Стрільба з лука: Нагороди буковинців на чемпіонаті України 2016 в приміщенні

0

Шість нагород здобули представники Буковини на чемпіонаті України зі стрільби з лука 2016 р. серед дорослих та юніорів, який гостював у Сумах.

 

У найпрестижнішій дорослій номінації зіркова Лідія Січенікова (03.02.93, Чернівецька, 150617-Euro-games-archery-mixed-Sichenikova-nagorodzh-3-1«Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс») здобула бронзу і забезпечила собі путівку на чемпіонат світу в приміщенні, який відбудеться 1-6 березня в Анкарі (Туреччина).

Особистий успіх до свого активу записала і учасниця ІІ Юнацької Олімпіади Вікторія Олексюк (студентка медколеджу, тренери – Анатолій та Наталя Єгорови), яка тріумфувала серед юніорок, вирвавши у фіналі перемогу у перестрілці (10:9).

У юніорів чернівецький «спартаківець» Олексій Кутовой програв лише у фіналі.


Ще три призових місця буковинці вибороли у командному виді програми.

У загальнокомандному заліку призову трійку утворили: Львівська – 2225, Харківська – 1850 та Чернівецька – 1185 (всього команд було 11, плюс 5 виставили і другий склад).

 

Жінки
Фінал
Юлія Захарченко (Харківська) – Анастасія Павлова (Херсонська) – 7:1

За 3 місце
Лідія Січенікова (Чернівецька) – Поліна Родіонова (Сумська) – 6:4

 

Чоловіки

Ігор Омельченко у чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону Сергію Макаревичу (Львівська) – 0:6 (29:30, 28:30, 28:30)

Михайло Косташ дійшов до 1/8 фіналу. А в 1/16 фіналу теж видав відмінну серію – 29, 29, 30, 30!

 

Юніорки
Фінал
Вікторія Олексюк (Чернівецька) – Соломія Трапезникова (Львівська) – 6:5

Олена Онуфрійчук та Надія Перекута поступились в 1/8 фіналу.

 

Юніори
Фінал
Михайло Малик (Львівська) – Олексій Кутовой (Чернівецька, «Спартак») – 7:3

Іван Кожокарь («Спартак») дійшов до чвертьфіналу, де поступився у перестрілці майбутньому переможцю Михайлу Малику – 5:6 (29:29, 28*28, 30:29, 20:28:29:29, 9:10)

 

Командний вид програми

Жінки
Фінал
Львівська-1 – Харківська-1 – 6:2

За 3 місце
Чернівецька (Лідія Січенікова, Тетяна Дорохова, Олександра Кукурузяк) – Львівська-2 – 6:2

 

Чоловіки
Фінал
Львівська-1 – Харківська-1 – 6:2

За 3 місце
Сумська-1 – Чернівецька (Ігор Омельченко, Михайло Косташ, Нікіта Кирюхін) – 5:1

 

Юніорки
Фінал
Львівська-1 – Сумська-1 – 6:0

За 3 місце
Чернівецька (Вікторія Олексюк, Олена Онуфрійчук, Надія Перекута) – Харківська-1 – 6:0

 

Юніори
Фінал
Львівська-2 (у складі виступає і чернівчанин Михайло Островський) – Харківська-1 – 5:1

За 3 місце
Чернівецька (Олексій Кутовой, Іван Кожокарь, Влад Черкез) – Львівська-1 – 5:4

SportBuk.com

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.