулованої бігунки Наталки Лупу у ранзі чинного чемпіона України змагатиметься також першого дня змагань у квалівфікації на дистанції 60 м з/б. Сергій бігтиме у третьому забігу о 17:57. Його особистий рекорд на цій дистанції становить 7,70, кращий результат в сезоні – 7,88 (він має найскромніший результат в сезоні серед всіх учасників забігу). До фіналу увійдуть по 2 переможців кожного з трьох забігів, плюс 2 спортсменів за найкращими результатами.

Трансляція ранкової частини програми  відбуватиметься на телеканалі Eurosport2. Спостерігати за змаганнями можна також завдяки онлайн-трансляції за посиланням: http://www.eurovisionsports.tv/eaa/

Нагороди українців:

60 м (жінки). 2. Олеся Повх – 7,10 (особистий рекорд)

Стрибки у довжину (чоловіки). 3. Сергій Никифоров – 8,07 м (поступився 1 см переможцю та 2 місцю, у кваліфікації стрибнув на 8 м 18 см – кращий результат сезону в Європі)

Стрибки у висоту (жінки). 3. Юлія Левченко – 1 м 94 см (особистий рекорд, срібній призерці програла за спробами)

Стрибки з жердиною (жінки). 3. Марина Килипко – 4 м 55 см (розділила 3 місце з Анжелікою Бенгтссон, Швеція)

Естафета 4х400 м (жінки). 3. Україна (Ольга Бібік, Тетяна Мельник, Анастасія Бризгіна, Ольга Ляхова) – 3.32,10

У командному заліку Україна на 16 місці (за кількістю зддобутих медалей – на 5 місці).