Легка атлетика: Зіркові буковинці на старті чемпіонату України 2016 (відео)

0

Троє з чотирьох лідерів збірної Чернівецької області з легкої атлетики вступили у боротьбу вже першого дня чемпіонату України з легкої атлетики, який гостює 16-19.06.16 у Луцьку.

160616-Heshko-Borysuk-Baranovsjkiy
Іван Гешко, Олександр Борисюк та Дмитро Баранівський у ролі глядачів на чемпіонаті України 2016

Титулована новоселицька чернівчанка Наталка Лупу змагалась на «нерідній» 400-метрівці, бігла у доволі сильному забігу, показала доволі хороший результат (53,74), але виявилась першою «зайвою» серед тих, які не дотягнули до фіналу.

Рекордсмен країни в естафеті 4х100 м Еміль Ібрагімов «в робочому порядку» пройшов перше коло змагань на 100-метрівці. А ще один чернівчанин Микола Лабовський, який, нагадаємо, представляв Україну на Олімпіаді-2012 на дистанції 10000 м, на «півторачці» фінішував третім у забігу і до фіналу не пройшов. Але «основною» для нього у Луцьку буде дистанція 5000 м

Серед почесних гостей національного чемпіонату, який вперше відбувається у Луцьку, був і зірковий буковинський бігун Іван Гешко (чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р., нині на громадських засадах голова обласного відділення НОК України та голова профільної комісії обласної ради).


Відео та розклад змагань можна подивитися тут:

Результати в онлайні можна дивитися тут:

18.06.16

200 м (чоловіки, забіги)

Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівецька, Запорізька, Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін, СК «Гешко», офіційний партнер – готель «Буковина») – 21,61 (1 м у 8 забігу, пробився до півфіналу)

Михайло Яворський (10.12.1996, Запорізька, Чернівецька, Костянтин Рурак, Михайло Рурак, Володимир Степанов) – 22,42 (3 м у 5 забігу)

 

800 м (жінки, забіги)

Наталія Лупу (04.11.1987, Чернівці/Новоселиця, «Динамо», СК «Гешко», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина») – 2.03,76 (1 м у 2 забігу, пробилась до фіналу)

 

800 м (чоловіки, забіги)

Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівецька, Денис Тищук) – 1.55,57 (5 м у 1 забігу)

 

200 м (жінки, забіги)

Ксенія Верега (26.10.1995, В. Клименко, Володимир Степанов) – 24,81 (5 м у 2 забігу)

Марія Руснак (Дашкевич) (21.08.1988, Чернівецька, Ірина Ячнюк) – 25,13 (4 м у 3 забігу)

Аліна Мандебура (25.01.1995, Чернівецька, Геннадій Слюсарєв) – 25,47 (6 м у 3 забігу)

 

400 м з/б (чоловіки, забіги)

Олександр Данілов (24.06.1987, Чернівецька, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 53,19 (4 м у 2 забігу, пробився до фіналу)

 

Потрійний стрибок (жінки, кваліфікація)

Руслана Цихоцька (23.03.1986, Чернівецька, Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов) – 13,96 (кращий результат у кваліфікації)

 

17.06.16

100 м (чоловіки, півфінал, вітер -2,3)

1 Віталій Корж (24.01.1994, Сумська) – 10,70 (1 м у 3 забігу)

2 Роман Кравцов (18.05.1995, Запорізька) – 10,74 (2 м у 3 забігу)

3 Ігор Бодров (09.07.1987, Харківська) – 10,76 (1 м у 2 забігу)

4 Володимир Супрун (24.01.1994, Сумська) – 10,87 (1 м у 1 забігу)

Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівецька, Запорізька, Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін, СК «Гешко», офіційний партнер – готель «Буковина») – 10,97 (2 м у 1 забігу, загальний 7-й час)

100 м (жінки, півфінал)

1 Наталія Погребняк (19.02.1988, Харківська) – 11,44 (1 м у 2 забігу)

2 Олеся Повх (18.10.1987, Запорізька) – 11,51 (1 м у 1 забігу)

3 Марія Рємєнь (02.08.1987, Запорізька) – 11,65 (2 м у 2 забігу)…

Марія Руснак (Дашкевич) (21.08.1988, Чернівецька, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 12,29 (7 м у 2 забігу, загальне 13 місце)

