У Чернівцях стартував чемпіонат України 2016 з універсального бою (фото)

0

У четвер, 19.05.16, у Чернівцях розпочався чемпіонат України з універсального бою, який гостюватиме у ФОК «Олімпія» до 22 травня.

 

19 і 20 травня відбудуться змагання у номінації лайт (після смуги перешкод – боротьба, схожа на 160519-uniboy-Ukr-sportbuk.com (74)-copyдзюдо), а 21-22 травня – класика (після смуги перешкод – рукопашний бій).

Суть цього молодого виду спорту, започаткованого в Росії, полягає в тому, що спортсмени на першому етапі змагаються на смузі перешкод. І це як перший раунд. Далі вони переходять у ринг, де ведуть боротьбу у другому раунді в же у протитипі дзюдо (лайт) або рукопашного бою (класика), і якщо там сильніший той спортсмен, який гірше пройшов смугу перешкод, то відбувається ще один раунд боротьби на рингу, або зустріч може завершитися у двох раундах, якщо спортсмен виграє і смугу перешкод, і раунд сутички на рингу.

Чернівчани мають серйозні успіхи у класичній номінації унібою. А Україна у цьому виді спорту постійно бореться за командне перше місце на міжнародній арені.


У Чернівцях, на Буковині розвитком універсального бою займаються Руслан Адамович та Іван Штефюк, які очолюють і місцеву федерацію рукопашного бою.

Чемпіонат України з унібою у Чернівцях гостює вперше. Не так давно столиця Буковини вперше приймала і чемпіонат України з рукопашного бою.

У четвер, 19 травня, між змаганнями відбулось офіційне відкриття національного чемпіонату, в якому взяли участь заступник керівника апарату Олександр Шкурідін, начальник управління молоді та спорту Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, генеральний директор Української спортивної федерації «УНІВЕРСАЛЬНИЙ БІЙ» Олександр Кузнець, голова місцевого осередку федерації унібою Руслан Адамович та інші. Вів дійство інструктор федерації рукопашного бою Олександр Крецький.

Одразу після церемонії продовжились змагання, розклад яких можна подивитися тут:

Олександр Кузнець був приємно вражений умовами, які забезпечили у Чернівцях для проведення звітних національних змагань. І запропонував розглянути перспективи проведення у столиці Буковини чемпіонату Європи з унібою. Але про це ще говорити рано.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Старт чемпіонату України з універсального бою у Чернівцях. 19.05.16

***

19-22 травня Чернівці приймають чемпіонат України 2016 з унібою (розклад)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.