Інтригуючий фінал у І дивізіоні волейбольної ліги 2016 (відео, фото)

0

У четвер, 5.05.16, у спортзалі Чернівецького політехнічного коледжу відбулися вирішальні матчі І дивізіону ІV Буковинської волейбольної ліги.

У матчі за 3 місце «Мрія», яка у півфіналі поступилась «Бріксу», ведучи 2:0, все-таки святкувала 160505-voley-liga-I-dyviz-final-Politeh-Briks-sportbuk.com (49)-miniперемогу і стала бронзовим призером.

У фіналі «Брікс» знову програв перші дві партії, і знову виграв третю. І зовсім непогано грав у четвертій партії – в якийсь момент здалося, що може повторитися півфінальна історія. Але дива не сталось. Представники політехнічного коледжу на кінцівку партії зібрались і довели справу до переможного фінішу.

Одразу після завершення фіналу відбулась церемонію нагородження, яку вів граючий ініціатор і співорганізатор змагань – викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Іван Васкан (гравець команди «Мрія», до слова). Нагороди призерам вручали легендарні ветерани буковинського волейболу Петро Раца і Серафім Синицький та суддя змагань Василь Марич.

Нагадаємо, що Буковинська волейбольна ліга започаткована обласним центром «Спорт для всіх» з ініціативи викладача факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Івана Васкана.

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (фото будуть додані):

Буковинська волейбольна ліга 2016 (1 дивізіон), матч за 3 місце, фінал. 5.05.2016.