Розклад виступів буковинців на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро

0

З 5 по 21 серпня 2016 р. у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбудуться ХХХІ Олімпійські ігри, на яких у складі збірної України, як відомо, виступатимуть і троє представників Чернівецької області.

160711-Sichenikova-vyshyvanka-sportbuk.com.ua (7)-copy1

Першою у боротьбу, в день офіційного відкриття Ігор, вступить лучниця Лідія Січенікова  (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). 13 серпня розпочне змагання у кваліфікації легкоатлетка Руслана Цихоцька (23.03.1986, Чернівецька, Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов, потрійний стрибок), а ще одна легкоатлетка Наталка Лупу (04.11.1987, Чернівці/Новоселиця, «Динамо», СК «Гешко», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина», 800 м) стартуватиме у Ріо 17 серпня.

Змагання транслюватимуться на сайті державного телеканалу UA:Перший.

Колективно змагання можна буде дивитися, зокрема, на площі Філармонії, а також у закладах, де регулярно пропонують відвідувачам дивитися трансляції цікавих спортивних подій.


«Велосипедна крапка» у футбольному Євро-2016 у Чернівцях (фото)

Розклад видів, в яких виступають буковинці на Олімпіаді-2016

5.08.16 (п’ятниця)

Стрільба з лука, кваліфікація (Лідія Січенікова)

19:00. 31 місце, 630 очок.

***

6.08.16 (субота)

Велоспорт шосе, групова гонка (екс-чернівчанин Макс Аверін, виступає за Азербайджан)

15:30

***

7.08.16 (неділя)

Стрільба з лука, командний вид, жінки з 1/8, 1/4, 1/2, фінал (Лідія Січенікова)

1/8 – 15:25 Україна – Японія, 1/4 фіналу – 20:25 Корея – Україна/Японія, 1/2 фіналу – 21:43, за 3 м – 22:39, фінал – 23:07

***

8.08.16 (понеділок)

Стрільба з лука, індивідуальні змагання 1/32 і 1/16 фіналу

1/32 фіналу – 15:26 до 22:57, 1/16 фіналу – 16:05 до 23:23

***

9.08.16 (вівторок)

Стрільба з лука, індивідуальні змагання 1/32 і 1/16 фіналу (Лідія Січенікова)

1/32 фіналу – 15:26 до 22:57, 1/16 фіналу – 16:05 до 23:23

18:02 Лідія Січенікова – Khatuna Narimanidze (Грузія)

***

10.08.16 (середа)

Стрільба з лука, індивідуальні змагання 1/32 і 1/16 фіналу (Лідія Січенікова)

1/32 фіналу – 15:13 до 22:57, 1/16 фіналу – 16:05 до 23:23

***

11.08.16 (четвер)

Стрільба з лука, індивідуальні змагання 1/8 і 1/4, 1/2 фіналу, фінал

1/8 – 15:00 до 16:31, 1/4 – 21:00 до 21:39, 1/ 2 – 21:55 до 22:11, за 3 м – 22:27, фінал – 22:43

***

13.08.16 (субота)Tsyhotsjka-21st-Euro-athletics-sportbuk.com

Легка атлетика, потрійний стрибок, жінки, кваліфікація (Руслана Цихоцька)

15:40

***

14.08.16 (неділя)

Легка атлетика, потрійний стрибок, жінки, фінал

02:55

***

17.08.16 (середа)

Легка атлетика, 800 м, жінки, 1 раунд (Наталія Лупу)

1 забіг 16:55, 2 з. 16:02, 3 з. 17:09, 4 з. 17:16, 5 з. 17:23, 6 з. 17:30150827-WC-800-pivfinal-Lupu-1

***

18.08.16 (четвер)

Легка атлетика, 800 м, жінки, 1/2 фіналу

1 забіг 03:15, 2 з. 03:21, 3 з. 03:27

***

20.08.16 (субота)

Легка атлетика, 800 м, жінки, фінал

03:15

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.