100 м (чоловіки, фінал, вітер -1,2)

1 Ігор Бодров (09.07.1987, Харківська) – 10,55

2 Віталій Корж (24.01.1994, Сумська) – 10,57

3 Роман Кравцов (18.05.1995, Запорізька) – 10,57

4 Володимир Супрун (24.01.1994, Сумська) – 10,58

5 Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівецька, Запорізька, Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін, СК «Гешко», офіційний партнер – готель «Буковина») – 10,70

100 м (жінки, фінал, вітер -2,2)

1 Наталія Погребняк (19.02.1988, Харківська) – 11,11

2 Олеся Повх (18.10.1987, Запорізька) – 11,30

3 Марія Рємєнь (02.08.1987, Запорізька) – 11,50

400 м (жінки, фінал, норматив на Олімпіаду – 52,20)

1 Ольга Бібік (05.02.1990, Київ) – 51,69

2 Юлія Олішевська (02.02.1989, Житомирська) – 51,70

3 Ольга Земляк (16.01.1990, Київ) – 51,89

4 Тетяна Мельник (02.04.1995, Київ) – 51,92

Стрибки у довжину (жінки, олімпійський норматив – 6,65 м)

1 Марина Бех (18.07.1995, Хмельницька) – 6,93 (вітер +2.0)

2 Оксана Зубковська (15.07.1981, Київ) – 6,70 (вітер +2.0)

3 Анна Корнута (10.11.1988, Харківська) – 6,70 (вітер +2,0)

Стрибки у довжину (олімпійський норматив – 8,15 м)

1 Сергій Никифоров (06.02.1994, Київська) – 8,18 (вітер +2.2)

2 Тарас Неледва (07.06.1992, Луганська) – 8,11 (вітер +3.0)

3 Віктор Кузнєцов (17.07.1986, Київська) – 8,05 (вітер +1,7)

16.06.16

400 м (жінки, забіги)

1 Юлія Олішевська (Житомирська) – 52,31 (1 м у 3 забігу). 2 Ольга Бібік (Київ) – 52,59 (1 м у 1 забігу). 3 Тетяна Мельник (Київ) – 52,59 (1 м у 5 забігу)…

Наталія Лупу (04.11.1987, Чернівці/Новоселиця, «Динамо», СК «Гешко», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина») – 53,74 (3 м у 3 забігу, загальний 9-й результат, норматив для участі у чемпіонаті Європи – 53,40)…

Ксенія Верега (26.10.1995, Чернівецька, В Клименко, Володимир Степанов) – 55,03 (3 м у 4 забігу)…

 

100 м (чоловіки, забіги)

Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівецька, Запорізька, Геннадій Слюсарєв, Віктор Бризгін, СК «Гешко», офіційний партнер – готель «Буковина») – 10,57 (2 м у 7 забігу, загальний 3-й час)

Михайло Яворський (10.12.1996, Запорізька, Чернівецька, Костянтин Рурак, Михайло Рурак, Володимир Степанов) – 11,10 (5 м у 4 забігу)

 

100 м (жінки, забіги)

Марія Руснак (Дашкевич) (21.08.1988, Чернівецька, Ірина Ячнюк) – 12,29 (4 м у 4 забігу)

Аліна Мандебура (25.01.1995, Чернівецька, Геннадій Слюсарєв) – 12,59 (5 м у 2 забігу)

 

400 м (чоловіки, забіги)

Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівецька, Денис Тищук ) – 51,77 (6 м у 1 забігу)

 

1500 м (чоловіки, забіги)

Микола Лабовський (04.05.1983, Чернівецька, ШВСМ, «Динамо»/«Колос», Денис Тищук, офіційний партнер – туркомплекс «Аква-Плюс», Георгій Козьма) – 3.53,12 (3 м у 2 забігу, до фіналу проходили перші двоє)

 

110 м з/б (чоловіки, фінал)

1 Сергій Копанайко (05.11.1988, м. Київ) – 13,87

SportBuk.com

***

Легка атлетика: Чемпіонат України 2016 – у прямому ефірі (розклад змагань, відео)

***

Буковинці у списку атлетів з нормативами на Олімпіаду та/або Євро-2016

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.