Легка атлетика: Наталка Лупу здобула ще одну медаль на Всесвітніх іграх 2015

0

Другу нагороду на VI Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у Південній Кореї новоселицька чернівчанка Наталія Лупу виборола в естафеті 4х400 м.

151006-Vsesvitni-armiysjki-igry-Lupu-estafeta

Другого дня змагань, 5.10.15, нагадаємо, Наталія Лупу (4.11.87, ШВСМ, СК «Гешко», «Колос»/«Динамо», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина») виграла свою коронну дистанцію 800 м, залишивши позаду і цьогорічну чемпіонку світу Марину Арзамасову (Білорусь).

В естафеті 4х400 м український квартет (Наталія Пигида, Наталія Лупу, Ганна Рижикова та Ольга Земляк) показав другий результат і, відповідно, додав до скарбнички збірної України ще одне «срібло».

Інші нагороди українців 6.10.15:

Євген Виноградов – другий у метанні молоту, Наталя Погребняк – друга на дистанції 100 м, Анна Рижикова-Ярощук – друга на 400 м з/б, Світлана Ярьомка – друга у боротьбі дзюдо, Павло Олійник став бронзовим призером у вільній боротьбі, поступившись у півфіналі олімпійському чемпіону Гацалову.